Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Durmak yok yola devam Brendon 4.kitaba başlayacağım.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ümitkr

Alıntı yapılan: V - 11 Şubat, 2012, 21:23:48
Alıntı yapılan: ümitkr - 11 Şubat, 2012, 21:20:30
Bugün okuduklarım:

Maşallah!

:) Az önce uyanıldı, şimdi bir daha üstlerinden geçilecek büyük bir keyifle

DAMPYR

elime eskiden çıkan 1001 roman dergileri geçti onları okuyorum.size birşey diyeyim mi eski yayınlara bazılarımız karşı çıkıyor ama bu 1001 roman dergilerinde yayınlanan çizgi romanlar tadından yenmiyor.süpermandan,şimşek santrafora.kızılmaskeden.mandarakeye,tarzandan diğer bilinmedik ama hepsi süper olan çizgi romanların hepsine yer verilmiş.keske diğer sayılarınıda bulabilsem..... 8) :)

V

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 12 Şubat, 2012, 12:46:13
elime eskiden çıkan 1001 roman dergileri geçti onları okuyorum.size birşey diyeyim mi eski yayınlara bazılarımız karşı çıkıyor ama bu 1001 roman dergilerinde yayınlanan çizgi romanlar tadından yenmiyor.süpermandan,şimşek santrafora.kızılmaskeden.mandarakeye,tarzandan diğer bilinmedik ama hepsi süper olan çizgi romanların hepsine yer verilmiş.keske diğer sayılarınıda bulabilsem..... 8) :)
Bu dergilerin eşi yok gerçektende.1001 Roman,Ceylan,Tam Macera,Zıp Zıp,Amatör gibi full çizgi roman,öykü içeren harika haftalık dergilerimiz vardı zamanında.Sizdeki 1001 Roman'ların tarihleri nedir?
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Alıntı yapılan: V - 12 Şubat, 2012, 12:55:31
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 12 Şubat, 2012, 12:46:13
Bu dergilerin eşi yok gerçektende.1001 Roman,Ceylan,Tam Macera,Zıp Zıp,Amatör gibi full çizgi roman,öykü içeren harika haftalık dergilerimiz vardı zamanında.Sizdeki 1001 Roman'ların tarihleri nedir?

1966 yılı cildi diye yazıyor ama devamı yok..... :(

yalcinerol345

Büyülü Rüzgar'ı ellili sayılara kadar biriktirmiştim.Sonra çok fazla entrika işin içine girince okumaktan zevk almaz olmuş ve hepsini elden çıkarmıştım.Şimdi yüzüncü sayıdan sonra yeniden biriktirmeye başladım.Bu sayılarda maceralar daha bir güzel sanki.107.sayıdaki tek macera mükemmeldi.Büyülü Rüzgar'a tek maceralar daha bir yakışıyor sanki.108 sayıdaki yarım kalan macera da güzeldi.Benim gibi Büyülü Rüzgar'ı bir  süre okuyup daha sonra bırakanlara, yüzüncü sayıdan sonraki maceraları tavsiye ederim.

hennessy

Bu aralar yeni çıkan kitapları soluksuz okuduğum için bir adan Tex'e ara vermiştim.Şimdi Tex süper cilt 27 ye başlayacağım.

darkwood

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 12 Şubat, 2012, 20:18:41
Büyülü Rüzgar'ı ellili sayılara kadar biriktirmiştim.Sonra çok fazla entrika işin içine girince okumaktan zevk almaz olmuş ve hepsini elden çıkarmıştım.Şimdi yüzüncü sayıdan sonra yeniden biriktirmeye başladım.Bu sayılarda maceralar daha bir güzel sanki.107.sayıdaki tek macera mükemmeldi.Büyülü Rüzgar'a tek maceralar daha bir yakışıyor sanki.108 sayıdaki yarım kalan macera da güzeldi.Benim gibi Büyülü Rüzgar'ı bir  süre okuyup daha sonra bırakanlara, yüzüncü sayıdan sonraki maceraları tavsiye ederim.

