Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Emre hosgeldin,

Umarim keyifli vakit geçirirsin.

Lami Tiryaki

Emre aramiza hos geldin. Senin gibi hem okuyan hem çizen çizgi roman severler platformumuz için gerçekten çok önemli. Yasadigin ülkede bir zamanlar Kizilmaske'miz(The Phantom) oldukça popülermis. Izmirli sanatçimiz Özcan Eralp'in de oralarda çok bilinen bir isim oldugunu duymustuk. Hala popülerligini koruyor mu biraz bahsedersen seviniriz.  Çalismalarini görmek isteriz.

Selamlar
Lami

emre ozdamarlar

Cok tesekkurler öncelikle.

Lami Abi, bugune kadar duymamistim acikcasi Özcan Eralp'i (tamamen benim hatam) ama simdi biraz arastirdim gercekten baya isim yapmis kendisi Isvec'te. Pek cok Kizilmaske macerasi cizmis. En son Kizilmaske cizimini 1991 senesinde yapmis.
Su sayfada kendisi hakkinda ingilizce bilgi var:
http://www.deepwoods.org/eralp.html

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 01 Eylül, 2010, 14:23:39
Cok tesekkurler öncelikle.

Lami Abi, bugune kadar duymamistim acikcasi Özcan Eralp'i (tamamen benim hatam) ama simdi biraz arastirdim gercekten baya isim yapmis kendisi Isvec'te. Pek cok Kizilmaske macerasi cizmis. En son Kizilmaske cizimini 1991 senesinde yapmis.
Su sayfada kendisi hakkinda ingilizce bilgi var:
http://www.deepwoods.org/eralp.html

Emre bahsettigin makaleyi bir kaç yil önce ben türkçeye çevirmistim. Asagidaki linkten okunabilir.
http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1215.0.html

Bu arada deepwoods'un çok iyi bir forumu vardi, kapatmislar. Site olarak ta iyidir ama Kizilmaske'ye bir zamanlar hakettigi degeri veren Türkiye'den çok bahsetmemisler.

Selamlar
Lami

orient

Merhaba, 1982 yilinda siyasi olaylardan dolayi üniversiteyi birakmak zorunda kaldim ondan sonraki sürecte Matbaalarda Mücellit ustasi olarak calistim 1991 yilinda yurtdisina cikmak zorunda kaldim halen Ailemle birlikte Almanyada yasiyorum Torunlarim var, Cocuklugumdan beri cizgi romanlara özel bir merakim var ve bütün cizgi romanlarida ayni zevkle okuyorum ve bu siteyide tesadüfen buldum bu siteyi hazirlayan arkadaslarada cok tesekkür ederim. Herkese Dosttca Selamlar.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: orient - 04 Eylül, 2010, 12:01:21
Merhaba, 1982 yilinda siyasi olaylardan dolayi üniversiteyi birakmak zorunda kaldim ondan sonraki sürecte Matbaalarda Mücellit ustasi olarak calistim 1991 yilinda yurtdisina cikmak zorunda kaldim halen Ailemle birlikte Almanyada yasiyorum Torunlarim var, Cocuklugumdan beri cizgi romanlara özel bir merakim var ve bütün cizgi romanlarida ayni zevkle okuyorum ve bu siteyide tesadüfen buldum bu siteyi hazirlayan arkadaslarada cok tesekkür ederim. Herkese Dosttca Selamlar.

Dostum aramiza hosgeldin, katilimci bir üye olmani dilerim.

V

Olgunluk çaginda bir çizgi roman sevdalisi daha.Aramiza hos geldin sevgili Orient..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Hoşgeldin orient.
  Keyifli dakikalar.

gamlıbaykuş

Kucak dolusu sevgilerle hosgeldin...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 01 Eylül, 2010, 02:31:05
...Yaklasik 1 sene öncesine kadar bilgisayar muhendisligi yapiyordum. Gecen sene istifa ederek cocuklugumdan beri hayalim olan cizgi roman cizeri olma yoluna baskoydum...

Sevgili Emre, idealizmin karsisinda sapka çikariyorum... Çizgiroman olur, baska birsey olur, hayallerini geride birakip hayatin güvenli sularinda yüzmeyi tercih edenler adina aramiza hosgeldin diyorum...

Ve diger tüm yeni arkadaslar, sizler de hosgeldiniz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Eylül, 2010, 21:33:23

Sevgili Emre, idealizmin karsisinda sapka çikariyorum... Çizgiroman olur, baska birsey olur, hayallerini geride birakip hayatin güvenli sularinda yüzmeyi tercih edenler adina aramiza hosgeldin diyorum...

Cok tesekkur ediyorum hocam. Yuzunuzu kara cikarmam umarim : )

Orient abiye ben de hosgeldin diyorum, eminim guzel vakit gecirireceksin burada.

guantanamo

aramiza hosgeldin orient arkadas günden güne çogaliyoruz ne mutlu bize

PHOENIX

Adim serkan  74 dogumluyum çocuklugumdan beri Ç.R okumayi severim.
sorunuza gelince burayi çizgili Forum sayesinde buldum...Elimden gelen katkiyi saglamaya çalisacagim
sevgiler

hanac

Serkan Bey hosgeldiniz,

umarim keyifli vakit gecirirsiniz.

rumar80

Serkan Bey hosgeldiniz.
   Daha sik konusmak ve paylasmak umuduyla iyi eglenceler.

Sevgiler.