Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Lal!in yaptığı gibi aylık çıkarsınlar, zammını da artık duruma göre ayarlarlar bi şekilde iyi düşünmek zorundayız yoksa işin içinden çıkamayız. Kriz bütün yayınevlerinin sorunu ama ağlamak yerine bi şekilde kitaplarını okuyucuya ulaştırıyorlar. Böyle ağır aksak nereye kadar sürecek bu iş....

YzbVolkan

Julia noldu yeni sayi cikti mi?
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

YzbVolkan

Mylos bu isi beceremedi. Hani 2 ayda bir cikacakti.5 ay oldu. Yazik oldu Julia ya.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

aa

LAL alırsa telifi devam eder...
Esse Gesse Hayranı...

can amca

Altı ay oldu ses seda yok. Julia için ayırdığımız para ile helva kavurmak için malzeme almaya başlayalım mı?

Mrtekin

Peki buradan nasıl bir sonuç çıkartacağız? Julia'nın telifinin sonlandırıldığı mı ve de daha kötüsü Tex'in de telifini alan Mylos'un aynı şeyi Tex'e de yapabileceği mi????

Bu bundle'ları D&R'da ya da Kırmızı Kedi'de görmedim. Çizgi roman dikkatlerine özel mi?
They drew first blood...

aa

5 li set alınırsa 90 TL, yani 18 TL ye geliyor her bir kitap, gerçekten bedava..
Esse Gesse Hayranı...

labirent

Bu 5 'li sette boy farkı var mı? Galiba ilk çıkardıkları sayı uzun ve genişti.

Rossi

Telif sonlanmadı. Ekonomik kriz nedeniyle polisiye kitaplara ve 221 b dergisene  oncelik vermiş yayinevi.

Çıkacak sayının çevirisi yapıldı.  Edit ve düzeltmeleri de ben yaptım. Ekimde çıkmasını bekliyordum aslında.  Kasım da çıkar umarım.

Tex konusunda sizden fazlasını bilmiyorum.  Tek bildiğim 703.sayıdan itibaren telifin alındığı.  Belki Cizgi Düşleri bekliyorlardır kronolojii adına. Ne zaman çıkar , nasıl olur bilgim yok.

gargaris

Rossi Üstad, bilgi için teşekkür ederiz. Çizgi Düşler'in Tex'i 700. sayıya kadar yayınlayıp veda edeceği söyleniyordu forumda... Mylos 703. sayıdan başlarsa arada 2 sayı eksik kalıyor. Ayrıca Mylos Tex Willer ve Klasik Tex serilerini de yayınlayacak mı yayınlayacaksa iki sayı birleştirilip mi yayınlanacak, bu konularda da bilgi verebilseniz keşke...

Rossi

Rica ederim.
Duyduğum kadarıyla Cizgi Düşler arada eksik birakmayacakmis. 2 cilt daha yayinlayacaklarmis.

Mylos aylik yayını aldı. Tex Willer ile ilgili karar vermediler henüz ,gene bildiğim kadariyla. :) Panini ile Mylos nasıl bir anlaşma yaptılar bilmiyorum.

Aslında ysyinevine e posta atıp sorabilirsiniz. Geri donüs yapiyorlar.

Ben sadece Julia ile ilgileniyorum.  Tex konusuna pek hakim değilim. Kusuruma bakmayın.

Vassago007

Alıntı yapılan: gargaris - 31 Ekim, 2022, 21:39:29
Rossi Üstad, bilgi için teşekkür ederiz. Çizgi Düşler'in Tex'i 700. sayıya kadar yayınlayıp veda edeceği söyleniyordu forumda... Mylos 703. sayıdan başlarsa arada 2 sayı eksik kalıyor. Ayrıca Mylos Tex Willer ve Klasik Tex serilerini de yayınlayacak mı yayınlayacaksa iki sayı birleştirilip mi yayınlanacak, bu konularda da bilgi verebilseniz keşke...

Çizgi Düşler 701-702 yide yayınlayacak. Seri bu şekilde sonlanacak. Teks Willer 2 li 2 cilt daha yanılmıyorsan aylık seride 3 cilt daha yayınlayacak. Hepsi Aralık sonuna kadar çıkması gerekiyor, sözleşme gereği.

gargaris

Alıntı yapılan: Rossi - 31 Ekim, 2022, 21:56:52
Rica ederim.
Duyduğum kadarıyla Cizgi Düşler arada eksik birakmayacakmis. 2 cilt daha yayinlayacaklarmis.

Mylos aylik yayını aldı. Tex Willer ile ilgili karar vermediler henüz ,gene bildiğim kadariyla. :) Panini ile Mylos nasıl bir anlaşma yaptılar bilmiyorum.

Aslında ysyinevine e posta atıp sorabilirsiniz. Geri donüs yapiyorlar.

Ben sadece Julia ile ilgileniyorum.  Tex konusuna pek hakim değilim. Kusuruma bakmayın.

Hocam keşke Tex'le de ilgilenebilseniz... Ayrıca naçizane beklentim Tex'in çevirisine Zeynep Akkuş'un devam etmesi...

Alıntı yapılan: Vassago007 - 31 Ekim, 2022, 22:01:24
Çizgi Düşler 701-702 yide yayınlayacak. Seri bu şekilde sonlanacak. Teks Willer 2 li 2 cilt daha yanılmıyorsan aylık seride 3 cilt daha yayınlayacak. Hepsi Aralık sonuna kadar çıkması gerekiyor, sözleşme gereği.

Teşekkürler bilgi için... O zaman Mylos'un, kalan sayıların yayınlanmasını bekleme ihtimali mantıklı...

Nightrain

Tex Willer serisinide mi Mylos basacak?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Rossi

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Ekim, 2022, 23:04:37
Tex Willer serisinide mi Mylos basacak?
Opsiyon Mylostaymis ama yayinlamak istemezse başka yayinevi yayınlayabilir.