Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Zagor Almanak cildini bitirdim.Maceralar güzeldi.En güzeli de ilk maceraydı.Resmen yağmuru hissediyorsunuz.
Şimdi de Zagor dev albümü okuyorum.Çizgiler çok güzel.Büyük bir heyecan ve merakla finale doğru gidiyorum.

drfuhrer

NÖBETTE HASTA EPİKRİZLERİNİ OKUYORUM.BİR SOLUKTA BİTTİ,ÇOK HEYECANLIYDI:)

kalidor

Stüdyo Rodeo'dan çıkmış Cem Özüduru'nun Zombistan'ını okudum, hikaye ve çizimler güzel. Kitabın sonunda yer alan Özüduru'nun biyografisi de harika.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Tex süpr cilt 25'e başlayacağım böylece ilk renkli tex maceramıda okumuş olacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Death Note okuyorum.

3. cilde geçtim bile

mgsar

Bay fırtına 11. cilt bitti. Milliyet gazetesinin verdiği redkit 5'i okumaya başlıyorum. Okurken en son okuduğumda hissettiğim duyguları yeniden hissediyorum. Birazdan kalkıp dersaneye gidecekmişim gibi geliyor, nostalji...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 15 Ocak, 2012, 10:32:18
Death Note okuyorum.

3. cilde geçtim bile

o nasıl bir çizgi roman hanaç türü ne?antalyayada gelmiş cesaret edip bir türlü alamadım..... :) ;)

caretta

Maxi Tex 11-12'yi okudum.Bu ayki Tex yokluğunda ilaç gibi geldi.Rumar 80 arkadaşıma katılıyorum.Nizzi birbirine
çok benzeyen iki öykü çıkarmış.Birinde  Meksika'da haydut bir Fransız lejyonu ötekinde Amerika'da komple
haydut ve soyguncu bir alay!Sabun köpüğü gibi öyküler okudum .Bir gönderme de Hennesy arkadaşıma
yapayım:Süper cilt 25'deki renkli macera(Altın Tex 100)Kaçaklar'da adı geçen Jed Dugan Altın Seri 120.sayıda
başlayan macerada ortaya çıkıyor.Aysonu çıkacak olan 121. sayıda devam edecek.

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 15 Ocak, 2012, 12:53:01
o nasıl bir çizgi roman hanaç türü ne?antalyayada gelmiş cesaret edip bir türlü alamadım..... :) ;)

Death Note bir manga sevgili Yahya.

Polisiye - Gerilim tarzı diyebiliriz.

Daha ayrıntılı bilgi için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3892.0.html

pizagor

Lilith'i bitirdikten sonra Death Note'a geçtim. 6.ciltle birlikte heyecanın da azaldığını düşünüyorum...

Death Note da bitince Savage Dragon fasiküllerime geri döndüm. Okuduğum sayıda (86. sayı) Erik Larsen fasikülün ortasında bir anda çizim stilini değiştirdi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

drfuhrer

hayatımda ilk defa manga aldım:death note..konusu güzel ama manga çizgiromanlara ısınamadım bir türlü,çizim teknikleri rahatsız ediyor beni.bi tanıdık olursa hediye etmeyi düşünüyorum hepsini.muhtemelen aldığım son manga olacak death note.manga defteri ''ilel'ebed'' kapandı benim için...

kedidiro

Alıntı yapılan: ArAmAS - 16 Ocak, 2012, 13:50:32
hayatımda ilk defa manga aldım:death note..konusu güzel ama manga çizgiromanlara ısınamadım bir türlü,çizim teknikleri rahatsız ediyor beni.bi tanıdık olursa hediye etmeyi düşünüyorum hepsini.muhtemelen aldığım son manga olacak death note.manga defteri ''ilel'ebed'' kapandı benim için...
sayın doktorum siz gelmeden önce forumda uzun uzun konuşuldu...itkiler yapıldı...manga defteri "yalınayak gen" okunmadan kapatılmaz haberiniz olsun...

darkwood

Lal yayıncılık Büyülü Rüzgar 101 nolu cilt Beyaz Bayrak adlı macerayı dün gece okudum. Son zamanlarda okuduğum en iyi westernlerdendi.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Martin AMca Yeni seri 118 - BÜYÜK HOUDİN'e başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

B.W.S. çizimlerinden oluşan Conan Klasik Seri'nin ilk 4 cildinden sonra nihayet Büyük John'ın çizimlerini görmek keyfime keyif kattı. Bundan sonraki maceralar su gibi akıp gidecek. John Buscema / Ernie Chan ikilisinin çizimleri seyirlik tablo niteliğinde 8) Ahh Ahh! Bir de Lal seriyi devam ettirseydi >:(

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3420/conanv5p1.jpg[/img]