Kaan Comics Çizgiroman Temin Merkezi

Başlatan hanac, 14 Mart, 2010, 21:48:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Evet Kardeşim.

Bu arada ilgilenenler için Daredevil sarı da raflardaki yerini aldı.

boca1907

Alıntı yapılan: hanac - 15 Şubat, 2012, 16:33:13
Alıntı yapılan: boca1907 - 15 Şubat, 2012, 16:23:01
Abi cumartesi gelsek sana bulabilir miyiz? Kaç tane getiriyosun acaba?  Heyecanlandım ha...:)

Cumartesi toplantıya da bekleriz.  :)

valla işleri ayarlayabilirsem çok istiyorum...:)

omega red

bahsettiğiniz 3er sayılık ufaltılmış ciltler de çıkacak mı ilerde? yoksa bu kutulardan sonra iptal mi etmişler o yayını?

mutarad

Altan bey, kutu deyince aklima geldi de :) greystorm icin kutu hazirlanmisti. Volto ve caravan icinde kutu hazirlandi mi?
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

essegesse

Greystorm kutusu yetrli ilgiyi görmediği için başka kutu yapılması şu an planda yok maalesef.

Bu arada Volto'nun devamı niteliğindeki kitap veya kitaplar için yapılmış bir anlaşma yok şu anda, bilginize.

drfuhrer

greystorm için hazırlanan kutu tam bir hayal kırıklığıydı zaten..olacaksa tam olsun,güzel olsun;baştan savma yapılacaksa,yapılmaması evladır...

essegesse

Greystorm kutusu için düşüncelerinize kesinlikle hak veriyorum.Ama olmuş bir kere.1001 roman adına ben özür diliyorum.

Saygılarımla.

tommikser

Altan abiiiiiicim resimleri heyecanla bekleyen bir güruh var haberin olsun ;)

essegesse

Alıntı yapılan: omega red - 15 Şubat, 2012, 17:10:14
bahsettiğiniz 3er sayılık ufaltılmış ciltler de çıkacak mı ilerde? yoksa bu kutulardan sonra iptal mi etmişler o yayını?

Bahsettiğim küçük ciltlerle ilgili şu an yayınevinin bir çalışması yok.Ama ilerde olma ihtimali var.

Zaten kutu ile beraber onu da çıkarsalardı,insanlar hangisini alacaklarına karar vermekte zorlanırlardı.

DAMPYR

Alıntı yapılan: essegesse - 15 Şubat, 2012, 17:26:40
Greystorm kutusu yetrli ilgiyi görmediği için başka kutu yapılması şu an planda yok maalesef.

Bu arada Volto'nun devamı niteliğindeki kitap veya kitaplar için yapılmış bir anlaşma yok şu anda, bilginize.

Başka yayınlar için bir anlaşma varmı şu an gözüken.... ???

pearl jam

Benim anladığım yky nin red kit te yaptığı gibi kutuyla beraber satıyorlar. Zaten yediyüzküsür sayfa frankofon boyutunda bir kitabı aklım almıyordu :)

Ben de foto bekliyorum bu arada :)

drfuhrer

hanac

drfuhrer

essegesse

Selamlar.

Julia Hardcover cilt 2 mağazamızda satışa sunulmuştur.Fiyatı 35 tl.dir.

Bilginize.