Hawkeye (2021) - Phase 4/Dizi 5

Başlatan dean, 10 Nisan, 2019, 20:37:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Hawkeye mini dizisi Disney+ için onaylandı. Jeremy Renner rolüne geri dönecek. Dizi de Clint Barton ile Kate Bishop'ın maceralarını izleyeceğiz.

Agamotto

Çok sevdiğim bir çizgi roman serisiydi. Ancak dizisi iyi mi olur Jeremy Renner hala doğru tercih mi içimde şüpheler var.

noir

Jeremy Renner'ın çizgi romandam tanıdığımız Hawkeye için uygun olmadığını düşünüyorum, başka bir aktörle sinema evreninden bağımsız bir iş yapılabilirdi

Nightrain

Dizi, MCU'da geçeceği için Jeremy Renner'in oynamaması saçma olurdu. Adam kaç filmdir aynı karakteri canlandırıyor. Oyuncu değişikliği göze batar. War Machine gibi ilk filmden sonra değişiklik olsaydı sorun olmazdı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Zaten dizi Hawkeye'lığın Clint'ten Kate'e geçişini anlatacak, Jeremy Renner dışında seçenek yok. Hem 4 filmdir karakteri oynuyor hem de popüler bir isim. Bu noktada niye değişsin.

noir

Bende Jeremy Renner'ın şu an MCU'da Hawkeye'ı canlandırdığının farkındayım  :( Söylediğim dizinin MCU'dan bağımsız olmasını isterdim. Hawkeye çizgi romanlarını seviyorum ancak sinemadaki Hawkeye'ı bir türlü sevemedim.

Nightrain

Endgame'de Hawkeye'in ölmeyeceği kesinleşti o zaman. ;D

eyoruk

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Nisan, 2019, 12:35:37
Dizi, MCU'da geçeceği için Jeremy Renner'in oynamaması saçma olurdu. Adam kaç filmdir aynı karakteri canlandırıyor. Oyuncu değişikliği göze batar. War Machine gibi ilk filmden sonra değişiklik olsaydı sorun olmazdı.
Jeremy iyi ya.

War Machine demışken sizce keşke değişmese idi diyor musunuz ? bence değişmesi iyi olmuştu

dean

Alıntı yapılan: eyoruk - 11 Nisan, 2019, 22:29:26
Jeremy iyi ya.

War Machine demışken sizce keşke değişmese idi diyor musunuz ? bence değişmesi iyi olmuştu

Bence de değişmesi iyi oldu. Bu derece uzun süreli projelerde sıkıntılı oyunculara yer yok. İlla ki bir noktada problem çıkartıyorlar. Terrence Howard'da böyleydi, Edward Norton'da.

eyoruk

Hatırladığım kadarı ile kendisi bayağı bir para istemişti

dean

Hawkeye dizisi resmi olarak onaylandı. 2021'ın sonbaharında gelecek. Dizide Kate Bishop görünecek.

Nightrain

dean

Marvel Kate Bishop rolünü Hailee Steinfield'a teklif etti. Ayrıntılar linkte.

http://sonkule.com/mcu-yeni-okcusunu-bulmus-gorunuyor/

Nightrain

Bence iyi tercih. Kendisinin 22 yaşında olduğu düşünülürse, rol için uygun. Umarım olur bu iş.

Nightrain

Dizinin süresiz ertelendiği haberleri dolaşıyor.