Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eflatun

Selam nickimdende belli oldugu üzere adim Ali,yasim 39 Istanbul Ümraniye otururum.
Çizgiroman severim.Barbar olursa daha çok severim,barbar sevenide severim.
Kiymetli bir yönetici dostumuz sayesinde üye oldum.
Keyifli sohbetlerinize kisitli vaktim ölçüsünde katilabilirim.
Saglikla kalin simdilik..

V

Aramiza hos geldiniz Ali Bey.Aramizda ben de dahil bir çok barbar sever var.Keyifli vakit geçirmeniz dilegiyle...
"İstemem,eksik olsun.."

Eflatun

Ikinci barbari çabuk bulduk.Sevindim tanistigima..

darkwood

Ali bey ve simdilik en küçük kardesimiz Enis, ailemize hos geldiniz. Paylasimlarimizda sizleride görmek bizleri mutlu edecek..
Darkwood Sakinleri..

dwaxer

Merhabalar, ben de yeni üyeyim. Adim Kadir Özen.
67 dogumluyum. Fantastik, bilimkurgu gibi renkli ve genis hayalgücünün emrine amade konseptlerin hayraniyim.

V

Kadir Bey aramiza hos geldiniz.Forum üyelerimizin birçogu bilim kurgu ve fantazi edebiyati,çizgi romanlari üzerine sizinle ayni tutkuyu paylasiyorlar.
Keyifli vakit geçirmeniz dilegiyle...
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Kadir bey hosgeldiniz, iyi eglenceler, bol katilimlar

Mr.Q

Merhabalar ben Mesut, 21 yasindayim ODTÜ Fizik ögrencisiyim. Okumayi daha bilmedigim yillardan beri çizgiroman sevdalisiyim. Genellikle DC, Marvel, Image Comics ürünlerini okuyorum ama su aralar diger yapimlari da arastiriyorum. Çizmeye ve çizgiroman satin alamaya uzun yillar ara vermistim; 2 sene önce tekrar basladim. Çizmeyi çok seviyorum ve çizgiroman çizerligi konusunda ciddi isler yapmak istiyorum; umarim hayal olarak kalmaz.
Favori  ç.romanlarim: Watchmen, V for Vendetta, Sandman, Batman, X-Men, Spawn, Green Lantern ...
Yurttayim, agirlayamam gelirseniz ama oturup bir çay ismarlarim :)
Selamlar,
Mesut

V

Foruma hosgeldin Mesut.Çizimlerini anasayfamizdaki "Çizimler ve Senaryolar" basligi altina bekliyoruz.
"İstemem,eksik olsun.."

Lami Tiryaki

Mesut, Kadir ve aramiza katilan tüm yeni arkadaslara hos geldin diyorum. Aramizda zevkli zaman geçirmeniz dilegiyle.

Bu arada Mesut hocam ben de Kimya 91 mezunuyum. Bu yil 20. yil mezuniyet madalayami almaya gelecegim :) 5 sene 1. yurtta kalmistim bende, simdi kiz yurdu olmus...   

Selamlar
Lami

rumar80

Mesut hogeldin, umarim güzel zamanlar geçirirsin.
   Madem comics okuyorsun hemen anketlere katil. Hele ki favorilerin arasinda Green lantern var, tefrikayi oku sen de birseyler yaz. X-men'e katkida bulun.
Yani sen de yaz.
  Kolay gelsin, sevgiler

s.b

Kadir ve Mesut kardeslerim hosgeldiniz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mr.Q

Çok tesekkürler sicak karsilamaniz için :) Lami Bey 20. yiliniz hayirli olsun o zaman simdiden, haber verirseniz tanismak isterim :)

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: Mr.Q - 07 Aralık, 2010, 00:44:01
Çok tesekkürler sicak karsilamaniz için :) Lami Bey 20. yiliniz hayirli olsun o zaman simdiden, haber verirseniz tanismak isterim :)

Tabiiki hocam. Haziran'da mezuniyet töreniyle ardisik günlerde yapiyorlar genellikle. Eger o gün hala Ankara'da olursan biz ailecek ODTÜ'de olacagiz. GItmeden ilan ederim. Aslinda bir kaç yildir bahar senliklerine de gelmek istiyorum ama is güç...

Selamlar
Lami

darkwood

Kadir bey ve adasim :) Mesut kardesim aramiza hosgeldiniz. Güzel paylasimlarinizi bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..