Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: gunessemerci - 24 Mayıs, 2013, 21:46:21
Conan okurken dikkatli ol derim.Bağımlılık yapma riski var ona göre ;D

Gerçekten dediğiniz gibi bağımlılık yapıyor. Fuardan alırken tereddütte idim, ancak okuduktan sonra keşke diğer ciltleri de bulsaydım ve alsaydım dedim.

s.b

Nihayet elime YKY'nin Haçlı Seferleri'ni alabildim. Bugün rahat rahat okuyabileceğim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

The Mighty Avengers'a başlayacağım çok merak ediyorum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Haziran, 2013, 21:39:41
The Mighty Avengers'a başlayacağım çok merak ediyorum

Ben cumartesi % 50 indirim ile aldıktan sonra okuyacağım.  :)

Şu anda Julia okuyorum.

hennessy

Alıntı YapBen cumartesi % 50 indirim ile aldıktan sonra okuyacağım.  :)

Şu anda Julia okuyorum.

C.tesi çalışacağım için gelemeyeceğim Hasan abi ondan şimdiden alıp okuyalım dedim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

connyapku

rumar80

Sevgili connyapku
   Green Lantern'a devam ama Corps'u es geçme.

V

Arrow'un gazıyla Green Arrow külliyatına başlıyorum.Başlık açıp,paylaşırım okuduklarımı belki..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Sende hangi Green Arrow'lar var Engin? Bende çok az var. Beğendiklerini yaz da ben de deneyeyim.

V

83 yılında çıkmış mini seri(4 sayılık) ile başlıyorum.(digital )..Sonrası için  Vol 1. ile devam ederim herhalde.Bu da digital kopya.

Bu sayıları basılı bulmak zor zaten.Ama daha yeni serileri ve Green Lantern-Green Arrow gibi kollektif serileri vs. Amazon'dan satın almak mümkün.

Beğenirsek tabi ki..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Green Lantern-Green Arrow serisini zamanında okudum. Ayrıca Showcase Green Lantern sayı 5'in içinde bu maceralar siyah beyaz var. Bir ara GON'da bu cilt vardı.

alan ford

Tılsım 4. kitabı okudum. 5. kitabı ne zaman okuruz kimbilir ama yine de çok sevdiğim bir seri benim. yalnız Kurt ve Eniği'ne başladım . Laf yok.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Ahmet Oktay

Harun Ça

Taşınma dolayısıyla kitaplığı boşaltırken Buffy Vampir Avcısı'nın ilk iki albümüne gözüme çarptı aslında şuana kadar çıkan altı albümü tamamlayınca okurum diye erteliyordum ama elime almışken bir çırpıda okuyup bitirdim.

Ahmet Oktay

Jeriko'yu bitirdim ve kaldığım yerden Agatha Christie'lere devam :) şuan "Bitmeyen Gece - Roger Ackroyd'un Katli" isimli hikayelerin olduğu kitabın yarısındayım. bunu bitirince NTV'nin bastığı tek kitap kalacak.