Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Dampyr 20. sayı bitti.Gerçekten enfes bir sayıydı.Japonya'da geçen macera çizimi ve konularıyla gerçekten enfesti.Dampyr'ı neden istediğimi anladım.

dean

Biraz önce House of M bitti, önce orjinal ingilizcesini daha sonra bilgisayardan türkçe çevirisini okumuştum şimdi de Marmara Çizgi'nin baskısı nı bitirdim 3. kez okumama rağmen ilk kez okuyormuş gibi sürükleyici kaliteli bir macera House of M. Keşke Marvel bu kalitesini son zamanlarında çıkardığı eventlarında da gösterebilseydi (Fear Itself, Avengers vs. X-Men)

rumar80

Batman The Dark Knight new 52 fasiküllerimi şöyle bir ilk sayıdan başlayarak okuyacağım.

emre ozdamarlar

HacıGeraltEmmi

Teks süper cilt 35'teki Colorado Belle macerasını okuyorum. Boselli yazmış, Font müthiş ötesi çizgilendirmiş. Zaman zaman çizimleri incelemekten diğer sayfaya geçişte zorlanıyorum. Klasik Teks maceralarından izler taşısa da burada farklı bir dil kullanmışlar gibi hissettim. Macera "Colorado Belle" takma ismini kullanan bir bar şarkıcısının anlatımı ile başlıyor. Deadman ve çetesinin peşinde olan Teks'in yolları bir noktada bu şarkıcı ile kesişiyor. Macerayı okumayanların keyfini kaçırmamak için detaylara girmeyeceğim, herkesin okumasını tavsiye edeceğim bir macera.

SkyWolka

Daredevil:Reborn'a başlayacağım ardından da Star Wars:Dawn of the Jedi.Yalnız DotJ'u pek sevemedim mecburen okuyorum

kedidiro

bone serisinin şu ana kadar yayınlanmış üç sayısını okuyup bitirdim... diyeceğim odur ki; marmara çizgi bu seriyi tamamlamazsa dergimize
'' tamamlanmamış çizgi romanlara ağıt 1: bone '' diye  bir yazı yazmak zorunda kalacağım... itkilemiş olan tüm dostlara ( alan ford başta) teşekkür ederim.

hennessy

Nathan Never dev albüm 2 gelecekte yolculuk albüme başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Büyülü Rüzgar

rumar80

Alıntı yapılan: kedidiro - 26 Temmuz, 2012, 18:54:02
      bone serisinin şu ana kadar yayınlanmış üç sayısını okuyup bitirdim... diyeceğim odur ki; marmara çizgi bu seriyi tamamlamazsa dergimize
'' tamamlanmamış çizgi romanlara ağıt 1: bone '' diye  bir yazı yazmak zorunda kalacağım... itkilemiş olan tüm dostlara ( alan ford başta) teşekkür ederim.

Selami hocam siz yine de yazın. Kaleminizden çıkanları okumak zevkine ulaşalım gene.

connyapku

marvelin  1996 orginal cikardigi fakat gecen sene tekrar cilt olarak tekrar yayinladiklari tom de falco ve ron frenzin tekrar bir araya geldigi spidermanin hob goblin lives  adli kitap bunca aradan sonra hob goblinin gercek kimligini acikliyorlar.

rumar80

İlk çıkardıkları dönemde okumuştum. O zamanki önsözlerinde baştan beri Hobgoblin'i kim olarak düşündükleri, ama Örümcek adamı yazmayı bıraktıklarında yeni ekibin Hobgoblin'i Ned Leeds yapmaya karar vermesini de yazmışlardı.
   Yine de gerçek Hobgoblin bence Ned Leeds kadar vurucu olamıyor. Yine de uzun süre kimliği saklı kalan bir düşmanın gerçek kimliğinin öğrenilmesi açısından ilgi çekici bir macera.

connyapku

ben o zamanlar bilkadaki seriyi takip ederken her zaman lance bannon un oldugunu tahmin ederdim
de falco soyleyene kadar cizerlerde bilmiyormus kim oldugunu ned leedsin olduginu zaten hic bir zaman inanma
mistim.ne guzel zamanlardi pempe dizi gibi takip ederdim harika kurgu oyku cizimler simdi son cikan oykulere cizimlere bakiyorum hic birsey yok koca copluk ne oyku ne hikaye abarti cizimler animasyon insan o zamanlari ariyor

hennessy

Nathan never dev albümü okuyordum ama bir günlüğüne onu yarıda bırakıp merakla beklediğim Avangers dağıldıya başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

Yürüyen ölüler 9. cilt, dylan dog renkli seri2. kitap, büyülü rüzgar bir önceki sayı, örümcek yeni cilt.

Kargom ben tatildeyken gelmiş. hemen okumak istediklerimi sömürdüm.

Yürüyen ölüler gerçekten çok güzel bir seri. sonuna kadar çıkar umarım.

Haşim Öz'ü takdir ve tebrik ediyorum. Dylanı ısrarla bizimle buluşturduğu için.

Büyülü rüzgarın sonunu çok merak ediyorum. nasıl bağladılar acaba? 2 seneden az kaldı. Lal'e de büyük tebrikler.

Örümcek ise zaten en sevdiğim çizgiromanlardan. bu albümde benim hoşuma gitti.