Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Alıntı yapılan: Gambit - 01 Mayıs, 2012, 22:37:55
Bu, 2. ya da 3. okuyusum. Saniyorum yakin bir zamanda, Rumar80 nin yaptigi avengers basliginin bir benzerini baslatacagim zira Alaska maceralari da kesinlikle ozetlenmeli ve arsivlenmeli.

Sen başla Süleyman,Bir de "Ken Parker Özel Sayısı" yaparız.Şahane olur.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

kadri kerem

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Mayıs, 2012, 10:02:44
Aptülika imzalı 'Başkomser Nevzat: Davulcuyu Kim Öldürdü?' albümünü okuyorum... Vasat bir hikaye ve sayfalar Kuzguncuk'a güzelleme şeklinde ilerliyor...

Ağır ağır Eerie 'yi okumayı sürdürüyorum. Bu arada bir Başkomser Nevzat polisiyesi olan Ahmet Ümit'in Kavim adlı romanını okudum geçenlerde. Harikaydı! Tavsiye ederim.

caretta

İlk kez 4 sayı Büyülü Rüzgar okudum.Açıkçası pek fikir sahibi olamadım çünkü okuduklarım
son 4 sayıydı.Sulu Göz kızılderilisi can sıktı.İlyas'dan bir miktar daha alacağım.BenBüyülü
Rüzgar'ı daha çok Zagor öykülerine benzettim.Poe'yi de pek çözemedim.Fikir sahibi olmak
için daha fazla macerasını okumaya karar verdim.

s.b

Büyülü Rüzgar'ın ilk beş sayısını okursanız bir fikir sahibi olabilirsiniz. İlk beş sayı size "tamam veya "devam" dedirtecektir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Mayıs, 2012, 10:02:44
Aptülika imzalı 'Başkomser Nevzat: Davulcuyu Kim Öldürdü?' albümünü okuyorum... Vasat bir hikaye ve sayfalar Kuzguncuk'a güzelleme şeklinde ilerliyor...

Albüm bitti bitmesine de sonu çok önceden kendini belli etmişti... Aptüllika çizimlerini böyle ciddi bir hikaye için karikatürize buldum, kıyaslamaya gittiğimde İsmail Gülgeç çizimlerini daha bir yakıştırıyorum Başkomser Nevzat'a...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Samuray'ın iki cildini ve arada Asteriks ve Şehrezad ı bitirdim.

Samuray ın iki cildide çok güzel ve sürükleyiciydi. Bu güzel ve hardcover kalitesine göre çok uygun fiyatlı yayınlar için Yapı Krediyi kutlamak gerekir.
Kitap sonunda ise yeni maceralar için meraklı bir bekleyiş gerektirecek bir sahne ile kitaba virgül konuluyordu.

Asteriks  cildi de çok baştan sona çok keyifliydi,

"ipucu içerebilir"   Kahramanlarımızı Romada ki sarayının önünde halının üzerinde uçarken gören Sezar'ın şaşkın bakışları ve ozan'ın şarkı söylerken sadece evin içine yağmur yağdırması bana Pembe Panter'in bir macerasını hatırlattı. "ipucu içerebilir"
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Dylan Dog ve Nathan Never ortak macerasının ilk macerasının 100 sayfasına kadar dayanabildim sıkıldım okumayı bıraktım belki başka zaman.Lal fasikül Nathan Never 22.23.sayıya başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Mayıs, 2012, 16:20:26
Dylan Dog ve Nathan Never ortak macerasının ilk macerasının 100 sayfasına kadar dayanabildim sıkıldım okumayı bıraktım belki başka zaman.Lal fasikül Nathan Never 22.23.sayıya başlayacağım

Ne zaman yayınlandı bu macera ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Alıntı yapılan: alan ford - 05 Mayıs, 2012, 17:41:07
Alıntı yapılan: hennessy - 05 Mayıs, 2012, 16:20:26
Dylan Dog ve Martin Mystere ortak macerasının ilk macerasının 100 sayfasına kadar dayanabildim sıkıldım okumayı bıraktım belki başka zaman.Lal fasikül Nathan Never 22.23.sayıya başlayacağım

Ne zaman yayınlandı bu macera ???

Yanlış yazdım düzelttim martin amca ile

[IMG]http://m.YollaYap.com/bal/1336228970505.jpg[/img]

hennessy

Arka bahçenin yayınladığı ikinci seri örümcek adam okuyacağım 8.kitap İstenmeyen Sonuçlara başlayacağım.

İlke Örümcek adam 5.kitap baskıya girdi mi? :)

V

Efsane Tex 11'deki maxi Tex 11 "Vahşi Batı Yollarında" isimli macerayı okudum.Entrikadan,gevezelikten uzak,

vahşi batının bütün aktörlerinin(yerliler,avcılar,göçmenler,altın avcıları,haydutlar,askerler vs.) yer aldığı uzun ve

dolu dolu bir yol ve takip öyküsü çizmiş Segura..Ve Ortiz usta'da her zamanki gibi harika çizmiş elleri dert görmesin..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

HOZ dan çıkan Sighma'yı bitirdim.

Forumda daha önce de yazılmıştı, Gözler ve Karanlık bu One-Shot fumettilerin zirvesi.

Şimdi de Kit Taylor Cilt 2 ye başladım.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 05 Mayıs, 2012, 21:42:51
HOZ dan çıkan Sighma'yı bitirdim.

Hasan abi nasıl konusu beğendin mi okunmaya değer mi ?

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Mayıs, 2012, 22:32:57
Hasan abi nasıl konusu beğendin mi okunmaya değer mi ?

Hikaye ilginç başladı, ortalarda tempoyu çok düşürdüler.

Son 50 sayfa yine durumu toparladılar.

Hikayenin ucunu açık bıraktılar, ileride bir seri bile olabilir.

Mesela Dragonero de böyle One-Shot olarak çıktı, 2013 de serisi çıkacakmış.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Mayıs, 2012, 21:35:09
Arka bahçenin yayınladığı ikinci seri örümcek adam okuyacağım 8.kitap İstenmeyen Sonuçlara başlayacağım.

İlke Örümcek adam 5.kitap baskıya girdi mi? :)

Murat abi, İstenmeyen Sonuçları ben de okuyordum ama kitap dağılınca yarım kaldı. İnşallah senin ki dağılmaz :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...