Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

bugün bu haberlerle şenlendim resmen,niyet ettim niyet eyledim çok özel 3 ciltten birinin legacy olmasına

Jedmau

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim , okuyucu - yayıncı ilişkisinden çok bir dost meclisinde sizlerle konuşabilmek çok değerli benim için. Tektat yeşekkür ederim.

Güç sizinle Olsun.

dursar

pukay

deadpool ve sw:legacy'ide  çıkaralım şenlenelim :)

Jedmau

:) Arkadaşlar yoğunluğum bitmek üzere , azıcık daha sabır :)

tommikser

Abi valla hasret kaldık.Bize yaz şenliği yaşat artık.Umarım senin çalıştığın matbaalarda sıkıntı yoktur ;D

Jedmau

pizagor

Deadpool için aşağı yukarı bir tarih alsak artık sevgili Jedmau!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Jedmau

Selam,

Klon savaşları 8-9 ardarda beraber çıkacak :)

Bu yaz sanırım Deadpool ve diğer yeni yayınları stoklamak ile geçireceğiz. Çünkü ödeme bekle , antlaşma bekle , rapor bekle çeviri bekle derken inanılmaz zaman kaybediyoruz.

Bu yüzden yayınlayacağımız yayınların çeviri , grafik ve kültür bakanlığı işlerini Temmuz ayına kadar komple bitireceğiz. Daha sonra tek sorun basım sırası olacak.

1-2 ay daha bizden ses çıkamayabilir. Lütfen sabırlı olun dostlar. İnanın şu an 10 kişiden fazla insan 2012 yayınları için çalışıyor. Bundan sonra sizleri pek bekletmek istemiyorum.

Klon 8-9 , UA 2 : Dallas ve DeadpoolS ( S ne olaki ? :D ) basımlarını hemen tamamlayıp kafayı rahatca yeni yayınlara vereceğiz.

Sevgiler
Ertan

darkwood

Yani en kötü ihtimal Temmuz ortası gibi yayınları görebileceğiz.
Kolay gelsin..  8)
Darkwood Sakinleri..

Jedmau

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Mayıs, 2012, 15:17:39
Yani en kötü ihtimal Temmuz ortası gibi yayınları görebileceğiz.
Kolay gelsin..  8)

Teşekkürler , evet amacımız o.

Şayet yaz ayı çok yavaş olduğu için Yayınları üstüste sonbahardan başlayarak çıkarabiliriz. Ama Klon 8-9 kesin

Sevgiler
Ertan

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

rumar80

Sevgili Ertan,
   Yeni yayın derken????
   Yoksa????

Jedmau