Mr. Selfridge (2013)

Başlatan doktor1881, 10 Ocak, 2016, 16:00:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:3/8 Dizi bolluğunda gözden kaçan bir dizi.Bende diziler arasında rastgele gezerken buldum.1-2 bölüm derken kısa sürede 2 sezon bitirdim.Uzunca bir aradan sonra diziyi tekrar ele alınca o kadar dizi ismi aklımdan geçerken bir bakıyorum yine SELFRİDGE seyrediyorum.Basit ama büyüleyici bir ritmi var.Dizinin şu an 4. sezonuda bitmiş durumda

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Mr. Selfridge;  PBS ve ITV kanallarının yapımını üstlendiği drama dizisidir. Diziyi sevenler kötü haberle karşı karşıya kaldılar. Bu habere göre Mr. Selfridge dizisinin 5.sezonu olmayacak. Yani dizi tamamıyla iptal edilmiş durumda. Sadece hazırlanmış olan son sezonu yayınlanacak ve final yapacak.

Toplamda 10 bölümden oluşan son sezon yerine sayılacak olan 4.sezon yayınlandı. Şuan için Mr.Selfridge yapımcılarından ya da kanal yetkililerinden benzer bir açıklama yayınlanmadı. Ancak dizi oyuncularından Amanda Abbington resmi Twitter hesabından 4.sezonla Mr. Selfridge dizisinin final yapacağını duyurdu.

Mr. Selfridge dizisinin neden iptal edildiğine dair henüz bir açıklama yapılmadı. Bu konuda söz konusu bilgiler dışında herhangi bir açıklamaya yer verilmiyor. Belki önümüzdeki günlerde kanal yetkilileri ya da yapımcılar daha elle tutulur somut bir sebep öne sürerler. Ancak şuanda oyunculardan Amanda Abbington ve Jeremy Piven tarafından atılan tweetler haricinde somut bir veri yok.

Jeremy Piven yayınlanan 4.sezonun Mr. Selfridge dizisinin son sezonu olduğunu belirten bir tweet atarken diğer oyuncu biraz daha espritüel bir yaklaşımda bulunmuş. Dükkanı kapattık, herkese teşekkürler ana teması üzerine kurulu tweetiyle Amanda Abbington sosyal medyada birçok hayranı tarafından takdir edildi. Dizinin hayranları son 10 bölümün tadını doyasıya çıkarıp,gönüllerinin bir köşesine gömecekler

doktor1881

Bölüm:3/9 (GünceL) Tezgahtar Grace tüm bayanların yaptığı gibi kartlarını doğru oynayarak Gordon Selfridge'yi evlilik yoluna sokuyor
Baba Selfridge ise aşkının peşinde koşarken , kurulda başkanlığı korumanın derdinde

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:3/10 (Sezon Finali) Harika bir bölümle final yaptılar
Selfridge oğlu Gordon ile küçük kızı Violette'nin çıktığı arkadaşları onaylamazkenkendi çıktığı Nancy......................
Bu arada Mağazası için istekli olan açgözlüler planlarını uygulamaya koyarlar
Bölümün sonu Selfridge'yi yaptıklarını görünce eyvah dedim.
4. sezonu bekletecektim ama artık dayanamayıp seyretmeye devam edeceğim

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:4/1 Aradan 9-10 yıl geçmiş durumda.Selfrldge kendini lüks yaşama vermiş ancak zenginliği devam etmekte
Victor sahibi olduğu kumarhane-gece kulübü Colloane'yi daha da büyütmüş durumda
Mr Grove ise 5 çocuğunu anasız büyütmüş artık ergenlikleriyle uğraşmakta
Leydi Mae'de Londra'ya geri döner
Dizi sezona zayıf başladı derken bölüm sonu ilginç bir olaya sahne oluyor

Bölüm Notu:7.5/10