Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Servet bey hosgeldiniz,

Klasik cümlemi yazayim.

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.

srvtsnr

tesekkürler hanac
tesekkürler Kagan
Ben bir sihirbazim ama önce kendimi kaybettim.

tommikser

servet bey hos geldiniz ben yeni olmama karsin oldukça güzel vakit geçiriyorum umarim sizde geçirirsiniz bi sikintisi var ama bagimlilik yapiyor girmeyince merak ediyor insan ;D ben tokattayim buralara isiniz düserse beklerim.Keyifli okumalar

srvtsnr

Alıntı yapılan: gunessemerci - 04 Ağustos, 2010, 11:21:19
servet bey hos geldiniz ben yeni olmama karsin oldukça güzel vakit geçiriyorum umarim sizde geçirirsiniz bi sikintisi var ama bagimlilik yapiyor girmeyince merak ediyor insan ;D ben tokattayim buralara isiniz düserse beklerim.Keyifli okumalar

tesekkürler
suanki yasadigim sehre tokat çok uzak sayilmaz
inaniyorum bir gün düser yolumuz

Lami Tiryaki

Sener aramiza hos geldin. Burada dostlar arasindasin keyfini çikarirsin umarim. Forumun Kayseri'de yasayan baska üyesi var miydi diye düsünüyorum aklima gelmedi.

Kayseri'de durumlar nasil? Sahaf var mi? Yeni çizgi romanlara ulasilabilecek satis yerleri, kitabevleri mevcut mu? Eski sayilarin bulunabilirligi ne alemde? Biraz bahsedersen seviniriz.

Selamlar
Lami

gamlıbaykuş

Forumumuza yeni katilan üyeler hepiniz hos geldiniz, 20 günlük yillik izin ardindan ben de hos geldim. Forumu incelemek epey bir vakti mi alacak güzel gelismler ve haberler var:)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

srvtsnr

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 04 Ağustos, 2010, 12:17:33
Sener aramiza hos geldin. Burada dostlar arasindasin keyfini çikarirsin umarim. Forumun Kayseri'de yasayan baska üyesi var miydi diye düsünüyorum aklima gelmedi.

Kayseri'de durumlar nasil? Sahaf var mi? Yeni çizgi romanlara ulasilabilecek satis yerleri, kitabevleri mevcut mu? Eski sayilarin bulunabilirligi ne alemde? Biraz bahsedersen seviniriz.

Selamlar
Lami

öncelikle bu forumda banada yer ayirdiginiz için tesekkür ederim
hos bulduk
Kayseri de benim bildigim çizgiroman satisi yapan yer yok
sahaflarda çizgiromana dair bir sey yok
siparis üzerine kitapçilara getirtiyorum
internet üzerinden sipariside arada bir kullaniyorum

Animvader

Merhaba abilerim ben Ahmet 19 yasindayim Kazakistanda tip okuyorum.Çizgiromanla tanismam babamin saklayabildigi bir bavul tex sayesinde oldu  :D.Sizler gibi tecrübeli abilerimin arasinda oldugum için çok mutluyum.

hanac

Ahmet hosgeldin.

Umarim keyifli vakit geçirirsin.

ferzan

Merhabalar,çizgiromana gönül vermis degerli akran ve büyüklerim...Ismim Dorukhan Özcan...23 yasindayim,Izmirliyim fakat okulum dolayisiyla 5 yildir Eskisehir'de ikamet ediyorum...Basta Türk çizgiromani olmak üzere fumetti ve frankofonlara bayilan iflah olmaz bir çizgiroman-zede ve koleksiyonerim...Altin madalyon çatisi altinda çok güzel paylasimlar ve fikir alisverisleri yapacagimiza inaniyorum...Herkese iyi aksamlar dilerim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

darkwood

Animvader, Ferzan ve diger yeni arkadaslar.. Her geçen gün büyüyen paylasimci ailemiz arasina hos geldiniz... 
Bol katilimlariniz ile birlikte, güzel ve düzeyli sohbetler geçirmenizi temenni ederim..

Darkwood Sakinleri..

s.b

Hepiniz hosgeldiniz arkadaslar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Her geçen gün büyüyen grubumuzun çizgiroman piyasasina yön verebilmesi dilegiyle her yeni gelen arkadasima hos geldiniz iyi ki geldiniz...

Tarkan Kurt

Aramiza yeni katilan tüm çizgi roman dostlari, hosgeldiniz.  ;)

Huma

Adim Cem, 18 yasindayim. Izmir'de oturuyorum.  Tam olarak hatirlamasam da ilk okudugum çizgiroman 7 8 sene öncesindeydi. (Tenten'in Ay'a gittigi macera.). Tenten serisini tamamladiktan sonra Zagor, Conan diye devam etti :). Çizgiroman disinda fantastik kurgu kitaplar da okurum.

Herkese selamlar.