Büyülü Rüzgarda bahsettiklerinize katılıyorum, ilk macerlar banada sıkıcı gelmişti ve bayağı bir  süre ara vermiştim. Özellikle kalınlaşan ciltler ile birlikte konular yerine oturup, maceralarda biraz daha derinleşince daha keyifli yayınlar okumaya başladım.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Gerekli'nin yayınladığı Silver Surfer'i bitirdim. Konusu ve çizimleri ile
2 büyük ustanın elinden çıkan müthiş bir eser.
Umarım düzenli bir yayın periodu ile bu güzel seriyi takip etme imkanı buluruz.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Daha okumadım ama eşimin bana aldığı hediye çrlar geldi.İlk olarak KÜçük Prensi herkesin çok seveceğini düşünüyorum.Büyük boy frankofon bir çr.Çizimler enfes kapakta çok hoşuma gitti.Daha sonra Marmara çr lar geldi.Okumama karşın şunu diyebilirim Hulk'ın konusu Örümceğe göre enfese benziyor.Hulk almayacam diye (Murat abim bu lafım sana  ;D) konuşan arkadaşlara çok iyi bir öyküyü kaçıracak gibi görünüyorsunuz.Benim gibi yapın Teks'e vereceğiniz parayı bu kitaba yatırın pişman olmazsınız.

Efsanede güzele benziyor.Bu akşam okumak istiyorum ama e-dergimiz için yazı bekliyor kitaplar biraz bekleyecek :'(

emre ozdamarlar

NBM yayinlarindan cikan (Amerika'da frankofon ceviren bir yayinevi) Miss Don't Touch Me adli eseri okudum, tanitimini da diger frankofonlar basligi altinda yaptim.

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 13 Şubat, 2012, 20:00:14
Daha okumadım ama eşimin bana aldığı hediye çrlar geldi.İlk olarak KÜçük Prensi herkesin çok seveceğini düşünüyorum.Büyük boy frankofon bir çr.Çizimler enfes kapakta çok hoşuma gitti.Daha sonra Marmara çr lar geldi.Okumama karşın şunu diyebilirim Hulk'ın konusu Örümceğe göre enfese benziyor.Hulk almayacam diye (Murat abim bu lafım sana  ;D) konuşan arkadaşlara çok iyi bir öyküyü kaçıracak gibi görünüyorsunuz.Benim gibi yapın Teks'e vereceğiniz parayı bu kitaba yatırın pişman olmazsınız.

Efsanede güzele benziyor.Bu akşam okumak istiyorum ama e-dergimiz için yazı bekliyor kitaplar biraz bekleyecek :'(

Vay Güneşim bana konuşma hakkı vermiş Hulk u aldık sırf İlkeye katkımız olsun ama bir daha asla :) Örümcek ölmez Vatan bölünmez :) saygılarımla..

Not : Tex alınır ondan sonra alınacaklar listeye konur :)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Şubat, 2012, 22:32:46

Martin duymasın Murat ;D En sıkı Martin fanı "önce Teks sonra diğerleri" diyor ya, ne mutluluk yarabbi :D

hennessy

Alıntı yapılan: designer73 - 13 Şubat, 2012, 22:56:10
Alıntı yapılan: hennessy - 13 Şubat, 2012, 22:32:46

Martin duymasın Murat ;D En sıkı Martin fanı "önce Teks sonra diğerleri" diyor ya, ne mutluluk yarabbi :D

Bana en sevdiğim müzik gurubu sorulduğu zaman her daim Dire Straist derim Buna karşılık onlarda bana sen Pink Floyd delisi değilmisin derler.Bende Floyd'u hiç birşey ile kıyaslamam derim.Onun için ben her daim Martin forever derim ama onu bilmeyen kalmadığı için Tex yazarım :)

tommikser

Abi Hulk'ı yarıladım gerçekten şu ana kadar enfesti.Yalnız anlamadığım bir HSD başkanı olan Hanac abi bu kitap hakkında iki kelam etmedi ona şaşırdım.