Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Hafta sonu evde Maceraperest Tex 66-67 ve 68 i okudum. Ama macera hala bitmedi  ??? 69.cilt "Sınır Topraklarını" da okuyup bu macerayı bugün bitirmeyi tasarlıyorum.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Dylan Dog 12. sayı
Conan eski maceralardan Suratsızlar Adası
Crom! Ölüleri Say...

Perry the Platypus

Ultimate Spider-Man Arkabahçe Cilt 3 : Çifte Bela

Daha az önce bitirdim  ;D

hennessy

Silver Surfer gerekli şeyler ikinci cilde başlayacağım........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Iron Man v4 16-22 arasını okudum.Kabaca söylemek gerekirse Hoz'un yayınladığı Extremis'in 2-3 cilt sonrası oluyor.Civil War sonu ile başlıyor World War Hulk zamanına denk geliyor.

Captain America v5 1-7 arasınıda okudum.İleride Bucky'nin dönüşü ve Civil War gibi önemli olayların olduğu serinin ilk sayıları diyebiliriz bunun içinde.

rumar80

Winter Soldier macerasını okuyorsun demek. Ed Brubaker bence çok başarılı bir yazar. Mümkünsde seriye devam et. Seveceksin.
   Siege sonrası New Avengers cilt 1 bitti, şimdi Avengers 1'deyim. Yıllardır Avengers'ı tek başına yazan Brian Michael Bendis ve çizimleri ile John Romita Jr.
   Yine de her açtığım kitapta Örümcek Adam ve Wolverine'i görmekten sıkılmaya başladım. Bu kadar da suyu çıkmaz ki.

BAHADIR

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Mayıs, 2012, 08:04:32
   Yine de her açtığım kitapta Örümcek Adam ve Wolverine'i görmekten sıkılmaya başladım. Bu kadar da suyu çıkmaz ki.

Bu konuda ne desen az...Benim bildiğim Spider free, Wolvi x-men ile takılır...Hadi aralarda tat  tuz olsun diye konuk oyuncu olarak eyvallah, hem yakışır, hem daha güzel olur......Ama her yerde Spider ve Wolvinin olması işin ayrıcalığının kaybolmasına neden oluyor...Utanmasalar Daredevi'i de işin içine katacaklar...

Zamanında FF ve Avenger'ın Galactusla kapışmasında olayı sadece uzaktan seyrederek yerlerini ve hadlerini biliyorlardı....

Alfa'da yayınlanan maceranın kapağı...Bu macerayı tekrar o Alfa baskısı ile okusam herhalde dün akşam okuduğum New Avenger'dan daha fazla keyif alırdım...

Evet, Gerekli, New Avenger'ın 3. cildini okudum...Sonuçta Comics okumanın keyfi ayrı ama 5 sayılık bir cilt de dişe dokunur hiç bir şey yok...Spider ve Wolvi zaten dekor mahiyetinde öylece duruyorlar...Sınırlı ve zorlama bir aksiyon...Sadece Kaptan'ın ve kapağın albenisi var...

Son söz...;

"En son hangi çizgiromanı okudunuz ? " başlığına normalde yazmam ama Rumar'ın Spider ve Wolvi serzenişine bir iki bir şey de ben eklemek  istediğim için klavyeye dokundum... ;)

rumar80

Ömer üzgünüm.
  Utanmadılar.
   Daredevil de artık bir New Avenger.

tommikser

Bu kapağı gördükten sonra içlenerek adam akıllı yayınlansa bu sayılar diye geçirdim.Sanırım diğer başlığa yazmam gerekecek ama benim için Alfa denince Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika'nın ayrı bir yeri var.Elime aldıkça o sayıları ilk gün gibi heyecanla okuyorum.Birde Alfa nasıl seçtiyse o sayılar bence enfes.Esenşıl boyutunda okumak isterdim gerçekten :'(

rumar80

Essential Captain America serisinde Alfada yayınlanan maceralar basıldı, ama FF'de ise daha ulaşamadılar.
  Güneş'in ne demek istediğini çok iyi anladım ama bu sayıları toparlama şeklinde basacak bir yayınevi zor.

hennessy

Silver Surfer 2.ciltte bitti.Bu cildi daha çok sevdim ilk cilt biraz ağlamaklı idi Sİlver burda karakter daha oturmuş.Nathan Never Lal 28.ve 29.fasiküllere başlayacağım.

hennessy

Tex dev albüm 3.cilde başlayacağım Yılan İşareti

rumar80

Nathan Never 3 tamamlandı. İlk macera geride karmaşa içinde bir dünya bıraktı. Sonuçları zamanla ortaya çıkacaktır.

ErenKoyunoglu

Bir haftadır çizgiroman okuyamadım ama en son okuduğum Sweet Tooth vol 4'tü. İngilizce bilen ve Walking Dead seven arkadaşlara şiddetle tavsiye olunur. Azı yok fazlası var. Yazar ve çizer Jeff Lemire muhteşem iş çıkartmış.

Gambit

Diabolik - kaybolan kanli yillar i okudum,
bekledigimden daha iyi cikti isin gercegi bu macera, diger kitaplarini da alacagim.

tabii benim gibi zamaninda almayanlar yuzunden seri durdurulmus durumda, bu da kotu bir sey maalesef