Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Efsanevi Teks cilt 11 deki Vahşi Batı Yollarında macerasını okudum. Segura + Ortiz imazlı (bu ikilinin işlerine bayılırım) macerada vahşi batı ile ilgili ne ararsan var. Ortiz'in çizimleri gene muhteşem, Segura bu sefer macerayı uzattıkça uzatmış, birkaç macera çıkarabileceği öyküleri bu macerada birleştirmiş sanki :-\ gene de okunası bir maceraydı doğrusu. Dediğim gibi; ben bu ikilinin işlerine bayılıyorum ;D

Sonrasında Dampyr 17. cilde başladım. İlk macera Asi Melek. 15. ciltle birlikte yavaşlamaya başlayan Dampyr maceraları biraz Martin maceralarına benzemeye başladı sanki (bol konuşma, az ya da hiç olmayan aksiyon). Böyle devam ettirmemiş olmalarını temenni ediyorum.

hennessy

Özer sahafın çıkardığı Thorgal 6.kitap bir solukta bitti.AD nin çıkardığı Nathan Never 5.ve 6.kitaplara başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 03 Mart, 2012, 14:16:59
Efsanevi Teks cilt 11 deki Vahşi Batı Yollarında macerasını okudum. Segura + Ortiz imazlı (bu ikilinin işlerine bayılırım) macerada vahşi batı ile ilgili ne ararsan var. Ortiz'in çizimleri gene muhteşem, Segura bu sefer macerayı uzattıkça uzatmış, birkaç macera çıkarabileceği öyküleri bu macerada birleştirmiş sanki :-\ gene de okunası bir maceraydı doğrusu. Dediğim gibi; ben bu ikilinin işlerine bayılıyorum ;D

Sonrasında Dampyr 17. cilde başladım. İlk macera Asi Melek. 15. ciltle birlikte yavaşlamaya başlayan Dampyr maceraları biraz Martin maceralarına benzemeye başladı sanki (bol konuşma, az ya da hiç olmayan aksiyon). Böyle devam ettirmemiş olmalarını temenni ediyorum.

Ne yazık ki o bütün çizgi romanların kaderi. Bir seriyi ne kadar uzatırlarsa o kadar tadı kaçıyor.en iyisi zirvedeyken bırakmak ama ne mümkün baksanıza örneğin Zagora yıllardır sürüyor..... :-\ :D ;)

hanac

Martin Mystere Seri 117-118 i okudum.

İmparatorun Tavuskuşu ve Büyük Houdini.

İkisini de beğendim.

Yeni sayılar iyi değil diyen arakadaşları kınım kınım kınıyorum. :)

Martin Assemble.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 03 Mart, 2012, 22:09:46

İkisini de beğendim.

Martin Assemble.

Hasan abi bende senin itkinle bu iki ayda bir çıkan yayınların hepsini aldım Martin forever.........

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 03 Mart, 2012, 22:09:46

İkisini de beğendim.

Martin Assemble.

Benden mi bahsediyorsun.Kulaklarım çınladı da..... ;D ;D ;D

darkwood

1001 roman Julia birinci macerasını okudum.
Hikayesini beğendim..  ;)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 03 Mart, 2012, 22:16:12
1001 roman Julia birinci macerasını okudum.
Hikayesine beğendim..  ;)
julia hem uzunluk (96 sayfada bitmiyor) hemde hikaye bakımından (her sayı ayrı hikaye) insanı doyuruyor o yüzden juliayı seviyorum.umarım 1001 roman kısa aralıklarla bu seriyi sürdürür..... 8) :D ;)

s.b

Efsane'yi okudum. Bu Swolfs müthiş çiziyor arkadaş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Martin dev albüm..... :'(

Son kale de yıkıldı. Martin forever never....

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Mart, 2012, 22:54:18
   Martin dev albüm..... :'(

Son kale de yıkıldı. Martin forever never....

Martin amca artık emekli olmalı diyorum da bana kimse inanmıyor.... :-\ :( ;)

tommikser

42 Doğumlu değil mi abi bu adam.Yanlış hatırlamıyorsan 26 haziran 1942 doğumlu olması lazım.Yani taaaam 70 yaşında adamı koşturmaya çalışırsan olacağı o.O yaşta adamı emekli edip balık tutmaya yollasana

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Mart, 2012, 23:57:11
42 Doğumlu değil mi abi bu adam.Yanlış hatırlamıyorsan 26 haziran 1942 doğumlu olması lazım.Yani taaaam 70 yaşında adamı koşturmaya çalışırsan olacağı o.O yaşta adamı emekli edip balık tutmaya yollasana

Tamamen haklısın bigün macera uğruna kalp krizi geçirecek ondan korkuyorum..... ;D ;D ;D

hennessy

Tex süper cilt 29 a başlayacağım........

alan ford

Caravan'ın üçüncü kitabını bitirdim. Genel kanının aksine ben çok sevdim bu mini seriyi. Üçüncü kitap arka plandaki anti militarist söylemleriyle ayrı bir güzeldi.  Ayrıca müzikal göndermelerini de çok seviyorum. İçinden en çok şarkı - şarkıcı geçen çizgi roman Caravan olsa gerek :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir