Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 05 Mayıs, 2012, 23:13:27
Alıntı yapılan: hennessy - 05 Mayıs, 2012, 21:35:09
Arka bahçenin yayınladığı ikinci seri örümcek adam okuyacağım 8.kitap İstenmeyen Sonuçlara başlayacağım.

İlke Örümcek adam 5.kitap baskıya girdi mi? :)

Murat abi, İstenmeyen Sonuçları ben de okuyordum ama kitap dağılınca yarım kaldı. İnşallah senin ki dağılmaz :)

Malesef benimki zaten dağılmıştı :) ama okuyacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Özer Sahaf Kull'un ilk 4 macerasını okudum. Daha önce Conan da dolgu malzemesi olarak yayınlanan ve beğenerek okuduğum Kull'un Yılan adamlar ile ilgili ilk macerasını tekrar büyük cilt olarak okumakta gayet güzeldi...
Darkwood Sakinleri..

emre ozdamarlar

Sabah Buyulu Ruzgar 30, Shado'yu okudum. Hem öyku cok hosuma gitti hem de Ivo Milazzo'nun muhtesem cizimleri.
Dun aksam da 1001 Roman Julia'nin ilk cildinin ilk hikayesini okudum, fena degildi, Julia her turlu okutuyor kendini zaten.

hennessy

Gerekli şeyler Avengers 3.kitaba başlayacağım

yalcinerol345

Bu aralar Tex'e takılıyorum.Tex Aylık'ta bir Kanada macerası okuyorum.(Sayı 145)Tex'in Kanada'da geçen maceraları ayrı bir güzel.

emre ozdamarlar

1001 roman Julia, 1. cildin 2. hikayesini okudum. Bi yandan cesitli sözlerle kandirilip fuhus hayatinin icine dusurulen yabanci kadinlar, bir yandan orda burda cikan yanginlar, kundaklamalar derken yatmadan önce acayip uykum olmasina ragmen bir oturusta okuttu kendisini hikaye.

tommikser

Ben en son Sighma'yı okudum, tabii bu arada Martin aylık ve KM Örümcekadam falanda karıştı.

Sighma için şunu diyebilirim, acaip bir heyecanla ve merakla beni etkiledi. Sonunu çok merak ederek okudum.

Paraşüt eğitimim sırasında yarım yarım okudum, aklım hep onda kaldı.

Şunu diyebilirim sonu tam olarak iyi bitirilmemiş, konunun gelişimi detaylandırılmamış ama bence güzeldi.

10 üzerinden 7,5 aldı benden  ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 07 Mayıs, 2012, 15:42:21
1001 roman Julia, 1. cildin 2. hikayesini okudum. Bi yandan cesitli sözlerle kandirilip fuhus hayatinin icine dusurulen yabanci kadinlar, bir yandan orda burda cikan yanginlar, kundaklamalar derken yatmadan önce acayip uykum olmasina ragmen bir oturusta okuttu kendisini hikaye.

Ya bu kadar seveni varken şu Julianın hala yayınlanmamış olmasına şaşıyorum.nerdesin Julia 3.cilt gel artık.1001 romana saygılarımla.... 8) :-* ;)

hennessy

New Avengers 3.kitabı demin bitirdim.Ekip tekrar toplanıyor ve kadrosunu halka açıklıyor.Nick'i karşı saflarında görüyorlar ve kitabın sonunda konuşmalarda House Of M'e göndermeler var İlke hazirana kadar bekle dur şimdi.Kerşke gerekli devamınıda hızlıca bassa avengers devam etse.Sırada Tex süper cilt 35.başlayacağım

kandorlu

New Avengers 3 ü bende bu gün bitirdim umarım devamı en kısa zamada yayınlanır Judas beşinçi kitaba başlayacağım.

emre ozdamarlar

Buyulu Ruzgar 31'i okudum.
Bu Hogan serefsizinin bi takim gizli tarikatlara uye oldugunu ögrendik.

sheRa

yakariiiii . kurt topraklarında ... yakarinin devamı gelecek beğendim  ;)

V

Bu aralar Teks'e kaptırdım..Harbi adam Tex.Bileğinden başka adalet tanımayan bir vigilante..Yamuk yapan

zengin de olsa,işgüzar politikacı da olsa,hakim-savcı-komutan hatta başkanın kendisi dahi olsa Tex'in kişisel adalet çarkı

son derece hızlı çalışıyor ve anında cezayı kesiyor.Yumruklarıyla yada silahıyla.. Viva Tex...
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Buyulu Ruzgar 32. yi okudum, Chicago yanginindan bahseden, 10 uzerinden 10 veriyorum, cizimler, hikayenin temposu, harika bir sayiydi.

bu arada 30 veya 31. sayida elemanlarimiz bir yere giriyorlar, gizemli islerle ugrasilan bir mekan, Bu Hogan'in tarikatini gördugumuz olabilir, bir panelin arka planinda duvarda Alien kafasi asiliydi.  :)

darkwood

Oğlak Efsanevi Zagor 3.sayısının  3.macerası olan Cinler Prensini okudum.
Boselli'nin fantastik senaryosunu yazıp Torricelli nin fantastik güzel çizim tarzı ile resimlediği Goblinler, Cinler, Griffinler v.s. lerin dünyasında geçen, 120 sayfalık kahramanlarımız için zorlu, benim için ise keyifli bir maceraydı.
Hala Zagor okumayan rumuzunun başharfi "h" ve son harfi "y" olan arkadaşlara özellikle tavsiye olunur.  ;D
Darkwood Sakinleri..