Büyülü Dükkan - Kadıköy

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 18:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Hep beraber orda olacağız inşallah.Ne zamandır gitmiyorum :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

guantanamo

hayırlı ugurlu olsun ilyas arkadaşım
yaza inşaallah görüşürüz

caretta

Sanırım bu buluşma son ayların en büyük buluşması olacak.Refikimiz Çizgi Diyarı ve Çizgili Forum yetkilileri ve üyeleri
İlyas Erkul'un açılışına gideceklerini bildirdiler.Yani Türkiye'nin çizgi roman alanında lokomotifi olan birçok kişi orada
olacaklar.Artık hani o Avrupa Birliği üyeleri zaman zaman toplanır da toplu aile fotoğrafı çektirirler ya ben her üç
forumun üyelerinin yer aldığı bir aile fotoğrafı görmeyi arzu ediyorum.Doğal olarak Altın Madalyon üyeleri fotoğraf
çekecek ve çizgi roman sohbetleri tavan yapacak.Fotoğrafları bekliyoruz...

yunusmeyra

İlyas ve sevgili kardeşi ve çalışan arkadaşlar çizgi romanla ilgili umutlarımızı her daim taze tuttular..yeni yerin yeni halinin, hayırlı ve bereketli olması dileğiyle..
not:eşim ve ben,olmadı tek tabanca saat 14'e doğru İlyas'ın yanında olacağız..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

aa

Ben bugün uğradım ve Dampry 22 aldım. Cumartesi gelemeyeceğim için şimdiden hayırlı olsun dedim.
Esse Gesse Hayranı...

Büyülü Rüzgar

Yarınki etkinliğimize bize zaman ayırabilecek herkes davetlidir. Çizgi romana emek vermiş dostlarımızın ve sizlerin bulunacağı bu güzel günde keyifli bir ortam yaratmak bizleri mutlu edecektir.

Büyülü Dükkan
Caferağa Mah. Neşet Ömer Sk. No:3/1
02163451406
23 Şubat Cumartesi 14:00

kedidiro

katılımcılara bol muhabbet, mekan sahibine hayırlı kazanç, herkese sağlık ve mutluluklar diliyorum... bize de bir kaç fotoğraf, bir kaç haber düşerse seviniriz...

Gambit

Istanbul disinda oldugum icin gelemiyorum sevgili Ilyas ama gonlum sizlerle

Snowboard sezonu biter bitmez ilk haftasonu Istanbul dayim

hayirli olsun tekrar

hennessy

Vakti olan müsait olan herkesi bekliyoruz arkadaşlar.Görüşek sohbet edek.Süleyman'ım yolun düşünce bekliyoruz kadıköy'e soğutmayalım arayı
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Ben de maalesef olamayacağım. En kısa zamanda bir toplantıda görüşmek dileğiyle....

gamlıbaykuş

Katılan arkadaşlara güzellikler dilerim, inşallah yeni çizgiroman haberleri de gelse :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Saint2

Gelen, gelebilen, gelmek isteyip de gelemeyen ve bayağı geyiğini yaptığımız "İlyas, 2 ayda bir açılış yapıyor." sözünün sahibine içten teşekkürler. İkram mükemmeldi. İlyas çok güzel ev sahipliği yaptı.
Ve sözü var.... 5. açılış pizzalı olacak.   ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ercoktay

Ucuzcu İlyas yine ucuza kaçmış. Tabaklar plastik bardaklar kağıttandı. Olmadı kardeşim. Bir de gelip sürekli benim fotografımı çekmeye çalışmasaydı daha iyi olacaktı. Bu arada son çıkanları da aldık. Hayırlı olsun. Darısı 5. açılışa.

hanac

5. Açılış da olsa epey kalabalık vardı.   :)

Fotoları Hennessy çekti, yakında yükler herhalde.

Bu arada Hennessy ikramları yiyip içmekten pek konuşamadı.   ;D

Yabancı çizgiromanlar da epey artmış.

Ben de nihayet World War Hulk'u alabildim.