Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Değerli kedidiro dostumuz, ne kadar güzel sözcüklerle ifade etmişsiniz Karaoğlan sevginizi. Çok teşekkür ediyorum. Sağ olunuz, var olunuz.

darkwood

Teks Willer Lal baskılı 7.son çıkan sayısını dün soluksuz bitirdim. Teks'in gençlik yıllarına ait bu seri heyecanla, güzel bir şekilde devam ediyor.
Bugün ise sırada Athica'dan Webtoon tarzı renkli kuşe baskılı bir mangası var. Brezilyalı çizer Lucas Paixao'nun harika bir anatomi ile çizdiği, Brezilya kültürü ile uzakdoğu kültürünü harmanladığı hikayesiyle okuma keyfi oldukça yüksek Ceviz Güzelini okumaya devam ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

YzbVolkan

Ben MP Teksleri ve Mister No lari bastan okumaya basladim.
Son cikan Batmanleri ve Flasì aldim Onlari okuyacagim.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

oldman_logan

1n yayincilik supermen okuyorum. doosday sayılari. ne varsa eskide var.

pizagor

Titan'a Saldırı 32. cilt bitti. Hikayenin bu son 'arc'ını - içerdiği aşırı keskin değişimler nedeniyle - sevemedim. Değişim belki de hafif kalır, metamorfoz desek daha doğru.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Saki

Martin Mystere baştan. İlk sayıdan başlayıp umarım tüm serileri okuyacağım. Alessandrini çizgilerni özlemişim.

Gizemli Zone X dünyasında olagelen hikayeleri Martin Mystere "boşta" iken kendisinin anlattığı hikayelerdir. Çok ilginçtirler, ancak, çok az sayıdalar.

Bunlardan biri IPSE DIXIT hikayesidir. Ondan başladım ve okumaya doyamıyorum.

Yazar tabiki Alfredo Castelli

Duşünün ki hayatınızı bir dissiplini araştırmaya adamışsınız, ve bir gün onun aslında var olmadığını anlıyorsunuz.

DAMPYR

Büyülüden çıkan Kızılmaske ciltlerini baştan okumaya başladım çizgiler çok güzel ne varsa eskilerde var...

Saki

Martin Mystere ilk sayısını 1983 yılında aldım. Bir nefeste okudum.

Şimdi 2023 yılı, aradan 40 yıl geçmiş. Aynı sayıyı 40 yıl sonra okuyorum ve ilk sayfala bakıyorken yine aynı heyecanı yaşıyorum. Martin Mystere ye insan bir ömür doyamaz..

DAMPYR

Alıntı yapılan: Saki - 26 Ekim, 2023, 12:33:58
Martin Mystere ilk sayısını 1983 yılında aldım. Bir nefeste okudum.

Şimdi 2023 yılı, aradan 40 yıl geçmiş. Aynı sayıyı 40 yıl sonra okuyorum ve ilk sayfala bakıyorken yine aynı heyecanı yaşıyorum. Martin Mystere ye insan bir ömür doyamaz..
Evet ilk sayılar süperdi keşke başka konulara girmeden arkoloji olarak devam etselerdi...

Mrtekin

1- Delilah Dirk Üçlemesi,
2- Dune 2 Muaddib Graphic Novel(İthaki'den çıkanın 2. Cildi),
3- Humanitas,
4- Star Wars Hedef Vader.
They drew first blood...

Zeljko

Şu aralar çizgiroman okuyamiyorum hatta eskiden sevdigim hiçbir şeyi yapmak gelmiyor içimden sanirim orta yaş bunalimina girdim.Enerci lazim çok enerciii...
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Saki

pizagor

Haftasonu yeniden okuduğum, çizimlerine yeniden hayran kaldığım enfes illüstrasyonlu kitap.

Alfa bunu da yayınlar mı, yayınlarken orijinal metne sadık mı kalır yoksa minik Asteriks'e 'hasssss...' falan mı dedirtir bilemem :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

İş yerinde vakit buldukça Jason Aaron'ın Avengers serisinin son cildini okuyorum.
  Evde ise Hickman Avengers, Hickman X-men ve All new Ghost rider dönüşümlü okuyorum. Dördü de farklı tat. İlgilenene tavsiye ederim

Mrtekin

They drew first blood...