Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Özellikle Anja lı hikayeler favorimdir.

Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 04 Şubat, 2013, 16:14:52
Brendon konusunda fena itkilendim. Uzun süre sonra bir fumetti serisine başlayacağım sanırım
Aynen bende itki sayesinde bulaştım.Ama pişman değilim iyikide bulaşmışım.Sanada tavsiye ederim... 8) :D ;)

HacıGeraltEmmi

[IMG]http://imageshack.us/a/img191/1656/brendon4.jpg[/img]

Son ciltte karşılaşmanız olası, nadide bir çizim ;D ;D ;D

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 06 Şubat, 2013, 15:27:42
Son ciltte karşılaşmanız olası, nadide bir çizim ;D ;D ;D

Buna da +12 yaş limiti getirilmiş.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hanac - 06 Şubat, 2013, 15:35:45
Buna da +12 yaş limiti getirilmiş.

Sizi komik buluyorum sayın hanac ;D  ;D :D ;D

rumar80

Sayın Hanac'a kalırsak her resimle yaş sınırı artacak.  ;)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Şubat, 2013, 17:34:58
Sayın Hanac'a kalırsak her resimle yaş sınırı artacak.  ;)

10 yıl sonra herşey +23 olacak. Hedef ikibinyirmiüç ;D

HacıGeraltEmmi

8. ciltteki Karga Delisi'ni Brendon seven sevmeyen herkesin okuması lazım. Oldukça dramatik, insanın içine işleyen, nefis bir macera.
Hatta öyle ki Anja'lı maceralardan bile güzel diyebilirim. Üstünüzde yaratacağı Johnny Freak etkisine hazırlıklı olun.

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 16 Şubat, 2013, 17:16:36
8. ciltteki Karga Delisi'ni Brendon seven sevmeyen herkesin okuması lazım. Oldukça dramatik, insanın içine işleyen, nefis bir macera.
Hatta öyle ki Anja'lı maceralardan bile güzel diyebilirim. Üstünüzde yaratacağı Johnny Freak etkisine hazırlıklı olun.

Sekizinci cildin içindeki üç keyifli macerayıda kitap çıktığı gibi soluksuz okudum. Brendon her geçen gün zirveye tırmanan bir karakter olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.
Bu maceralar içinde Chiaverotti'nin senaryosunun Arduini'nin güzel çizgilerinde hayat bulduğu "Karga delisi" adlı maceranın bunların en keyiflisi olduğunu bende rahatça söyleyebilirim.  :) Duygusal sahnelerin sizi etkisine alacağı, son saniyeye kadar heyecanın ve esrarengizliğin korunduğu bu müthiş macerayı yoksa siz hala okumadınızmı?  ???

Darkwood Sakinleri..

rumar80

Bu kadar "itki"liyorsunuz ki acaba tekrar bir şans versem mi diye düşünmeden edemiyorum. Belki gelecek ay alışveriş sepetine atarım tüm seti.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Şubat, 2013, 20:00:39
  Bu kadar "itki"liyorsunuz ki acaba tekrar bir şans versem mi diye düşünmeden edemiyorum. Belki gelecek ay alışveriş sepetine atarım tüm seti.

İyi yaparsın Umar abi özellikle 8.sayıyı beğeneceğini ümit ediyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Aynı itkiye bende kapıldım ama hiç pişman değilim.İyikide almışım diyorum tüm seriyi.henüz 8.sayıyı almadım Julianın çıkmasını bekliyorum onunla birlikte alacağım... 8) :D :)

s.b

Kapakiçi yazısında müjdeli haberler var. Daha öncede bunlardan bahsedildi ama herkes görsün.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

İlk iki cildi cikarmistim evden cunku sadece iyi cizgiromanlara yer vermeye karar vermistim o ara ama 8. Cildi de merak ettim simdi. Dr sen alirsan ve begenirsen bi haber ver lutfen.

rumar80

O zaman biraz daha bekleyeceksin. Şu an için yakın dönem alış listemde yok. Belki ileride.