Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

Hombre'yi bitirdim.

Detaylar ilgili sayfasında.  :)

Hayal Kahvem

Halihazırda okuduğum çizgi roman Daredevil... Elektra... Son bölümündeyim... Çok güzel!  :)

tommikser

Grafik Kanon hediye olarak geldi.bugün inş. başlyacağım.

Hayal Kahvem

Bilinmeyen bir sebeple dünyada Y genine sahip herkes ölüyormuş... Ve dünyada sadece tek adam kalıyormuş... Ve... Nanananooomm...
Elimdeki kitap... The Last Man  :)

Son adam diye düşününce, hafıza tuhaf kutu... Aklıma kim geldi bilin bakalım? Bülent Arabacıoğlu'nun o efsanevi tiplemesi  En Kahraman Rıdvan. 
Bir vakitler onun da benzer bir hikayesi vardı ya hani... Gezegenlerden birinde içme suyuna bilinmez bi ilaç mı karışıyordu ne... Hani hiç erkek çocuk doğmamaya başlıyordu.
Gezendekiler de evrende erkek aramaya kalkarlar ve  bizim Rıdvan'ı gezegenlerine kaçırılar... Böyle bişiydi sanırım... 

Neyse ben konuyu dağıtmayayım.... The Last Man'i okumaya başlayayım.  :D

ErenKoyunoglu

Benim favorilerimden hala. İyi okumalar :)

Hayal Kahvem

Eren, ben The Last Man'i, Daytripper gibi tek bitirimlik bir çizgi roman sanmıştım.
Meğer devamı varmış. Yandım!

Neden "yandım" diyorum biliyor musunuz?
Çünkü Zagorperest biriyim.

Sıtkı Sıyrıl acıyı tarif ederken, Zagorsever bünyenin acısını anlatır da, en iyi acı tarifinin çizgi romanların yarım kalmış macerası olduğunu söyler ya,
ne yalan söyleyeyim  yarım kalmış bir Zagor macerası kadar olmasa da,  The Last Man'in  bu ilk kitabının sonunda acımtrak bi sızı hissettim.
Şimdi devamının  peşine düşeceğim. :)

hennessy

Dylan Dog Renkli 2.cilte başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Ken Parker'in 32.sayıdan sonrasını almıştım.Onları okuyorum.Dün Devlerin Yolu isimli kitabı okudum ve hala etkisinden kurtulamadım.Hiç Ken Parker okumamış birine sadece bu sayının mutlaka okunması gerektiğini söyleyebilirim.

rumar80

Scalped 4 bitti 5'e başlıyorum.

Arada Walking dead 17'yi de çıkardım.  ;)

V

Gordon Tay 50'lik seriye başlamıştım.40. sayıya geldim...
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Engin abim Full Metal bitti sirada neyi izleyeyim?

V

Araya eğlenceli bir anime al:

Great Teacher Onizuka.

Arkasından Monster'a başlayabilirsin.Serinin çevirisi  tamamlanmadı ama ben bu animenin hastasıyım.

Çizimler on numara..

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Aldim abi araya cok sagol sayende sivas ta sıkıntımì hafiflettin.

hennessy

Ne zamandır arşivimde olan Dylan Dog&Martin Mystere ortak maceralarına başlayacağım niye bugüne kadar okumadım onuda bilmiyorum ya :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Çok fazla bir şey kaybetmediğini okuyunca anlarsın abicim.Benden Nathan Özel seriye başladım.Bakalım nasılmış?