Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Marvel etiketini görünce Mystic'i Mystique okuyup edindiğim, sonrasında hatamı fark edince de 'okurum bir ara' diyerek okunacaklar yığınına eklediğim 'Mystic: The Tenth Apprentice' cildini elime aldım en son. Marvel'i de eksik görmüşüm zaten meğer Marvel - CrossGen imiş o da. Yazar Kahire ve Air'den tanıdığımız G. Willow Wilson. Güzel olabilecek bir hikaye, büyünün aralarına girmesiyle dostluktan düşmanlığa dönen iki yetim kızın öyküsü o kadar hızlı dönüşüyor ki duruluktan, derinliksizlikten keyfince ilerlemiyor. Hikayenin hakkı kesinlikle 4 fasikül değil. Çizimler ise David Lopez'den ki o da cildin güzel tarafı. CrossGen nedir, ayrı bir evren midir, inanın bilmiyorum ama bu cilt bana CrossGen ile ilgili iyi bir referans olmadı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Zeljko

Geçen aylarda devamı gelen Manetola üçlemesinin ilk iki bölümünü tekrar okuyacağım.Forumda daha önce tartışılan  Zagor'un fantastik olmayan güzel maceralarına en güzel örneklerin başında gelen hikayenin ikisi de Donatelli çizimli.Eskiden olsa Ferri'yi tartışmasız olarak görürdüm ama yaş aldıkça Donatelli'ye ısınmaya başladım hatta iyi ki Donatelli çizmiş diyorum.

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

ferzan

Gün içerisinde Ninja Kaplumbağalar; Son Ronin'i okudum. Bir saat kadar önce de Presstij'in yeni tamamlamış olduğu 6 sayılık Ghost Rider mini serisini bitirdim. Yarın uygun bir vakitte kendi başlıklarında her ikisi ile ilgili üç beş satır karalayacağım ama burada sıcağı sıcağına  belirtmeliyim ki; bugün benim için harika okumalar oldu her ikisi de.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com