The Avengers (2012) - Phase 1/6

Başlatan hanac, 12 Temmuz, 2010, 11:11:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Ben bu filme çok güveniyorum. Umarım devamı da gelir.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

defalarca izleyecegim bir film daha geliyor belli. Marvel bu isi cok iyi kotariyor. (ghost rider haric tabii ki)
DC de batman serisi ile citasini bayaa yukseltti, umarim yeni Man of Steel ile de yeni bir efsane seri daha baslatirlar.

NIC

Ağzımın suyu aktı resmen,Pavloooovvvv

NIC

"Benim ordum var ülen"

"Bizde de kapı gibi Hulk var"

http://www.youtube.com/watch?v=lwxDZFmo54o

Gambit

su captain america yi oynayan cocuk olmuyor olmuyor olmuyorrrrrrrrrrrrr

20 sene sonra az biraz olgunlasirsa ve vucut yaparsa olur da, bu haliyle x-men first class daki toy cocuklardan farki yok

batsin boyle captain america yerin dibine :D

http://www.youtube.com/watch?v=C1z9mWoLD9Q&feature=player_embedded

rumar80

Eleman Human Torch rolüne iyi oturmuştu oysa...

Nightrain

Marvel sağolsun, yayınladıkları videolardan filmin yarısını izlemiş kadar olduk. 8)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Gambit

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Nisan, 2012, 15:32:10
Marvel sağolsun, yayınladıkları videolardan filmin yarısını izlemiş kadar olduk. 8)

bir yazida okudugum kadariyla, su ana kadar yayinladigimiz videolar, buzdaginin uzeri sadece diye bir sey okumustum. Eger cidden oyle olursa, olaganustu bir film olabilir bu avengers. heyecanla bekliyorum

Istanbul da oturanlar, hep birlikde gitmek icin program yapalim mi ?

rumar80

Süleyman'ın fikri çok güzel. Daha önce sevgili Eren ile de bu konu hakkında konuşmuştuk. Maalesef ben 4 Mayıs'ta işten izin alıp ilk seansa bir arkadaşımla Olivium'da gitmek için sözleştim, ama diğer dostlar yapabilir.
  Bu filmde olmasa bile Dark Knight rises ya da Spider Man filmlerinde MUTLAKA yapalım.

emre ozdamarlar

Isvec'te bu haftasonu gösterime girdi. Film harika. Efektlere diyecek birsey yok muazzam is cikarmislar, hele sonlara dogru sehirde bir kapisma sahneleri geciyor, tum Avengerlarimizi dusmanla savasirken göruyoruz, oradaki cekimlere, kamera acilarina bayildim.

Filmde en sevdigim karakter Hulk oldu, resmen rol calmis, iyi de olmus :)

Tek sikayetim 3D olayina, halen 3D herhangi bir filmden zevk alabilmisligim veya neyin 3D oldugunu anlayabilmisligim yok.

Herkese tavsiyem filmin sinemada buyuk ekranda izlenmesi yönunde, efektlere seslere gözunuz, gönlunuz doysun :) Bilgisayarda TV'de ziyan edilecek bir film degil kesinlikle.

rumar80

Böyle bir niyetim(iz) yok sevgili Emre....

Nightrain

IMDB basmış 8.9'u. Vay be, merakım iyice arttı. Haftaya cumartesi kesin izlemeliyim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emre ozdamarlar

Bu film benim Spider Man icin beklentilerimi de arttirdi.
Avengers'a bu kadar yatirim yaptilarsa, Spider Man'i de dandik bi film olarak sunmazlar karsimiza diye umit ediyorum.

rumar80

BUDUR!
  Biraz fazla pozitif ayrımcılık yaptım ama gerçekten çok sevdim. İlk yarı takımını toplanması ile geçiyor ve sonra aksiyon tepeye vuruyor.
  Robert Downey Jr rol çalmayı bırakın tek başına şov yapıyor.
  Mark Ruffalo uygun bir Banner olmuş.
  Hulk da süper olmuş. (Hasan bayılacak  ;))
  Thor ve Captain America geri planda kalmış.
  Efektler süper.
  Film sonrası herşeyin arkasındaki eleman göndermesi de süper.
   Bence Joss Whedon işin altından kalkmış. Avengers 2'yi merakla bekliyorum.

alan ford

Umar beğendiyse bize de gitmek düşer. Yarın ya da pazar günü yollanırım bende. Bu arada Joss Whedon ne yapsa iyi yapıyor. Seviyorum bu adamı
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir