Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Erkan aramıza hoş geldin.Milliyet Çocuk,Tercüman Çocuk serilerin tamam mı?

Başka çocuk dergileri de biriktirdin mi?Türkiye Çocuk,(Doğan Kardeş,Zıp Zıp,1001 Roman.Ceylan vs.)
"İstemem,eksik olsun.."

BlackBishop

Hoş bulduk... Bütün msj. yazanlara teşekkürler...

Elimde biraz Milliyet Çocuk ve Doğan Kardeş var ama ne yazık ki eksik olan da çok... Ama bu durum bir çok kişide aynı, yapılacak şey paylaşmak  ::)

trutalbruth

Selamlar. İsmim Aycan 34 yaşındayım. İstanbuldayım. Aslında başka bir forumdaki satılık kitap ilanını takip ederek bu forumu buldum :) Conan delisiyimdir. Zamanında dünyanın kitabını evde yer açmak için etrafıma hibe ettim şimdi yeniden toplamaya çalışıyorum. Her zaman kitabı orjinalinden okumak tercihimdir. Eğer elinizde fazla conan varsa ve satmak isterseniz haberim olsun :)

Saygılar.

hanac

Hoşgeldin Aycan.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

hennessy

Hoşgeldin Aycan aramıza hoşgeldin Sevgili kardeşim Kalidor da senin gibi Conancıdır..........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gece kartalı

Alıntı yapılan: trutalbruth - 28 Ocak, 2012, 22:51:20
Selamlar. İsmim Aycan 34 yaşındayım. İstanbuldayım. Aslında başka bir forumdaki satılık kitap ilanını takip ederek bu forumu buldum :) Conan delisiyimdir. Zamanında dünyanın kitabını evde yer açmak için etrafıma hibe ettim şimdi yeniden toplamaya çalışıyorum. Her zaman kitabı orjinalinden okumak tercihimdir. Eğer elinizde fazla conan varsa ve satmak isterseniz haberim olsun :)

Saygılar.

Elimde kenarda köşede 3-4 tane conan olması lazım emin değilim. Satmam ama kargo parasını ödersen hediye ederim sana.

kalidor

Hiç bir forumda bulamayacağınız kadar Conan malzemesi bu forumdadır Aycan Bey ;)
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Sevgili Aycan aramıza hoşgeldin. Barbar Conan için doğru adrestesin, keyifli paylaşımlar.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 29 Ocak, 2012, 12:49:58
Sevgili Aycan aramıza hoşgeldin. Barbar Conan için doğru adrestesin, keyifli paylaşımlar.

Senin satılık Conan'ların vardı darkwood.Aycan oradan baksın (aşağıdaki link) belki onda olmuyan sayılardan bulur...... ;) :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4.0.html

trutalbruth

Hoşbuldum arkadaşlar sağolun.

Alıntı yapılan: gece kartalı - 29 Ocak, 2012, 00:57:06
Elimde kenarda köşede 3-4 tane conan olması lazım emin değilim. Satmam ama kargo parasını ödersen hediye ederim sana.

Dostum çok teşekkür ederim. Bunu söylemen bile beni mutlu etti. Fakat bende de şu an bir hayli conan var ve seninkiler bende varsa boşuna kitaplarından olmuş olursun. Hem bi ara aklına gelir elin gider yerinde bulamazsın üzülürsün kendimden biliyorum :)

Alıntı yapılan: kalidor - 29 Ocak, 2012, 02:52:13
Hiç bir forumda bulamayacağınız kadar Conan malzemesi bu forumdadır Aycan Bey ;)

Harika :) Conanın membağına gelmişim :)

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 29 Ocak, 2012, 13:04:06
Senin satılık Conan'ların vardı darkwood.Aycan oradan baksın (aşağıdaki link) belki onda olmuyan sayılardan bulur...... ;) :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4.0.html

Tam da onlarla ilgileniyorum :) Hatta şu an alacaklarım listesini yeniden düzenliyorum. Ne yazık ki yeni maceralar büyük boy dizisinden bir çok sayı satılmış. Yetişemedim :(

mutarad

Merhabalar,adim Sefer. Aslinda yaklasik 6 aydir ziyaretci olarak forumu takip ediyordum. Diger benzer sitelere nazaran daha hos bir arayuzu var. 38yasindayim. Uzun bir sure (12-13sene) cizgi roman okumaya ara vermistim. Hatta elimdeki kitaplarin cogunu da elden cikarmistim. Sadece birkac tane yuzbasi volkan, karaoglan, batman, tarkanvb birakmistim. Alti ay kadar once bir kitapcida rengarenk yeni baski tarkan kitaplarini gorunce adeta bilincaltim harekete gecti. Yeniden bolca cizgi roman almaya basladim. Demek ki bu "durtu" tamamen silinmiyor, musait ani bulunca yeniden ortaya cikiyormus. Ozellikle yerli cizgi romanlari takip etmeye calisiyorum. Bunun disinda buyulu ruzgar ve mister no'yu datakip ediyorum. Not: cepten yazdigim icin turkce karakter sorunu oldu. İmla hatalari icin kusura bakmayin lutfen. Herkese iyi gunler dilerim
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

hanac

Sefer Bey hoşgeldiz.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

darkwood

Sefer bey aramıza hoşgeldiniz. Kesinlikle haklısınız  Bazen zorunluluklar nedeniyle ara verilsede
Çizgiroman sevgisi hiçbir zaman bitmiyor.  Küçük bir itki gücü ile bu sevgi tekrar alevleniyor.
Hele yeni basılan çizgiromanların güzel baskı kalitelerini ve yeni eklenen yayınlar ile çeşitlendiğinide fark ettiğniz zaman artık kurtuluş yolu kalmıyor.
Sizin gibi ortak ortak duygular etrafında toplanıp güzel paylaşımlar yaptığı formumuzda umarım sizde keyif alırsınız.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Sefer Bey, hoşgeldiniz
   Keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim.