HOZ - The Amazing Spiderman

Başlatan hanac, 09 Ekim, 2009, 16:05:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Acaba ülkemde bir gün yıllık yayın planını (ay ay ne çıkaracağını) katalog halinde ilan edecek ve buna uygun yayın yapacak bir yayınevi çıkacak mı? İnşallah o günleri de görürüz.

rumar80

Marvel  ;) adamlar hangi ay ne çıkaracaklarını aylar önce açıklıyorlar.
  Şaka bir yana kızsak ta Lal ve Oğlaktan ne geleceğini biliyoruz düzenli olarak. Ahhh Bir de Dampyr gelse. Unutturdular vallahi

gamlıbaykuş

Vallahi kimse yanlış anlamasın ama Lal'i bu konuda(Ama sadece bu konuda) gönülden tebrik ediyorum Her ay düzenli. Diğer yayınevleri PÖHHH  :P
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

yeni bir gün büyük ihtimal yepyeni bir tüyap kitap fuarına yetiştirilecek arkadaşlar. panik yapmayalım  ;D
yayınevi önceliği daha elzem ve hayati yayınlara verdiği için böyle oldu

rumar80

Örümcek yayınlanacakmış arkadaşlar. Yayınevi farklı olabilirmiş, aynı da (?) kalabilirmiş, ama yayınlanacakmış?????????
   Görelim bakalım

HacıGeraltEmmi

nasıl yani rıza bey? yeni bir yayınevi girmiyordur inşallah piyasaya. bu düzensizlikleriyle mevcutlara zor katlanıyoruz zaten.

rumar80

Hayır, sadece İlke işin peşini bırakmıyormuş. Şu anda başka yayınlar için de çalışıyormuş. Sonuçta örümceği bastıracakmış.

Oifur

rumar80

Mesele HOZ'un örümcek adamdan vazgeçmesi değil. Duyumlara göre mesele HOZ'un hepsinden vazgeçmesi!!!

ilke

arkadaşlar,

çalışmalarım sürmekte :) ama kesin bir durum yok ortada. kesinlik kazanmayan hiçbir şey için de açıklama yapmak istemiyorum.

fakat türk okuyucusunu örümcek'ten yoksun bırakmamak için elimden gelen her şeyi yapmaktayım.

ve evet hoz artık komple kapandı diye biliyorum. benim de sizden fazla bilgim yok.

rumar80

Bilgi için teşekkürler İlke
   Bu iş biraz da amatörce bir sevgi gerektiriyor herhalde. En azından bir alıcın var haberin olsun. Kolay gelsin

darkwood

The Amazing Spiderman serisi, özenle koleksiyonunu yaptığım gerçekten güzel bir seri, gönül isterki bu kitabı hakkı ile yayınlayan Hoz devam etsin.
Eğer Hoz olmıyacaksa; bunu yayınlamak isteyen birçok yayınevi kesinlikle şu an alarm durumundadır. Umarım aynı kaliteyi sürdürecek ve istikrarlı yayın yapacak birileri bunu devam ettirir.
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Gerekli Şeyler comics ekolünün yayınında uzmanlaşmış durumda. Muhtemel yayıncı odur kanısındayım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

mcyz

Dün Mişel Bey'e sordum bu konuyu, Hoz'un kapanışından haberi yok gibiydi; Örümcek Adam için de çok yoğun olduklarını, basmalarının zor olacağını söyledi.

HacıGeraltEmmi

çok üzücü bir durum. örümcek bile yeteri kadar satmıyorsa durum düşündüğümden de vahim demekki. yazık...