Felix Koleksiyon...

Başlatan BAHADIR, 21 Eylül, 2020, 18:52:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

samalasio99

Ön sipariş olur heralde...!?
Ne olduğu hakkında bi fikrim yok ama alacam.süper kahraman olayını seviyorum...
Darısı witchblade nin başına...

Bilal ceylan

Nightrain

Fiyat konusu beni endişenlendiriyor. Euro olmuş 9 TL. :/
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Draka

Çok güzel bir düşünce. Umarım emekleriniz karşılığını alırsınız.

Nemo

Okuyunca hem cok sevindim hem de cok heyecanlandim. Hayirli olsun abi :) Fikir de guzel, tek seferde is tamam.
Özel Alfa Ajanı

darbove

Güzel haber,hakkınızda hayırlısı olsun. Numaralı olması güzel olacak. En azından ürüne ek baskı yapılacak mı korkusuna girmeyeceğiz.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

İdrava

İnanın çok heyecanlandım. Eserle ilgili hiç bir bilgim yok ama hanac'ın paylaşımı bile beni hikayenin içine çekti. Hele yurt dışında gördüğümüz omnibusları artık kendi ellerimzde görmek çok heyecan verici. Muğlalı biri olarak 48. Sayıyı bana ayırabilirsiniz :)

Nightrain

Alıntı YapDeğerli çizgiroman dostları, İlk yayınımız olan Irreedemable ile yayın hayatımıza başlayacağız... Bu da ilk yayınımızın grubu... https://www.facebook.com/groups/347285546514348

Listenizdeki çizgiroman dostlarınızı davet eder yada eklerseniz sevinirim.

dayıcomics

Omnibus olarak basılacak mı yoksa cilt basımına mı döndüler?

Nightrain

Balonlama, yazı fontu, grafik vb. Şeylerde harika işler çıkartacaklarına inancım sonsuz. BAHADIR bu konularda oldukça titiz ve dikkatli birisi sonuçta. Sabırsızlıkla bekliyorum.

nocardia

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 26 Eylül, 2020, 20:14:02
Omnibus olarak basılacak mı yoksa cilt basımına mı döndüler?

En başta çıkış noktaları hepsini basıp bitirmek zaten, niye cilde dönsünler?

samalasio99

Şu memlekette cilt okumak hiç cazip gelmiyor artık...belli bir gün ay hafta neyse yayın peryodu  olmadığı için beklemek heyecan vermiyor.eskiden kim 15 gün bekleyecek modundaydık.şimdi ise belirsizliksıkıyor bi saaten sonra..unutup gidiyorsun...
Şuan ne zaman çıkacağını bildiğim bi Zagor origin var..
Green Arrow Avengers mevzuyu çoktan unuttum..valla biriktirmek için alıyorum...haz vermiyot artık..
Bu sebepten hepsi biseferde çok mantıklı geliyor..
Ama fiyat kısmı düşündürücü ve ürkütücü..bu galiba ilk kez deneniyor..inşallah herkesi mutlu eder...

karayel2018

900 sayfa 1 cilt için çok kalın. 1. hamur kalın ciltler zamanla ortadan bir yerden zayıflamaya ve ayrılmaya başlıyor. bu açıdan 2 cilt olarak basılması daha iyi olur.

YERDENİZ

Alıntı yapılan: karayel2018 - 27 Eylül, 2020, 17:22:00
900 sayfa 1 cilt için çok kalın. 1. hamur kalın ciltler zamanla ortadan bir yerden zayıflamaya ve ayrılmaya başlıyor. bu açıdan 2 cilt olarak basılması daha iyi olur.

Omnibusları yapıştırma usülü çıkartmak yanlış birkere. Dikişli basılırsa ve iyi bir şekilde korunursa ayrılma olmaz sırttan...

Gabby

Başlamak bitirmenin yarısıdır derler, umarım her şey gönlünüzce olur. Hayırlı olsun BAHADIR, kolaylıklar diliyorum.