1001 Roman Saganak var...

Başlatan BAHADIR, 23 Haziran, 2010, 14:56:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili Eren bildiğim kadarı ile kaldığı yerden cilt olarak devam edecek

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 22 Ocak, 2011, 10:31:03
Hepsini büyük merakla bekliyorum, gücüm yettiğince 1001 Roman'a destek olacağım; tüm çizgiroman seven arkadaşlarıma da yeni çıkan bu yayınları takip etmelerini tavsiye edeceğim. Bu arada sizlere de bir soru sorayım. Bahsedilmiştir belki ama Julia kalın ciltlerin bıraktığı yerden mi devam ediyor? ve formatı ne olacak? Toplantıda sormayı unuttum.
Sevgiler,
Eren
Daha önce bu konuda bir açıklama yapılmıştı. Oradan hatırladığım kadarıyla 15 kitap Aksoy yayınlamış, 1 kitap Milliyet, ardından her biri 4 kitaptan oluşan 2 cilt Oğlak yayınlamış. Toplam 24 ediyor. 25 nci kitaptan itibaren her ciltte 3 kitap olacak şekilde yayınlanacak diye biliyorum.

ErenKoyunoglu

Bilgi için teşekkürler arkadaşlar.

Tarkan Kurt

Sağanak durdu gibi ama hava yinede bulutlu, ;D 1001 Roman bu işe çok hızlı girdi, güzel yayınlarda çıkardı ama şunları bir de düzenli periyotto yayınlamayı başarırsa o zaman gönüllerde taht kurar, fiyatlara da dikkat!!!

pizagor

Fiyat zaten çok taktiksel oldu, ilk sayıda yumuşak bir giriş sonrasında hemen %20-25 artış!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Kerry'nin ilk sayısı 1001 Roman'ın online satış sitesi ikmal istasyonunda satışa sunulmuş. Ayrıca Gerekli Şeyler yayınları da % 20 indirimle İkmal İstasyonunda satışa sunulmuş.

http://www.ikmalistasyonu.com/

rumar80

Gerçek ilk sayısı mı? Çünkü benim duyduğum imza gününde satılanın kapakta bir fark olduğu vs idi.

Huma

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 18 Şubat, 2011, 15:36:32
Kerry'nin ilk sayısı 1001 Roman'ın online satış sitesi ikmal istasyonunda satışa sunulmuş. Ayrıca Gerekli Şeyler yayınları da % 20 indirimle İkmal İstasyonunda satışa sunulmuş.

http://www.ikmalistasyonu.com/

hocam konuyla alakasız bir soru olacak ama, belli bir fiyat üstü kargonun bedava olması olayı var mı bu ikmal istasyonu'nda?

tommikser

Ben deneme amaçlı sipariş verdim. Sanırım 1 hafta oldu hala gelecek, bakalım sonu ne olacak ?

hanac

Alıntı yapılan: Huma - 18 Şubat, 2011, 16:49:18
Hocam konuyla alakasız bir soru olacak ama, belli bir fiyat üstü kargonun bedava olması olayı var mı bu ikmal istasyonu'nda ?

Fuat bey bize fiyatlara kargo dahildir demişti.

Ama bir limit koymaları lazım, sadece 4 TL lik bir kitap alırsam ne olacak.

Güneş Semerci şimdi öğrenir ve bizi bilgilendirir.  :)

darkwood

Kadıköy Bahariyede ki 1001 romanın kendi yerinden satın alırsak yine fiyatlar aynımı?  :)
belki kargo ücretinide hesaptan düşeriz.  ;D
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gunessemerci - 18 Şubat, 2011, 17:27:28
Ben deneme amaçlı sipariş verdim. Sanırım 1 hafta oldu hala gelecek, bakalım sonu ne olacak ?
Vallahi ben de bekliyorum bakalım. Sitede paketleniyor diye bir ibare gözüküyor...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Huma

İlk alışverişimi yaptım ben de. Kargo aşamasında ücretsiz yazıyordu.

darkwood

Bu siparişlerden hala haber yokmu?
Bende ona göre sipariş vermeyi düşünüyordum. Fakat gelen giden yok sanırım.
Hımmm.  :o
Darkwood Sakinleri..

Huma

Paketleniyor olarak gözüküyor şu an. Ulaştığında bildiririm buradan.