Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Evet HOZ Judastan sonra tam takım Jeriko yu da bekliyoruz. Ne de olsa seri tamamlayan yayınevi....
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Martin forever dedik biz martin okumaz olduk :) oğlak ın çıkardığı efsane 6.kitaba başlayalım ve Martin forever and never a devam edelim......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Burak

MM "Delirten Ekran" okuyorum,birde Dunyanın ilk gunü (Beyazıt Akman'in romanı).

Ama asıl heyecanım cuma gunü lilyth ile tanisicam:))

pizagor

İşe gidip gelirken okuyabildiğim kadarıyla...

Deathnote 5... İlk 4 kitaba göre tempo ve heyecan düştü ama yine de keyifle devam ediyorum...

Astonishing X-Men 4... Hikayenin finali müthişti. 24 fasikülde giriş gelişme sonuç harika işlenmiş. Whedon çok iyi bir yazarmış, onu öğrenmiş oldum...

En Kahraman Rıdvan 3... İlk iki albüme göre daha sönük ama yine de En Kahraman Rıdvan işte. O dönemin çarpıklıklarını yüzüne yüzüne vuruyor insanın. Keşke bugün de bir En Kahraman Rıdvan'ımız olsa da günceli onunla yakalasak...

Mürekkep'i fazla konuşmuyoruz ama çizgiroman adına çok güzel işler yapıyor... Bülent Aracacıoğlu, Galip Tekin, İlban Ertem... Kayıp çizgiromanlar birer birer kitaplığımızda yerlerini alıyorlar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Bu akşam Firestorm#1'e başlayacağım... Benim ufaklık müsaade ederse yanına bir de Örümcek eklemeyi planlıyorum ama zor :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Lal Mister No Cilt 101 "Asi Juanito" ve maceranın devamı olan "Savaş Kıvılcımları" nı okudum. Tay zamanı M.No maceralarını hatırlatan güzel bir maceraydı.
Amazon yerlileri ile beyazların karşı karşıya geldiği bu macerada, intikam, savaş macera herşey mevcut. Ne tarafın haklı olduğuna karar veremeyen ve her iki taraf arasında gidip gelemeyen kahramınız ise yine son anda paçayı yırtıyor.
Darkwood Sakinleri..

Burak

hennessy

Martin amca efsane oğlak 6.kitabı bitirdim martine doydum şimdi sırada Tex süper cilt 21.var 6 kitap kaldı seriye yetişmeme onlarıda alınca tex süper cilt te seri takip olacağım ha gayret :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

LAL den çıkan Zagor Almanak 2008-2009-2010-2011'i okuyorum.

2008 vasat idi ama 2009 iyi idi.

Bakalım 2010 ve 2011 nasıl çıkacak ?

V

Alıntı yapılan: hanac - 17 Aralık, 2011, 22:54:11
LAL den çıkan Zagor Almanak 2008-2009-2010-2011'i okuyorum.

2008 vasat idi ama 2009 iyi idi.

Bakalım 2010 ve 2011 nasıl çıkacak ?

Pişti olduk Hasan. :)

2008 alelacele bitti.Çok kullanılan şablonlarlar üzerinden yürüyen bir öyküydü.2009'u yarım bıraktım.Yarın devam ederim..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Cuma GON'dan aldığım yeni fasikülleri okuyorum. Bir bitsin Avengers okumaya/yazmaya devam

darkwood

Conan Lal Dark horse fasikül serisinden oluşturulan ciltlerden 4.cildi yarıladım.
Conan kendini okutturuyor ve maceralar birbirini takip edecek şekilde ciltlenmiş böylece bir fasikülde yarım kalan macerayı diğerinden devam etme şansına sahip oluyorsunuz. Bunuda beğendim..
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Mandrake ve Kızılmaske Klasik ciltlerini (Cilt 2)bitirdim. Eski dostları çok özlemişim her gün yayınlansa her gün alırım valla beni gene eski günlere götürdü....... ;) :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 14 Aralık, 2011, 21:19:11
Martin forever dedik biz martin okumaz olduk :) oğlak ın çıkardığı efsane 6.kitaba başlayalım ve Martin forever and never a devam edelim......

sevgili hennessy ben martin  forever kanpanyasından çıktım.artık Mandrake ve Kızılmaske forever kanpanyasına başladım.gel o kanpanyaya devam edelim ne dersin?..... ;) :) ;D

gamlıbaykuş

Ben de forever çizgiroman diyorum :) Onsuz olmuyor valla...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...