Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

Laplacee

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pizagor

Dün akşam Çelik Simyacı'nın 9. ve 10. kitaplarını okudum. İlk sayıların keyfini alamasam da Elric kardeşlerin hikayesi çeşitlenerek ilerliyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

darkwood

Bone serisi 4 ve 5.kitapları son 2 günde bitirdim.
Hikaye keyifli bir şekilde devam ediyor.   8)
Darkwood Sakinleri..

Ras Al Ghul

Kitaplığı yeniden okumaya başladım ama birazdan yeni aldığım "Batman Venom". ve "Star Wars Underworld Yavin Vasilika" 'yı okuyacağım

pizagor

Her güne bir, her haftaya on çizgiroman okuma hedefi koydum kendime. Dün okuduklarım:

Titana Saldırı 1. sayı, Tılsım (Amulet) 1. ve 2. sayılar.. Bugün serinin 3. kitabından devam ediyorum, gün sonunda seriyi tamamlarım sanıyorum..

Harun Ça

Thor & Loki Kan Kardeşler'i okuyorum bitince Tetikçi serisine başlayacam 4 kitap haftasonunu çıkartır.

Chuck

Son bi haftada Ailenin Ölümü, Titana Saldırı 1, 5 Ronin ve Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor'u okudum. Şimdi ise Ayaktakımı'nı okuyorum.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pikofarad

pizagor

Cassidy 1 - 2 - 3

Cassidy 18 ayda neyi düzeltecek, merakla bekliyorum. Fos çıkma ihtimali de kuvvetli görünüyor bana, tıpkı sıkı başlayan, hayal kırıklığıyla sonuçlanan Greystorm ve Caravan kısa serileri gibi...

Nightrain

Kick-Ass Cilt 1
Star Wars: Klon Savaşları Cilt 1
Silver Surfer Essential Cilt 1

Sırasıyla okuyorum. Kick-Ass feci derecede matrak. Acayip hoşuma gitti. Özellikle süper kahramanları eleştirdiği bölümler çok güzel. Star Wars'ı normalde almayacaktım çünkü ikinci üçlemeyi pek sevmiyorum nedense. ama bu aralar SW açlığım çok olduğu için çizgi romanıyla doyuruyorum. Silver Surfer'i de zamanında forumun 2.el kısmından çok kelepir bir fiyata almıştım. Maceralar güzel ama diyaloglar fazla basit hatta yer yer komik. Sanırım o dönem bun gerektiyormuş. Çizimler efsane ama. Sonuçta Buscema çizmiş, boru mu. :)

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

grmnt

pizagor

Dün akşam Ailenin Ölümü'ne başladım.. Kapak gerçekten harika. Hanıma gösterdim, farkı farketmedi önce, doğrudan kapak çiziminin çok iğrenç olduğunu söyledi :)

ferzan

Age of Ultron'u yarıladım. Ondan önce Uncanny Avengers 1 ile eski Arka Bahçe dönemi Klasik X-Men 4.fasikülü bitirdim. Onun öncesinde de Martin Mystere KM 5 'in yarısına tekabül eden macerayı okumak suretiyle söz konusu cildi yarılamıştım. Cuma akşamı ve cumartesi içerisinde de Lâl Nathan Never 24, 25, 26. fasiküller ile Lâl Tex Almanak 'ın okumadigim son macerası ( 2008 almanagindaki macera ) ile Ken Parker 53 'ü okumuştum. Haftasonu bilançosu şimdilik bu şekilde, çorba vaziyetinde. Age of Ultron un kalan yarısını bitirdikten sonra gücüm kalırsa bir klasik X-Men 5.fasikül yapabilirim. Fumetti ve comics oldu bu haftasonu, geçen hafta mangaydık, ondan önce de fumetti gene. Frankofona ise epey ara vermiş bulunduk. Arayı soğutmamalı.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com