Oğlak Teks'lere ne oldu?

Başlatan caretta, 11 Eylül, 2011, 23:20:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Aynı şeyi Dampryde'de yapsa bizi fıtık ediyor çıkıncaya kadar... :-\ ??? :D

omega red

onbeş günde bir çıkan başka çizgi roman var mı ki bu ülkede, iki ay gecikince sitem ediyorsunuz?

kalidor

Hakkaten, Teks ve Zagor okuyanlar çok şanslı. Her ay okuyacakları sevdikleri bir çizgiromanları var çünkü :'(
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Ocak, 2013, 10:23:26
Hakkaten, Teks ve Zagor okuyanlar çok şanslı. Her ay okuyacakları sevdikleri bir çizgiromanları var çünkü :'(
Aynen keşke diğerleride çok satsada her ay dobişko cilt olarak çıksa.İtalyaya kısa süre içinde yetişirdik... :-\ :'( :D

haysat

Anlaşmalar yapılmış.

Şu an matbaada teksler. bir aksilik olmazsa hafta sonuna çıkacak.

Ve Martin Mystere Efsanevi maceralar cilt 8 'de çıkıyor.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

ercoktay

Martin'den ne kaldı basılacak acaba? Tekrar sayılardan olmasında. Nasıl olsa bunu da alacağız. Bu aralar alınacak çok şey birikti.

altay1944

Teşekkürler güzel haber bu arada martinden basılacak daha çok sayı var ...Hele bir zona x ler varki ah ah...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

ercoktay

Zona X serisi ayrı bir seri. Martin külliyatından Almanak, Dev albüm, Maxi, special ve normal seri için basılmayan kalmadı diye biliyorum ben. Sadece bu serilerin yeni sayıları basılacak. Galiba bir speciallardan basılacak kalmış olabilir. Kolleksiyonum yakınımda olmadığından kontrol edemedim.

darkwood

Alıntı yapılan: haysat - 13 Mart, 2013, 02:11:22
Anlaşmalar yapılmış.

Şu an matbaada teksler. bir aksilik olmazsa hafta sonuna çıkacak.

Ve Martin Mystere Efsanevi maceralar cilt 8 'de çıkıyor.

Tex haberleri güzel oldu. Bu arada Tex bu ay kaç sayı çıkacak ondan bir haber varmı?
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Gene her yeri Teks kaplayacak desenize keşke Dampry'leride kısa aralıklarla çıkarsalar.Bu arada onların telifinide almışlarmı devam etmeyi düşünüyorlarmı Ali, bir bilgin varmı.En son Specialle çıkarttılar ana seri ne oldu ki... ??? ::) :)

haysat

Teksler tek sayı olarak çıkacak.

Yani bir sayı aylık  bir sayı altın teks olarak.

Belki ay başı geçen sene yaptıkları gibi 2şer sayı olarak çıkarırlar.

Her halde çok geç kaldığının farkına varıp  tek sayı olsada bir an önce çıkaralım dediler.

V

Aylık Seri 204 ve Altın Seri 168 çıkmış..

"İstemem,eksik olsun.."

can amca

Arka kapaklarda bir sonraki sayının tanıtımının olmaması 2014 yılı başında da uzun bir süre anlaşmanın yapılmasının bekleneceğinin belirtisi bence. Birkaç ay boyunca okuduğunuz-okuyacağınız sayılar bunlar. İyi bakın.

haysat

Evet Oğlak yine yapacağını yaptı ve Aralık 15'de çıkan sayıların arka reklamini daha önce yaptığı gibi macera devam ediyor diye basmış.

Daha önceki yayınlardan tercübeli olan bizler "Macera devam ediyorun"ne anlama geldiğini gayet iyi biliyoruz.

Böylesine bir yayıncılık yaptığı için öncelikle Oğlak yayınlarını kutluyorum,ve diğer yayınevlerinde neden böyle sorunlar olmadığını düşünüyorum.

Çizgi Roman olarak sadece Teks basacaksın ve sene sonu onunda teliflerinde sorun yaşayacaksın,bu yayıncılık prensibini birisi bana açıklarsa sevinirim.

alan ford

Ben açıklayabilirim. Prensibsiz, saygısız ve tok yayıncı modudur bu. O fiyata satarken bir de nazlanıyorlar ya deli ediyorlar adamı .
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir