Suicide Squad (2016) - DCEU Film 3

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 23:06:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

lampard

dean

Adewale Akinnuoye-Agbaje filmin kadrosuna Killer Croc olarak katılmıştır.

xmenac

Açıkçası Croc'un filmde yer alması sürpriz oldu benim için, daha bir merakla beklemeye başladım şimdi filmi. :) Joker ile diyalogları nasıl olacak şimdiden merak ediyorum.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 31 Mart, 2015, 23:53:36
Açıkçası Croc'un filmde yer alması sürpriz oldu benim için, daha bir merakla beklemeye başladım şimdi filmi.

Ben Suicide Squad filmini Batman v. Superman: Dawn of Justice'dan daha fazla merak ediyorum açıkçası. Kağıt üzerinde hikayesi, karakterleri ve oyuncuları ile Batman v. Superman: Dawn of Justice'dan daha ilgi çekici bence.

xmenac

Katılıyorum. Gişede geçmesi belki zor ama seyircilerden daha olumlu yorumlar alacağını düşünüyorum. Yeni bir Guardians of the Galaxy etkisi yapabilir. :)

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 01 Nisan, 2015, 00:27:47
Katılıyorum. Gişede geçmesi belki zor ama seyircilerden daha olumlu yorumlar alacağını düşünüyorum. Yeni bir Guardians of the Galaxy etkisi yapabilir. :)

Batman v Superman: Dawn of Justice her türlü milyar dolara oynayacak. Hele iyi bir film çıkarca bir buçuk civarı gişe yapar diye düşünüyorum. Suicide Squad'ın o kadar gişe yapması şu an için olanaksız duruyor. Ama dediğin gib eleştirisel ve gişe olarak Guardians of the Galaxy etkisi yapsa yeter bile. Hele ki Man of Steel'in bile 670 milyon yaptığını düşünürsek.

dean

Ana çekimler başlıyor ağır ağır.

lampard

Ike Barinholtz Hugo Strange,  Jim Parrack Deathstroke olarak filmde.

lampard

lampard

xmenac

The Dark Knight sayesinde uzun saçlı Joker'e o kadar alışmışım ki şimdi kısa saçı görünce enteresan geldi. Yeşil renk biraz açık tonda sanki, film içinde daha koyu rengini görebiliriz belki.

dean

lampard

Kim nasıl yakalamış acaba, çok acayip :) Resimdeki Joker'ın üzerinde her zamanki mor takım değil, TDKR'teki gibi beyaz takım var. Sadece Batman v Superman değil, gelecek tüm Batman filmleri ciddi şekilde TDKR ve Frank Miller referanslı olacak gibi görünüyor.

dean

Alıntı yapılan: lampard - 21 Nisan, 2015, 00:04:20
Sadece Batman v Superman değil, gelecek tüm Batman filmleri ciddi şekilde TDKR ve Frank Miller referanslı olacak gibi görünüyor.

Aynen öyle. Zaten kendileri de açıkladı Joker, TDKR'deki gibi olacak diye. Açıkçası ben TDKR'den etkilenilmesinden memnun değilim Batman için. TDKR çok iddaa'lı, farklı bir hikaye. Hakeza alternatif evren hikayesi. Üstüne bide gelecekte geçen bir hikaye. Dc yepyeni bir sinema evreni kurarken Batman konseptini kendi kendilerine bir cendereye sıkıştırıyor. Örneğin filmde Jason Todd'un Joker tarafından öldürüldüğünü bilinecekmiş. İyide biz bu kadar önemli bir olayı oldu bitti diye niye geçiyoruz mesela. Bunu niye görmüyoruz ? Yada anca yarım yamalak belki bir flashback ile görelim. Joker, Batman ile karşılaşan çok az sayıda ki insanlardan biri olacakmış. Peki biz bu karşılaşmaya niye şahit olamıyoruz ? gibi birçok şey var. Üstelik bazı gelen bilgilerde ağır spoiler diye yazmıyorum. Ama hepsi geçmişte oldu diye duyacağız.

Tamam The Dark Knight serisinden yeni çıkıldı. Ama ortada artık bir sinematik evren var. Bu evrende Batman'i direktman yaşlılıktan almanın çok bir mantığı yok. Bu adam Batman olmayı bırakmış. Bütün düşmanları ile karşılaşmış. Eee ne olacak. Anca kırklı yaşların sonunda Justice League kurulacak vay arkadaş. Yani adamlar Batman konusunda topuklarına sıkmak üzereler. Marvel, Civil War'u ikinci üçüncü filmde yapsaydı ne anlamı kalırdı ? Hiç. Sen o zaman Dark Knight Return'u daha evrenin ikinci filminde üstelik orta yaşlı bir Batman ile yaparsın anlamak mümkün değil.