Şubat 2011 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 10 Haziran, 2011, 22:17:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Bence listenin sürprizi Yakari şu anda. Zagor ve Büyülü Rüzgar ile aynı oyu almış.

Bir de Define Adası' nı alan arkadaşlara bu kitabı sormak istiyorum. Kitap uyarlamalarından uzak duruyorum genelde ama kitapçıda görüp incelediğimde çizimlerini oldukça beğenmiştim. Tavsiye eder misiniz? 

rumar80

Her ay beklentinin dışında, "sürpriz" yayınlar liderliği alıyor. Geçen ay Greystorm, bu ay Hulk. Bu da Türk okuyucusuna "tutucu" diyenleri biraz düşündürmeli.
  Yakari gerçekten sürpriz olmuş, ama çocukluğumuzun çizgi filmi ve saf bir kahraman. Çocuklar için birebir. Ben böyle düşünüp almıştım. Sanırım alan arkadaşların da ana fikri bu olsa gerek

rumar80

Dostlar tamamı ile benim hatam ile (aslında Ceren'in) oylar sıfırlandı. Herkesten özür diliyorum.
Zahmet olmazsa bir kez daha oy vermenizi rica ediyorum. :-[ :-[ :-[

hanac

V

30'da 18 oldu benim.Define Adası'da dahil Arunas'ın klasiklerini tüm arkadaşlara tavsiye ederim.Çizim,renklendirme,baskı kalitesi 10 numara.Birebir eseri uyarlıamışlar bu seride...
Serbest uyarlamalar ile eserin özüne ihanet edildiğini düşünenler Arunas uyarlamalarını tercih edebilir...
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

30'da 5 . Yazıyla beş. Yani karne kötü. Ocak ayında da şubat ayında da çan eğrisinin altında kaldım. Ama zaten iyi bir öğrenci olamadım hiç. Hep son anda yırttım. Buradada son anda atak yapıp ortalamayı tutturmayı planlıyorum :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Şubat ayında bence en güzel çıkış hızır bey de olmuş.Baksanıza 8/14 oran oldukça iyi.İlhan abinin oldukça iyi bir iş yaptığını ortaya koyuyor.Demek eski tarihi kahramanlarda okunup alınıyormuş.

V

Doğan Kardeş'in kapanmasına üzülüyoruz ama 14'te 1, ne yapsın YKY.Ben de dahil bayi dağıtımı olmayan bu tür periyodik yayınları net üzerinden tek tek her ay sipariş vermek yerine toplu almayı tercih ettiğimiz için ömürleri kısa oluyor malesef.
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Alıntı Yap
Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 11 Haziran, 2011, 10:22:25
Define Adası'da dahil Arunas'ın klasiklerini tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Engin bey listedeki Define Adası Desen Yayınlarından çıkan kitap, Arunas' ın da çıkardığını bilmiyordum. Karışıklığı gidermek için yayınevinin ismini de ekledim az önce.

Arunas yayıncılık hakkındaki yorumarınıza katılıyorum. Bence de klasik uyarlamaları konusunda en başarılı örnekleri Arunas yayımlıyor.

HacıGeraltEmmi

Efsanevi Tex eklenince 3 oldu. Hızır Bey hediye geldi etti 4  :-[ Önümüzdeki aylara bakacağım artık  ::)

darkwood

Şubat ayındaki oylamada görünen yayınlar arasında, satın aldığım, şu an için 8 adet yayın var. Zaman içinde bu yayınlar artabilir.
Sonuçlar arasında ise henüz çok belirgin bir fark yok gibi, çekişmeli bir oylama olacak gibi görünüyor.
Açılan ikinci sandıktan, bu ana kadar açılan 23 adet oy pusulasından çıkan sonuçlara göre; Planet Hulk 11 adet oy ile önde gidiyor, ama yeni katılımcılar ile her an her şey değişebilir. 9 oy alanların oluşturduğu grup "Zagor, Kerry, Hızır Bey"  takibi sürdürmeye kararlı görünüyor. Onların ardından KRM Mister No "8 oy ile" piperini ite kaka çalıştırmış geliyor.
Bizi izlemeye devam edin...  ;)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Ankete katılım biraz yavaş gidiyor, ben arada hatırlatayım.  :)

Ocak ayı oylamayı kaçıranlar bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3338.0.html

Saint2

7 işaretledim ama 8 kitap almışım...   ;D ;D

rumar80

Bu ay fumettilerde de bir hareketlenme var. Büyülü rüzgar, MR No klasik maceralar ve Zagor yeni maceralar Hulk'u bir satış geriden izliyor.
   Büyülü rüzgarın neden en iyi fumetti seçildiğinin bir örneği de bu. İki aydır en çok satan fumetti o.

hanac

Haftasonu genellikle sakin geçer forumumuzda.

Yarın oyların artacağına eminim. En az 50 oyu bulmamız lazım.

Ocak ayı oylamayı kaçıranlar bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3338.0.html