Bu Aralar Ne Oynuyoruz?

Başlatan Carnage, 08 Ağustos, 2010, 17:43:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

Remember Me 'ye başladım oyun ilk izlenim olarak gayet hoş. Akşama doğru daha detaylı izlenimlerimi yazarım

pukay

bir önceki iletimde detaylı yazarım demişim remember me'ye lakin detaylı yazılacak pek bir şey bulamadım açıkcası. grafik, ses, müzik gayet hoş ama oyun boş, bölümü bitirince tatmin hissi yaratmıyor o yüzden boş vaktiniz varsa oynayın derim anca

ikinci olarak hotline miami'yi kesinlikle tavsiye ediyorum. kafa dağıtmak için birebir oyun.

son olarakya tüm dlc'leriyle fallout new vegas'ı yükledim ve bu yüzden günler 48 saat olsun kampanyasına başlıyacağım.
ay sonuna doğru outlast ve shadowrun returns çıkacak. kenarda bekleyen bioshock infinity ve deadpool var, okunacak kitaplar bir kenarda yığılmış. iş'e başlanacak tekrar, yok arkadaş yetmiyor vakit, daha bunun dışarıda içilmesi gereken çaylar ve edilecek muhabbetleri de katarsak matematik hesabına dönecek bu gidişle hayat :)

Harun Ça

Deadpool eğlencesi yaz sıcaklarına birebir.

Nightrain

GTA IV'ü oynuyorum. 35 saat oldu, bitmedi daha.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

HacıGeraltEmmi

bf4 çıkıncaya kadar her daim bf3 :) bu aralar gun master haritalarında takılıyorum ;)

DAMPYR

Unutulmaz Tomb Raider oyunları sabaha kadar oynasam hiç bıkmam valla... 8) 8) 8)

Tomb Raider Legend

PC Longplay [066] Tomb Raider: Legend (Part 1 of 2)

Tomb Raider Anniversary

PC Longplay [097] Tomb Raider Anniversary (part 1 of 3)

Tomb Raider Underworld

PC Longplay [072] Tomb Raider Underworld (Part 1 of 5)

Carnage

Son çıkan Tomb Raider'ı oynamışsınızdır muhtemelen. Benim oynadığım en iyi Tomb Raider oyunuydu.(Underworld'ü bitirdim, Legend, Anniversary,Angel of Darkness,The Last Revelation'ı yarıda bıraktım)

buradan sonraıs spoiler içermektedir.

1/Her şeyden önce bu oyundaki Lara Croft öncekilere göre çok daha gerçekçi olmuş. Yani nasıl söylesem daha önceki oyunlardaki Lara'nın vücudu... pek atletik görünmüyordu. Onu geçtim karakterizasyon konusunda da büyük ilerleme var. Karakterlerin psikolojisi konusunda sıkıntı görmedim. Whitman denen adamın nasıl bir şerefsiz olduğu anında belli oluyor.

2/Hikaye çok kaliteli olmasa da anlatım harika. Vahşi doğaya karşı insan teması süper işlenmiş.

3/Oynanış da çok iyi olmuş. Bulmacalar biraz daha fazla ve zor olsa daha iyi olacaktı ama en azından oynarken sıkılmadım.

emre ozdamarlar

Heralde en son bastan sona bir oyunu 2003 civari oynamistim, 10 sene sonra ilk kez Bioshock Infinite'e basladim. Guzel oyun yapmis adamlar, zaten ciktigindan beri ne kadar ödul varsa hepsini göturdu. Tavsiye ederim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Carnage - 08 Temmuz, 2013, 00:13:03
Son çıkan Tomb Raider'ı oynamışsınızdır muhtemelen. Benim oynadığım en iyi Tomb Raider oyunuydu.(Underworld'ü bitirdim, Legend, Anniversary,Angel of Darkness,The Last Revelation'ı yarıda bıraktım)

buradan sonraıs spoiler içermektedir.

1/Her şeyden önce bu oyundaki Lara Croft öncekilere göre çok daha gerçekçi olmuş. Yani nasıl söylesem daha önceki oyunlardaki Lara'nın vücudu... pek atletik görünmüyordu. Onu geçtim karakterizasyon konusunda da büyük ilerleme var. Karakterlerin psikolojisi konusunda sıkıntı görmedim. Whitman denen adamın nasıl bir şerefsiz olduğu anında belli oluyor.

2/Hikaye çok kaliteli olmasa da anlatım harika. Vahşi doğaya karşı insan teması süper işlenmiş.

3/Oynanış da çok iyi olmuş. Bulmacalar biraz daha fazla ve zor olsa daha iyi olacaktı ama en azından oynarken sıkılmadım.
Evet onuda oynadım dediğin gibi en iyi oyun o .e tabi grafikler son oyunlarda daha güzel.insanın oynadıkça oynayası geliyor.işte size en son çıkan tomb raider oyunu.... 8) 8) 8)

Tomb Raider Walkthrough: Part 1 Let's Play Gameplay - The Beginning - "tomb raider walkthrough"

Tomb Raider Walkthrough: Part 2 Let's Play Gameplay "tomb raider walkthrough"

Tomb Raider Walkthrough: Part 3 Let's Play Gameplay "tomb raider walkthrough"

Tomb Raider Walkthrough: Part 4 Let's Play Gameplay "tomb raider walkthrough"

Tomb Raider Walkthrough: Part 5 Let's Play Gameplay "tomb raider walkthrough"

Tomb Raider Walkthrough: Part 6 Let's Play Gameplay "tomb raider walkthrough"

Burdan sonrasını merak edenler yukardaki linkten devam edebilirler.

alan ford

Çok uzun zaman önce başladığım ama elde sözlükle oynamaktan sıkıldığım Baldur's Gate'e türkçe yama geliyormuş ( evet oralarda kaldım ben) Gelsin başlayacağım oynamaya.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

emre ozdamarlar

Bioshock Infinite bitti, simdi efsane zombi oyunu The Last of Us'a basladim. Korku dolu anlar gecirmek icin birebir.

ercoktay

Arkadaşlar Steam de yaz indirimleri bugün başladı. Yine çok güzel indirimler var. Açılışı Bioshock İnfinite de yüzde 50 indirimle açtılar. Kaçırmayın derim. İndirimleri takip ederseniz çok güzel oyunları çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Yeni oyunlarda da en az yüzde 33 indirim yapabiliyorlar. Benim Tavsiyelerim Borderlands 2, Farcry 3, Dishonored, Tomb Raider ve Elder Scrolls da en az yüzde 66 indirimi bekleyin. Kesin çıkacak bu indirimler. Aceleye gerek yok. 22 Temmuza kadar indirim devam edecek. Ben şimdi elimde olmayan Metro Last Light gibi yeni oyunların indirimlerini bekliyorum. Aradan ilk oyunumu aldım. Hotline Miami oynu 3 dolara mal oldu.

Bu arada Battlefield 4 için de ön sipariş verdim. Heyecanla bekliyorum.

Yine GTA 5 videosunu izledim ve hayran kaldım. Bu sefer Rockstar uçmuş gerçekten. Elimde PS3 var ama yine de almayıp PC ye çıkmasını bekleyeceğim. Bu tarz oyunları PS3 de oynarken çok zorlanıyorum.

ercoktay

Steamde Borderlands 2 ve Tomb raider da ciddi indirim var şuan. Biri 12.5 dolar diğeri 11 dolar civarı. Tavsiye ederim. Hitman sonuncusu da 6 dolar civarı.