Zagor Dev Albüm - LAL

Başlatan hanac, 15 Nisan, 2011, 18:05:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

ZAGOR DEV ALBÜM 2. cilt mağazamızda satışa sunulmuştur...

tommikser

Yuuuuh diyorum daha ne zaman cikar diye konusurken cikti demek.Cok ilginc cok...

DAMPYR

Lal'lin bu huyu süper bekletmeyi sevmiyor adamlar.... 8) 8) 8)

altay1944

Alırım ben bunu alırım...Ah! Nerdesin julia.Herkes peş peşe kitap basıyor.Çizgilidüşler bile bastı ama sen yoksun ah!
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Zagor dev albüm 2.yi bitirdim, ilk cilt gibi fantastik bir macera değildi.
O yüzden, fantastik hikaye sevmeyen arkadaşlarda gönül rahatlığı ile satın alabilir.
Eski bir düşman ile karşılaşan Zagor'un ölümüyle sonuçlanan bir dövüş sonrası Darkwood birbirine girer.
Zagor'un cesedi geleneklere göre yakılır,  küllerini rüzgarda savuran Çiko'nun iştahı kesilir, kızılderililer beyazlar'a saldırmak üzere savaş baltalarına sarılırlar. Bu arada Polonyadan gelen Çar'ın katilleri ise, darkwood ormanlarında ülkelerinden kaçan mülteci avındadırlar...
Meraklısına İyi bir hikaye ve bu güzel çizimler ile bu cilt kaçmaz.

Darkwood Sakinleri..

caretta

Akenat ile Kışyılanı'nı tanıdım.Güzel bir macera okuyacağız demek ki!

Gambit

Kici kirik ciplak arazide topu topu 50 adamin yasadigi amma hikaye var di mi ?

Dusunsenize, gunumuzde Istanbul da 15 milyon kisi var, bu kadar ilginc ve cok hikaye cikmiyor ;D

BAHADIR

Yine bir gedik vardı değil mi Süleyman...Doldurmak şart tabi... :)

Ya Mister No'ya ne diyecez...

Sabah kalktığında..."Ulan bu gün hangi çeşit densiz müşteri gelipte başımı belaya sokacak hadi bakalım bismillah..."

Bile bile lades...

rumar80

Alıntı yapılan: Gambit - 02 Nisan, 2013, 08:03:18

Dusunsenize, gunumuzde Istanbul da 15 milyon kisi var, bu kadar ilginc ve cok hikaye cikmiyor ;D

Olur mu? Bak Arka Sokaklar diye bir dizi var. Yedi yıldır İstanbul'da anlatmadığı öykü kalmadığı gibi suç oranını da dibe vurdurdu.  ;) ;D

kalidor

Zagor dev albümü merak ediyorum. Pek Zagor okumadığım için herhalde ilk dev albüm de hoşuma gitmişti :D
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Uzun zamandır Zagor almasam da bu sayıyı ben de alacağım. Sırf dev albümün yüzü suyu hürmetine...

tommikser

Siz begenirseniz bende alacagim. ;)

Gambit

Alıntı yapılan: BAHADIR - 02 Nisan, 2013, 09:51:16
Yine bir gedik vardı değil mi Süleyman...Doldurmak şart tabi... :)

Ya Mister No'ya ne diyecez...

Sabah kalktığında..."Ulan bu gün hangi çeşit densiz müşteri gelipte başımı belaya sokacak hadi bakalım bismillah..."

Bile bile lades...

Valla ne kadar elestirsem de ben hala aliyorum zagir yeni sayilari, bu dev albumu de alacagim ama ilk album kadar kotuyse, elestirmeden de durmam

Mister no biraz baydi beni ama yalan yok, almiyorum 1-2 yildir, daha elimdekileri de tamamen bitiremedim zaten :)

darkwood

Alıntı yapılan: caretta - 01 Nisan, 2013, 23:54:16
Akenat ile Kışyılanı'nı tanıdım.Güzel bir macera okuyacağız demek ki!
Sağ tarafta oturanda Zagor'un kan kardeşi Tonka. Kadro bayağı bir sağlam.  :)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

''Zagor dev albüm 2.yi bitirdim, ilk cilt gibi fantastik bir macera değildi.''

Çok Şaşırdım valla... :o :o :o