Greystorm - 1001 Roman

Başlatan V, 28 Ekim, 2010, 21:59:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Kutuyu da çıkarırlarsa arkadaşlarıma yaşgünü hediyesi olarak Greystorm külliyatı alacağım.

Onun için bu tip kampanyalar çok önemli.

tommikser

Aynı şeyi bende düşündüm.Kutulu olunca süper yaş günü hediyesi olur gerçekten.

darkwood

İstikrarlı uygun fiyat ve yayın politikası olan ciddi yayın evlerinlerinin kitaplarını her zaman çıktığı gibi satın alırım.

Prensip olarak önceki sayısından "ekstra fazladan bir özelliği yoksa" daha pahalı satılan yeni yayınları ise satın almıyorum.
Belli bir süre sonra "eğer olursa" indirimli veya toplu indirimli satın almayı tercih ediyorum.
Toplu indirim ve her türlü indirimli satışı her zaman okeylerim ve artmasını isterim.

Sn. Fuat Aktüre'nin olumlu çabaları umarım sonuç verir, yayıncılar şu dağıtım problemlerini biran önce çözüme kavuşturur. Bu şekilde daha cazip fiyatlı kitaplar çıkarırlar. Bizde aynı para ile daha fazla çizgiroman satın alırız.
Darkwood Sakinleri..

1001roman

"Ramazan'ın etkisi olsa gerek, sonra düşününce bende yazdığıma pişman oldum.  Ama bir de şöyle düşündüm; acaba ilk başlangıçta fiyatlar böyle olsa satışlar daha fazla olmazmı diye. Neyse... birşeyin değişeceği yok galiba. "
Dün ben de " oruçlu olmadığım halde " sert bir cevap yazmıştım sonra vazgeçip sildim.
Güneş'in de dediği gibi dünyanın her yerinde yayıncıların yaptığı bir indirim yaptık o kadar.
Tutkunlar tutkun olmanın bedelini %10-15 civarı fazla para vererek ödüyorlar ve kitabı çıkar çıkmaz okuyorlar.Ama daha az ilgili olanlar özellikle Convention ve Fuarları takip ederek toplu kitap alıyorlar bence bu çok normal.
Kitapların pahalı olmaları ile ilgili düşüncelerimi hepiniz biliyorsunuz.Greystorm 4'ün fiyatı bunu ispat eden bir fiyattır.Normal orantılara göre 35Tl fiyat bile olabilirdi ama biz yapmadık ve sabit fiyatla piyasaya verdik.Bundan sonra da fiyatları daha da aşağı çekeceğiz.Umarım bu çabalarımız işe yarar.
Kalın sağlıcakla
Fuat AKTÜRE

gamlıbaykuş

Teşekürler Fuat abi, ayrıca 1001roman dışındaki yayınevlerinden de böyle incelikler ve hassasiyet bekliyoruz....
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Fuat abi kutu içinede el atın artık greystorm u voltran yapacağım :) abi MMNN ve Volto ya da hız verirsen çok sevinirim :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Lilith ne zaman geliyor, Volto ile birlikte onu da merak etmeye başladık.
Darkwood Sakinleri..

1001roman

Taşınma işi bugün bitiyor arkadaşlar.Güzel bir dükkan oldu.Hepinizi beklerim.
Yayınlar da düzene girecek merak etmeyin.Hatta Greystorm için kutu da  ;D
Fuat AKTÜRE

rumar80

Dün uğradım yoktunuz. Mişel ile sohbet ettik. Ortalıkta koliler duruyordu.
  En kısa zamanda tekrar uğrayacağım. Ayrıca derneğe üye olmak için de gelmek gerek değil mi?  ;)

darkwood

Sanırım Eylul ay ı ile birlikte birçok yeni yayın raflarda boy gösterecek.
Yeni dükkanı bende çok merak ediyorum. Umarım en kısa zamanda ziyaret etme imkanımız olur..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Sonunda kitabı bitirdim. Süper bir seri ve karaktere veda zamanı geldi. 12. kitap açıklama, ek maceralar ve çizimlerle ayrı bir tat. Teşekkürler Fuat Bey.
   Bu kalite ve tempoya devam

darkwood

Sanki devam edecek gibi bir finish oldu!  8)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ama .... asla Robert Greystorm gibi karizmatik bir düşman olamaz.

darkwood

Karizma süperde, karizmayı yöneten kim bu şüpheli.  :D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Antarktika öncesinde de aynı karizma ve insanlara tepeden bakma dürtüsü vardı. Antarktika sonrası onu dizginleyen sınırlar kalktı (biraz yardımla)