Injustice Tanrılar Aramızda - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 20 Mayıs, 2015, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Kahramanlar Başarısız Oldu...
...Artık Sır Büyüde!

Kahramanlar arasındaki savaşın çizgileri çizildi. Bir tarafta Superman ve Justice League'iyle birlikte müttefikleri Sinestro Corps vardı. Öteki tarafta ise Batman'in ordusu ve Green Lantern Corps vardı. Savaş, Superman'in bütün dünyanın gözü önünde Black Canary'yi öldürmesi ve parmağına korkudan güç alan bir yüzüğü takmasıyla sona erdi. Fakat Batman, savaşı sürdürmek üzere hayatta kaldı... ve Batman'in her zaman için bir yedek planı vardır.

Bu dünyada, Parmağında Sinestro Corps yüzüğü takılı bir Kriptonluya zarar verebilecek olan tek bir şey var büyü. Artık John Constantine de Superman'den kişisel intikamını almak istiyor ve bu dalavereci büyücü, Batman'in giderek büyüyen ordusuna evrenin en iyi büyücülerini katmasına yardım edecek. Evrenin en güçlü büyücülerini saflarına kattıklarında, Çelik Adam'ın onlara karşı hiç şansı kalmayacak.

Yine de... Justice League'i gizemli bir şey koruyor. Süperman'in kendi kontrolündeki dünya görüşünü korumak isteyen bir şey bu... üstelik evrenin en güçlü varlıklarından birkaç tanesini öldürebilecek kadar ölümcül.

Yepyeni yazar Tom Taylor'ın (Eearth 2) ve aralarında Buruno Redondo (Human Target) ile Mike S. Millar (Batman: Arkham) gibi çizerlerin DC Evreni'nde yaptıkları bu çarpıcı oynamalarla, çok satan oyunun arkasındaki hikayeyi Injustice: Tanrılar Aramızda: Üçüncü Yıl'da araştırmaya devam edin!

Bu ciltte Injustice: Gods Among Us: Üçüncü Yıl #1-7 sayıları bir araya getirilmiştir.

DC Evreni'nin süper kahramanlarını daha önce hiç böyle görmediniz!
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 160
Fiyatı: 32 TL

Mrtekin

Şimdiye kadar okuduğum tüm Injustice'ler içinde en çok beğendiğim bu albüm oldu. Çizgiler düzeldi; konu derinlik kazandı; çok iyi bir damar ve tempo yakaladı dizi.

Dc'nin mistik kahramanları da işin içine girince işler baya pisleşti. Constantine'i de tanımak baya keyifli oldu ki kendisini sadece filmden biliyorum.

Final ise (Süpermen'in Rüyası) ise gerçekten yürek sızlatıcı idi. Bana House of M'deki Spider-Man'in kurgu hayatını hatırlattı.

Çok iyi bir seri; en kısa zaman içinde Dc'yi yakalamak dileği ile...
They drew first blood...

dean

İdrava

maeglin

Alıntı yapılan: İdrava - 26 Ekim, 2016, 22:03:00
3. Yıl cilt 2 çıktımı?

Hafta sonu dükkanlara geliyormuş sanırım haftaya da genel dağıtım.

İdrava

memospinoz

Çok Satan Dövüş Oyununun Şok Edici Köken Hikayesi Devam Ediyor!
Kötü Bir Şey Buraya Geliyor!

Süper kahramanların çatışmasının tarafları olan Batman ve Süperman, kendi tarafında savaşmaları için hayal edilemez derecede güçlü büyülü varlıklar çağırdı. Ama her ikisi de bu savaşa dahil ettikleri güçleri kontrol edemediklerini fark edecek ve bunu yaptıklarında, çok geç kalmış olmaları söz konusu olabilir. Bu yeni krizin tek çözümü, savaş yaraları taşıyan her iki ekipteki kahramanların birleşip bu yeni tehditlerle savaşmaları, çünkü dedikleri gibi:"bildiğin Şeytan bilmediğin Şeytandan..."

