Kaan Comics Çizgiroman Temin Merkezi

Başlatan hanac, 14 Mart, 2010, 21:48:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Tekrar merhaba.

Sayın V,Julia'larınız gelince ayırırım.

Elimde Tenten tek sayı olarak tam takım var.Adedi 12.50 tl,ben 9 tl.den verebilirim.

Tenten kutularını YKY çıkarmıştı ama şimdilerde bulunmuyor.Gerçekten çok güzel kutulardı.

essegesse

Bu arada ilgilenenler için,Üçüncü Ahit harrdcover cilt geldi.Sadece 35 adet yapılmış.

İki cildin tek kitapta toplandığı cilt harika olmuş.Ekstra olarak şömiz kapağıda yanında.

Fiyatı 50 tl.

hanac

Alıntı yapılan: essegesse - 15 Şubat, 2012, 10:24:06
Bu arada ilgilenenler için,Üçüncü Ahit harrdcover cilt geldi.Sadece 35 adet yapılmış.
İki cildin tek kitapta toplandığı cilt harika olmuş.Ekstra olarak şömiz kapağıda yanında.
Fiyatı 50 tl.

Elimizdekileri kaça geri alırsın ?  :)

essegesse

Hasan kardeş,koleksiyonluk,özel,sadece 35 adet,daha ne diyeyim?:)

Gambit

Altan bey bana bir tane ayir lutfen

slm

essegesse

Tamamdır Süleyman kardeşim.Sana da ayırdım.:)

drfuhrer

üçüncü ahit'te,tam külliyat 2 ciltten oluşuyor değil mi?yoksa devamı da gelecek mi?

alan ford

Alıntı yapılan: ArAmAS - 15 Şubat, 2012, 14:40:38
üçüncü ahit'te,tam külliyat 2 ciltten oluşuyor değil mi?yoksa devamı da gelecek mi?

evet 2 ciltte macera bitiyor.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

essegesse

Tekrar merhaba
Su anda vapurdayim.Tenten leri aldim.

Abi buyuk surpriz.Tenten ler cilt degil?
Iki tane muhtesem kutu icinde tam takim tentenler.

Dukkana gidince ayrintilari yazarim

boca1907

Abi cumartesi gelsek sana bulabilir miyiz? Kaç tane getiriyosun acaba?  Heyecanlandım ha...:)

hanac

Alıntı yapılan: boca1907 - 15 Şubat, 2012, 16:23:01
Abi cumartesi gelsek sana bulabilir miyiz? Kaç tane getiriyosun acaba?  Heyecanlandım ha...:)

Cumartesi toplantıya da bekleriz.  :)

essegesse

Şimdi dükkana geldim.

Her bir kutuda 12 sayı,2 kutu Tenten.Şimdiden söyleyeyim,kesinlikle boş kutu satılmayacakmış.Tenten firması buna izin vermemiş.Yani elinde tenten takım olanlar için üzücü haber bu.

Ama olmayanlar için bulunmaz bir koleksiyon olmuş.

Almaya gittim ama sadece 2 takım alabildim.Onun da bir takımı satıldı bile.Ama 3 er kutu daha ayırttım.İnşallah şimdilik yeter.

tommikser

Abi iki kutuyu aynı anda mı çıkardı adamlar?Nasıl oldu şimdi ben merak ettim.Sence nasıl iyi mi?

essegesse

Güneş kardeşim,Zaten ellerindeki Tenten sayıları için kutu yapmışlar.Ama görmeye değer bir kutu olmuş.

tommikser

Bende hiç tenten yok demek ki şanslıyım ;D