Star Wars: Darth Vader - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 04 Mayıs, 2018, 13:36:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Nightrain'ın dediği gibi 7 cilt Star Wars var, 4 cilt Darth Vader (2015), Princess Leia gibi tek ciltlik Han Solo, Chewbacca, Lando, Captain Phasma, Obi Wan & Anakin, Shattered Empire, Darth Maul: Son of Dathomir, Darth Maul ve Mace Windu var. 2 cilt Kanan,3 cilt Doctor Aphra,  4 cilt Poe Dameron, 2 cilt Darth Vader yeni seri var. Dahası yeni ve eski filmlerin çizgiroman adaptasyonları var, eski üçlemenin çocuklara yönelik olanlarını başka bir yayınevi bastı geçenlerde. Yani var Allah var anlayacağınız  :D

https://www.alltimelines.com/star-wars-timeline/canon/   şu sitede yukarıdan sadece filmler ve çizgiromanları açık tutarak hangi kitabın hangi zamanı anlattığını görebilirsiniz.

egeman45

Cildi bir solukta okudum gayet sürükleyici ve gelecek sayılar için merak uyandırıcıydı.Umarım diğer ciltler de kısa süre içerisinde çıkar, türkçe star wars okumayı özlemişiz.

hanac

Sanırım SW yayınları içinde en beğendiğim Vader oldu.

Ana seri ile paralel ilerliyor, o bakımdan da hoşuma gitti.

Vader'in psikolojisini daha iyi anlayabiliyoruz.

rumar80

Yeni dönem star wars serileri içinde tek beğendiğim ana seri. Diğerleri vasat ya da vasatın altında idi bana göre.  Darth Vader serisi de benim için çok başarılı bir seri değil.  Bir tek doktor Apphra karakterini kazandırması iyi bir hamle ama bana çok hitap etmediği için bıraktığım serilerdendir.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Ağustos, 2018, 10:36:04
Yeni dönem star wars serileri içinde tek beğendiğim ana seri. Diğerleri vasat ya da vasatın altında idi bana göre.  Darth Vader serisi de benim için çok başarılı bir seri değil.  Bir tek doktor Apphra karakterini kazandırması iyi bir hamle ama bana çok hitap etmediği için bıraktığım serilerdendir.

Abim bu seriyi beğendi isen Darth Vader 2017 ilaç gibi gelecek sana. SW maalesef çok şağlam genişletilmiş evren serileri olmasına rağmen katledilmiştir.

İşin içine ticari kaygı girince iyice Disney dahil eline yüzüne bulaştırmıştır işi.

Lucas'ın ikinci üçlemesini beğenmeyen bile Sİth karakterlerine hayranlık duyarak saygı göstermiştir.

Ellerinde çok iyi yan karakterler olmasına rağmen Disney iyice sırıttı. Şu mantık vardı nasıl olasa seyirci garanti nasıl olsa hasılat garanti maalesef....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

1. cillteki tempoyu ve twistleri, 2. ciltte çok bulamadım ama "SW olsun da çamurdan olsun." mantığı kapsamında ne basılırsa almaya çalışacağım.
They drew first blood...

dean

Dart Vader Kendini, İmparatorluk'la Karşı Karşıya Buluyor!

Kelle avcıları saldırıya geçiyor ve İmparatorluk, Vader'a yeni bir görev veriyor. Ama Vader başka bir işin peşinde. Kara Lord görevini yerine getirecek mi? Darth Vaderile Aphra ittifaklarını sürdürüyorlar... ama bu ne kadar sürecek? Peki Tagge'nin gizemli, yeni ajanı
kim? Kesin olan bir tek şey var;

Aphra'nın Vader için sürdürdüğü gizli araştırma, Vader'ın İmparatorluk adına sürdürdüğü soruşturma ile kesişince, sonuçlar ölümcül olacak!

Sayfa Sayısı: 136
Etiket Fiyatı: 34 TL

Mrtekin

They drew first blood...

hennessy

Aldım şu an okuyorum 2017 de çıkan seri kadar sağlam değil ama okunur genede.

Ben umutsuzca filmi ve I am your father'ı düşünüyorum 2017 Darth Vader çizgi roman serisi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Çizgi Düşler, 2020'de 2.seriyi basmaya başlar inşallah.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

2. seri müthişti, soluk soluğa okumuştum...Asıl 2. serinin basılması lazım diye düşünüyorum...Umarım onun da sırası gelir...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

Karanlık tarafın imparatorluk ilerleyişi zirveye ulaşıyor!

Darth Vader bir süredir gizlice kendi planlarını yürütse de artık Oyunların Sonu geldi. Müfettiş Thanoth beklenmedik bilgiler elde ederken, Vader, ustasının sınavlarını geçmiş gibi görünüyor. Ölümcül droidler Üç Sıfır ve BT-1 cinai maceralarında ortalığı kasıp kavururken İmparator'un savaş gemisi Executor da harekete hazırlanıyor. Vader ise sibernetik Cylo'ya karşı tutuşacağı fırtınalı bir savaşla yüz yüze! Vader, acaba artık bir insandan çok bir makine mi? Yoksa uçurumun kıyısından dönüp çıktığı görevlerin ve kurduğu planların nihayet başarıya ulaştığını görebilecek mi?

Sayfa Sayısı: 168
  Etiket Fiyatı: 40 TL