Clash of the Titans

Başlatan Zen, 21 Aralık, 2009, 13:26:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zen

Mutlak güç istegi, insanlari krallara karsi ve krallari da tanrilara karsi kiskirtmaktadir. Diger taraftan, tanrilar arasindaki güç ve iktidar savasi dünyayi yok edebilecek güçtedir. Bir tanri olarak dogmus, ancak insan gibi yetistirilmis olan Perseus , ailesini yeralti dünyasinin kinci tanrisi Hades'e karsi korumak konusunda ne yapacagini bilememektedir. Kaybedecek hiçbirseyi kalmayan Perseus, Zeus'un güçlerini ele geçirmek ve dünyayi cehenneme çevirmek isteyen Hades'e karsi, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Seytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savasi kazanmanin tek yolu tanri olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir. "Titanlarin Savasi/Clash of the Titans" Louis Leterrier tarafindan yönetiliyor. Uluslararasi kadronun basrol oyuncusu Avustralyali Sam Worthington tanrilarin krali, Zeus'un ölümlü öglu Perseus'u canlandiriyor. Zeus'u Liam Neeson'in Hades'i  Ralph Fiennes canlandirdigi filmi Louis Letterier yönetiyor. Film 16 Nisan 2010'da gösterime girecek.

http://clash-of-the-titans.warnerbros.com/
-Neden herşeyin siyah senin?
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...

hanac

1981 yapimi olan filmi küçükken izlemistim.

http://www.imdb.com/title/tt0082186/

2 yil önce yeniden izledim ve begendim.

Konu çok iyi, yeniden is yapar  :)

Yönetmen de geçen seneki Hulk filminin yönetmeni. (Edward Norton ile olan)

Zen

Ayni filmi bende sinemada seyretmistim ve o zaman çok sevmistim açikçasi simdi yeni çevrimini görünce ve fragmani izleyince biraz heyecanlandim.
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...

V

Ilk çevrimini sinemada izlemistim küçükken..Arsive baktim,mevcut;
tekrar izleyecegin en yakin zamanda...

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Filmin afisleri yayinlanmaya basladi, filmin 3 boyutlu versiyonu da olacakmis.

V

Alıntı yapılan: Ramzy - 10 Nisan, 2010, 15:30:40
Ah ah, sinemada izlemeyin derim.

3 boyutlu olarak izledim fakat 3D namina bir sey göremedim ben. Tam anlamiyla bir Hollywood filmi, bilmiyorum, hiç begenmedim ben. Ralph Fiennes ve Liam Neeson abilerimiz dahi pek oturamamislar rollerine.

Film 3D kameralarla çekilmemis,sonradan bilgisayala 3D haline getirilmis.3D gözlükle izleyenler de,3D gözlüksüz izleyenler de bas agrisindan sikayetçi.Dvd'den izleriz artik..
"İstemem,eksik olsun.."

Zen

2011 Ocak ayinda devam filmi çekiliyormus...