Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

İnancomic ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Zagor Seri'nin son 2 sayısı 116-117 yi okuyorum.

Laurenti çizmiş, ben pek beğenmem bu Laurenti'yi.

drfuhrer

evet nöbetteyim.bir hasta,bir m.mystere derken 2.macera da bitti:wold newton'un sırları...gerçekten harika bir maceraydı.bir geçmiş zaman,bir şimdiki zaman...zamanlar arası geçiler çok iyiydi.sonu da güzel bağlanmıştı..dikkat ediyorum da martin okuya okuya,sevgili murat gibi yazmaya başladım:)

darkwood

Evet sevgili Zafer Martin forever  ;)
Almanakların maceraları aslında fena değil, fakat tek sorun yılda bir adet macera basıldığından maceranın 98 sayfaiık bir alana sıkıştırma mecburiyeti gibi görünüyor. Bu yüzden alel aceleye gelmiş sonlarla karşılaşabiliyoruz.
Almanakların sayfa sayılarının maceraya göre arttırılması bu sorunu çözebilir, italyanca bilen bir arkadaş bunu İtalyanlara anlatırsa iyi olacak.  ::)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Death note 5 bitirdim tempo biraz düşüyor ama kira ve L kozlarını oynamaya devam ediyor sanmayınki hikaye kötü Mister No KS 28'i bitirdim orda da orman macerası indy tadında idi eski kız arkadaşlarından patrica ile yolları keşişen Mister No SS arkadaşını döve döve maceraya ekleyerek :) beraber bir anıtın peşine düşüyorlar çizimlerde güzeldi. Akşam da Mandrake ks 2 ye başlayacağım dün aldım kapak çok güzel olmuş okuyalım bakalım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Zagor KM 65 okuyorum. Kandraksı yeniden görmek güzel....
Esse Gesse Hayranı...

gamlıbaykuş

Şimdi Mister No KM 15'i okuyorum. Güzel,heyecanlı ve gerilimli bir hapishane macerasından sonra, Paskalya Adası isimli macera'ya başladım. Bignotti ustanın çizdiği bu macerada bakalım bizim yakışıklıyı ne tür belalar bekliyor?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 12 Aralık, 2011, 20:03:03
Şimdi Mister No KM 15'i okuyorum. Güzel,heyecanlı ve gerilimli bir hapishane macerasından sonra, Paskalya Adası isimli macera'ya başladım. Bignotti ustanın çizdiği bu macerada bakalım bizim yakışıklıyı ne tür belalar bekliyor?

O güzel hapishane macerası KM14 Lal'in sansür uygulayarak mahvettiği ilk albümdür... Yine sinirlendim şimdi  >:(
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Haklısın Özgür abi çok rezalet duruyor. Ama sanki Mister No bu maceralarda daha az sigara içiyor gibi ya da bana öyle geliyor. Bu sansür saçmalığı kaçıncı ciltte son buluyordu?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Bir yerlerde listesini yapmıştım, bakacağım hemen...

haysat

Oğlak yayınlarının çıkardığı Dragonero'yu okuyorum.
Giriş kısmı bana "Taht Oyunlarını" hatırlattı.
Diziyi seyredenler bilir,dizidede bir duvar vardı kitapdada var,dizide aklar diye bilinmeyen bir topluluk vardı,kitapda donuklar diye bir topluluk var,dizidede ejderhalar vardı kitapdada var.
Bana ilginç geldi,kim kimden kopya çekti biri söylesin.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pizagor

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 12 Aralık, 2011, 23:00:52
Haklısın Özgür abi çok rezalet duruyor. Ama sanki Mister No bu maceralarda daha az sigara içiyor gibi ya da bana öyle geliyor. Bu sansür saçmalığı kaçıncı ciltte son buluyordu?

KM 22'de bitmiş sevgili Ekrem...

Sansürlü dönemin listesi için :

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1078.msg19251.html#msg19251

drfuhrer

yahu dünyada böyle rezil uygulamalar var mıdır acaba?tamam temiz hava sahası güzel uygulama...peki ya diğerleri!!!çizgiromanlarda-filmlerde-dizilerde sigara gizlemeler,araba amblemleri gizlemeler...nedir bu yahu?delirmemek mümkün mü?ülkemizde tüm sorunlar halloldu;bir bunlar kaldı!!!

s.b

Judas 3. ciltteki maceralar birbirinden güzel. İnsan okumaya doyamıyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Esse Gesse Hayranı...

kalidor

Hoz, Judas'tan sonra 25'lik Jericho'yu yayınlayacağı forumda konuşuldu diye hatırlıyorum. Judas'ı ve Jericho'yu Demirbaş'ın 2-3 ciltlik devamını getiremediği seriler dışında taa Tay döneminde kalma fasikülleri ile okuyoruz. 16'lık Judas piyasada bulunsada Jeriko tam takım pek yok, olsa da pahalı. Derli toplu ciltler iyi olur.
Crom! Ölüleri Say...