Animasyon Filmler Genel

Başlatan V, 20 Temmuz, 2010, 22:25:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Harika ya. Merakım 10 kat arttı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ralph

Şerafettin çizim ve öykü bakımında en iyi yerli öykü seri olarak görürüm. Öyle böyle hayranı değildim. Taa 2005'te Bülent Üstün Avustralyalı bir animasyon şirketiyle anlaştıklarını, bol küfürlü ve cesur bir animasyon filminin olacağını söylemişti. O kadar bekledik sonuç çıkmadı ama geçenlerde bu fragmanı görünce çok mutlu oldum. Muhteşem bir iş çıkacağından şüphem yok.

darkwood

Fragman ümit verici, devamı da iyi bir şekilde gelir umarım.
Darkwood Sakinleri..

Ralph

Vizyon tarihi 5 Şubat 2016 imiş.

Harun Ça

hennessy

Joker bir türlü batman'a olan hıncını yenemez ve her fırsatta ona zarar vermeye çalışır. Şehir'e gizli bir şekilde soktuğu büyük bir patlayıcıyı bulmaya çalışan batman hem bombayı durdurmalı hemde joker'i yakalaya bilmedir

http://www.imdb.com/title/tt3139086/

Bol aksiyonlu olmuş fena değildi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

xmenac

Kısa bir süre önce, Son of Batman ve Batman vs Robin animasyonlarının devamı niteliğinde Batman: Bad Blood animasyonu yayınlandı. Üç animasyonun da konuları birbirinden ayrı ve öyküyü anlamak için bir diğerini izlemek gerekmiyor fakat arada yapılan göndermeler var.

Animasyonun içeriğine değinmek gerekirse, Bruce Wayne'in ortalarda olmadığı bir Gotham görüyoruz. Çizgi romanlardan aşina olduğumuz bu senaryoda, pek çoğumuzun tahmin ettiği gibi Batman kostümünü Dick Grayson giyiyor. Nightwing'e bu yeni görevinde Robin, Batwoman ve Batwing yardım ediyor.

xmenac

Justice League, Young Justice ve Teen Titans animasyonlarını sevenler için epey iyi bir animasyon geliyor. :)

29 Mart 2016'da yayınlanacak olan animasyonda Justice League ile Teen Titans karşı karşıya geliyor. Muhtemelen Justice League üyeleri bir villain'in kontrolüne giriyor ve günü kurtarmak Teen Titans ekibine kalıyor.

Animasyonda yer alan karakterlerin bazıları şunlarmış; Nightwing, Superboy, Kid Flash(Bart Allen), Blue Beetle, Cyborg, Robin, Raven, Starfire, Beast Boy.

dean

dean

xmenac

Kapak görseli ve trailer için teşekkürler Dean. ;)

tommikser

Geçen gün izledm.Batman'in ön planda olmadığı Batman takımının ön plana çıktığı bir animasyon olmuş.Ben beğendim.

Caped Crusader

Bende yeni karakterlerden Batwing hariç beğendim. Onun yerine Red Hood'u görsek çok daha iyi olurdu. Genel olarak iyi bir animasyon filmiydi.

xmenac

Animasyon filmlerde şu an benim de en çok merak ettiğim karakterler Tim ve Jason, bakalım onları ilerki yapımlarda görebilecek miyiz. Red Hood ve Red Robin olarak seriye dahil olmaları epey güzel olur.

hennessy

Bruce Wayne yani BATMAN ortadan bir anda kaybolur ve bir daha kimse onu görmez bunula birlikte suç oranı artar kötüler bu durumdan istifade şehri ele geçirmeye çalışır Kedi kadın yani Catwoman batman'i aramaya başlar fakat bir iz bulamaz kendisi kötülerle savaşmak zorunda kalır.

Fena değildi. Batman kadar sevdiğim Batwoman'ı görmek güzel. Daha iyisi olabilirdi. Sanırım devamı olabilir. Tüm yan karakterleri tanıtma filmi olmuş.

Damian Wayne zayıf kalmış. Bundan önceki harika animasyondan sonra burada sönük.

Talia al Ghul bu sefer Batman'e düşman kesilmiş.

Not: Son zamanlarda en sevdiğim iki güzel bayan seslendirmede. Morena Baccarin ve Yvonne Strahovski

http://www.imdb.com/title/tt4870838/
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları