Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Gerekli Şeyler'in çıkardığı Superman & Spiderman cildine başladım.

Kuşe kağıt yerine 3. hamur denilen baskı bence kesinlikle daha iyi.

Ben hep akşamları okuyabildiğim için ışık altında yansıma yapmıyor.  :)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 21 Aralık, 2011, 20:47:52
Gerekli Şeyler'in çıkardığı Superman & Spiderman cildine başladım.

Kuşe kağıt yerine 3. hamur denilen baskı bence kesinlikle daha iyi.

Ben hep akşamları okuyabildiğim için ışık altında yansıma yapmıyor.  :)

Sayın karizmatik adminim bizim 813 ne oldu :) hakketten nostaji kokan bir çizgi romana başlıyorsun....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Arkadaşlar Işık v.s. den bahsedilince nedense bu akşam Gözler ve Karanlık çizgiromanını okumak için içimde bir itki uyandı..
ama unutmayın .. and Comics and Martin Forever..   ;D
"Bu bölümde geçen yazdığım mesajda and bağlacı eklemeyi unutmuşum, ve bu hususta bazı dedikodular kulağıma kadar geldi.."   8)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

hanac

Kahire'ye başladım.

Bu ciltde 3. Hamura basılmış.

Pek beğendim baskı kalitesini.

affedlmeyen

1999 superman süper cilt 2 yi okuyorum. daha bugün aldım geriden geliyorum biraz  ;D

tommikser

Cem beyin bize kazandırdığı yeni ÇR DELTA'yı okuyorum.Mükemmel değil ama idare eder.Demirbaş yayıncılığı ayrı bir konuşmak lazım.Oldukça cüretkar işlere kalkışıyor,Yakında 70'li yıllar tarzı ve formatında bir çocuk dergisinin yayına çıkacağını müjdelemiş,.Şimdiden gözümüz aydın.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 23 Aralık, 2011, 09:15:22
Cem beyin bize kazandırdığı yeni ÇR DELTA'yı okuyorum.Mükemmel değil ama idare eder.Demirbaş yayıncılığı ayrı bir konuşmak lazım.Oldukça cüretkar işlere kalkışıyor,Yakında 70'li yıllar tarzı ve formatında bir çocuk dergisinin yayına çıkacağını müjdelemiş,.Şimdiden gözümüz aydın.

DELTA mı ? İlk defa duyuyorum.

Ne zaman çıkmış ??

kalidor

Hakkaten neymiş,  zaman çıkmış, yoksa satmayan çrleri kolajlayıp yeni bir çizgiroman mı çıkarttılar???
Crom! Ölüleri Say...

kahramanlarsinemada

Son bir hafta içerisinde okuduklarım: Tetikçi 3, Spiderman 3 ve Wolverine: Weapon X.

WeaponX'i dün gece bitirdim. İlk başta anlatım dili biraz farklı geldi ama belli bir noktadan sonra çok akıcıydı.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 23 Aralık, 2011, 09:35:42

Ne zaman çıkmış ??

Sanırım geçen hafta çıkmış bende İlyas da gördüm ormanda geçiyor sanırım hikaye biraz baktım

yalcinerol345

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Aralık, 2011, 13:21:25

Ne zaman çıkmış ??

Sanırım geçen hafta çıkmış bende İlyas da gördüm ormanda geçiyor sanırım hikaye biraz baktım
Kapağını görme imkanımız var mı?Yazar çizer konu hakkında bilgisi olan?

gamlıbaykuş

Bu Delta'nın hiç duyurusu, reklamı filan da yapılmadı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 23 Aralık, 2011, 18:40:47
Alıntı yapılan: hennessy - 23 Aralık, 2011, 13:21:25

Ne zaman çıkmış ??

Kapağını görme imkanımız var mı?Yazar çizer konu hakkında bilgisi olan?

Yarın İlyas'a gittiğimde resmini çekerim ve bilgileri yazarım

drfuhrer

az önce m.mystere almanak'ın son macerası olan ''transvaal aslanı'' adlı macerasını bitirdim.kitabın ve de hayatımın en kötü maceralarından biriydi.bitirene kadar boğuldum resmen.yani bazen o kadar zorluyorlar ki!!!