Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kandorlu

En son dylan dog maxı beş ve saguaro biri okudum şu an astonıshıng x men altıyı okuyorum.

tommikser

Saguaro yu okuyorum cok ama cok begendim.

HacıGeraltEmmi

Deli Gücük Zifirname ve DumAnkara'yı okuyorum. Gücük bitti, DumAnkara'yı yarıladım. İki albümde de büyük emekleri olan Levent Cantek şahsında tüm emeği geçenleri (yazarı, çizeri, garafikeri, kaligrafı, yayıncısı...) tebrik ediyor, gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Memleket kokan albümler hazırlamışlar gerçekten. İnşallah gerekli ilgiyi görür, emek verenlerini mutlu ederler.

DumAnkara'daki öyküler ve çizgi çeşitliliği ve kalitesini (bazı çizelerin her iki albümde de çalışması var) daha çok sevdiğimi belirtmeliyim.

Gambit

Alıntı yapılan: designer73 - 03 Nisan, 2013, 16:00:49
Deli Gücük Zifirname ve DumAnkara'yı okuyorum. Gücük bitti, DumAnkara'yı yarıladım. İki albümde de büyük emekleri olan Levent Cantek şahsında tüm emeği geçenleri (yazarı, çizeri, garafikeri, kaligrafı, yayıncısı...) tebrik ediyor, gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Memleket kokan albümler hazırlamışlar gerçekten. İnşallah gerekli ilgiyi görür, emek verenlerini mutlu ederler.

DumAnkara'daki öyküler ve çizgi çeşitliliği ve kalitesini (bazı çizelerin her iki albümde de çalışması var) daha çok sevdiğimi belirtmeliyim.

Ben de deligucuk u dun aksam bitirdim, belki bu aksam dumankara ya baslayacagim

Deli gucuk icin yorumlari haftaya pazartesi yazacagim ama genel itibari ile sana katiliyirum designer

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Mart, 2013, 22:09:58
Mister No KS 36'ya başlıyorum. Bir dahaki ciltte Jerry Drake'nin nasıl Mister No ismini aldığını öğrenecek olmam beni dahada meraklandırdı. Bu arada kapakta yazdığına göre uzay 1999 bir dahaki sene uzay 2099 olarak ekrana gelecekmiş tekrar. Imdb'de yer açılmış ama daha kimlerin oynayacağı belli dğeil

http://www.imdb.com/title/tt2275059/
Çok güzel bir haber bu Murat ama eski tadı verirmi işte orası meçhul... :D :) ;)

darkwood

Yürüyen Ölüler 13 bitti, Rick yine liderlik vasıfları ile, yeni yerleşim yerilerindede dizginleri eline almaya başladı.
Ve Tapınak ilk bölümünü bitirdim. Film tadında esrarengiz bir çizgiroman olarak devam ediyor, şimdi sıra geldi diğer bölümlerine...
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

Yalnız Kurt ve Yavrusu - Geçit Vermeyen Engel bitti Düşen Kaplanın Islığı'na başlıyorum bir yandan da Death Note okuyorum.

V

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Martin Mystere 129-130-131-132 yi okudum.

Çok vasat buldum.

alan ford

Evde hasta yatıyorum. Red Kit kutuları başucuma aldım ,iyi geliyor :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kedidiro

Alıntı yapılan: alan ford - 09 Nisan, 2013, 12:15:58
  Evde hasta yatıyorum. Red Kit kutuları başucuma aldım ,iyi geliyor :)

geçmiş olsun, yatıp dinlenip kitap okumak güzel ama sağlıktan güzeli yok... o yüzden bir an önce iyileşip ayağa kalkmanı diliyorum.

sumersucu

Tarkan okumaya başladığımda daha ilkokula başlamamıştım. Yani okuduğum ilk çizgiroman Tarkandı. Aradan 42-43 yıl geçti ama ben hala Tarkan okuyorum.. :)

darkwood

YKY Haçlı Seferi'ni bitirdim, senaryo ve çizimlerini oldukça beğendim, umarım devamı gelir.

Nathan Never dev albüm 8 e başladım. Mars'ta geçen hikayesi ve ilk sayfalardan edindiğim izlenim ile, itkileyici çizimleri ile iyi bir hikayeye benziyor. Bu hikaye aynı zamanda Nathan Never dev albümler 6.ve 7.ciltlerin hikayeleri ile bağlantılı ve sonuca bağlandığı bir cilt olarak keyfli bir hikayenin bizi beklediğini düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Martin amca KS 34 bitiyor ardından Nathan Never dev albüm 8.cilde başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Zona X bitti.Sahsi fikrim 4/10 simdilik cok begenmedim.
Jeriko Tay 1.sayiyi okudum.Zamaninda 3. baskisini yapmis bende onu bulup aldim.Cok mukemmel olmsada Zembladan falan cok iyi.