Olayların aldığı bu beklenmedik hal, birbirleriyle savaş halinde olan John Constantine, Dr. Fate, Swamp Thing ve diğer kahramanların, ortaya çıkan büyülü kıyameti kontrol altına almak için müttefik olmasına sebep olacak. Bu savaş artık yalnızca Dünya için değil, gerçekliğin doğası içinde verilecek!

Mortal Kombat'ın yapımcılarının yarattığı çok satan oyunun arkasındaki Dünyaya Injustıce: Tanrılar Aramızda: Üçüncü Yıl'da tanık olmaya devam edin! Yeni yazar Brian Buccellato, Bruno Redondo (HUMAN TARGET) ve Mike S. Miller'a (Batman: Arkham Unhınged) Dc evreni'nde yarattıkları çarpık olaylarda şok edici değişiklikler yapmak için katıldı!

Bu ciltte Injustıce: Gods Among Us: Üçüncü Yıl #8-12 Ve Injustıce: Gods Among Us: Üçüncü YIL Yıllık #1 sayıları bir araya getirilmiştir.
Keyifli Okumalar...
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 32 TL

İdrava

Son sayıyı okuyan varmı? Son zamanlarda bir seriden bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum.

Mrtekin

They drew first blood...

İdrava

Hakediyor şu an piyasadaki en iyi seri. Forumda bile hakettiği değerin verilmediğini düşünüyorum.

ghostrider

Mükemmel bir seri gerçekten ,Çizgi Düşler 2017'de bu seriyi bitirecek .
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

pearl jam

Bu seriyi ben de sevmiştim ama birinci yıl ikinci kitap ikinci yıl birinci kitap falan derken bir yerde kafam karıştı, arada bir cildi almamışım mesela.. sonra nerede kaldığımı bulmak, sıradaki kitabın kaçıncı yılın kaçıncı sayısı olduğunu hesaplamak zor geldi.o gün bugün okumam.  8)

rumar80

Alıntı yapılan: ghostrider - 16 Kasım, 2016, 23:53:33
Mükemmel bir seri gerçekten ,Çizgi Düşler 2017'de bu seriyi bitirecek .

Bitirecek değil de yetişecek diyelim. ABD'nde halen beşinci yıl sürüyor.

dean

Facebook'ta "Injustice Dördüncü Yıl Cilt 1'e çok az kaldı!" notu ile birlikte.

memospinoz

Superman ve Justice League üyeleri kendilerini Dünya'nın nihai otoritesi ilan ettiklerinde karşılarında sadece Batman durdu... ama Batman artık yenilmiş durumda. Kendisinin direniş ordusu büyük kayıplar yaşadı ve neredeyse hiç üyesi kalmayacak kadar azaldı. Her zaman yedek planlarının bile yedek planları bulunana adamın elinde hiçbir şey yok.

Umutsuzca oynayacağı son bir kumardan başka.

Olimpos tanrıları gerçek ve hiçbiri ne Superman'in ne de Justice League'dekilerin kendilerini Dünya'nın tanrıları haline dönüştürmesinden memnun değil. Başka çaresi kalmayan Batman, Yunan panteonunu Superman'le savaşa ikna etmek için Ares'e güvenecek. Çelik Adam bir tanrıyla kapışacak kadar güçlü olabilir ama... aynı zamanda Zeus'un kızı olan en yakın müttefiki ona sırtını çevirdiğinde neler olacak?

Yeni yazar Brian Buccellato (Detectıve Comıcs, Flash) ve çizerler Bruno Redondo ile Mike S. Miller (Batman: Arkham Unhınged), Mortal Kombat'ın yaratıcılarının çok satan oyununun dünyasını Injustıce: Tanrılar Aramızda: Dördüncü Yıl ile genişletmeye devam ediyor!

Bu ciltte INJUSTICE: GODS AMONG US: DÖRDÜNCÜ YIL #1-7 sayıları bir araya getirilmiştir.
Keyifli Okumalar...

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 32 TL