Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Ben yaparim guzel bi özet basligi ama ingilizce olur macera adlari. Bi de butun eski ciltleri tekrar okumam gerekir, o yuzden size kitleyeyim diyorum bu isi :)

kandorlu

En son old man logan ve lone wolf and cub 2 yi okudum şimdi zembla 2 yi okuyorum.

V

Enki Bilal'den Uzay Anıları'nı bitirdim.
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Elime Tay yayınları Mandrake ve Kızılmaskeler geçti onları okuyorum.Keske onları devamlılığı olan bir yayınevi yayınlasaydıda iyi bir arşiv yapsaydık ya çok yazık oldu... :-\ :'( >:(

V

Alfa Red Sonya 60'liralık seriyi okuyorum.
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

İhtiyar Logan'ı Türkçe basılı olarak yeniden okudum. Farklı bir öykü şahane çizgiler eşiliğinde... Comicsseverlerin arşivinde olması gereken bir albüm. 

1- Baskısı biraz koyu olmuş sanki ::)
2- Hulk'a bu albümde yaptığı terbiyesizlikten dolayı Millar okkalı bir sövgüyü hakediyor ya neyse :(

aa

Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Çizgi Düşer Nathan Never 7.Cilt, Dünya ve Mars gezegeniyle bağlantılı ilginç bir hikayeden oluşan keyifli ilk iki macerayı bitirdim.  8)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Örümcek Adam 5 ve 6'yı okudum.Zevkler ve renkler hakikaten tartışılmazmış.Bazılarının aksine ben çok beğendim.

yalcinerol345

Avengers Dağıldı'yı okudum.Güzeldi.Hele eski çizimlerin de aralarda olması hayli ilginçti.

hennessy

rumar80

Nathan Never cilt 7'yi okumaktayım.

altay1944

Uzun zaman ihmal ettiğim conan klasik (Lal) sayıları okuyorum.Yıllar önce defalarca hemde üzerine basa basa yazıyorum defalarca okuduğum(tabii ki alfa renksiz ve oldukça düzensiz serilerde)bu maceraları şimdi nedense okurken hiç zevk almadım .konular o kadar sıkıcı ki kaç kez yarım bıraktım.Hemen hemen her macera cadı ,büyücü,lanetli bir değerli taş,canavarlar,vb.vb.vb.Oysa conanı o kadar severim ki hatta okul yıllarımda bir conan resmi yapmış ve öğrretmenlere danışmadan okul panosuna asmıştım da disiplinden ilk cezamı almıştım.şimdi neden böyle oldu bende anlamadım.Marmaranın sayılarını henüz almamıştım sanırım iyi ki de almamışım.conan benim için ıııh ııh !.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Lal Conan renkli seri fasikül olarak çıkan sonradan ciltlenen kampanya sayesinde ilk 5 ciltini aldığım kitabın ilk cildine başlayacağım.Sanırım bu seri hakkında çok iyi olmadığı söyleniyor göreceğiz