Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

affedlmeyen

hoşbulduk tekrardan  :)

rumar80

Nemo neredesin?
   Kendini bize tanıtmayacak mısın?

Nemo

Ciao a tutti :)

Sevgili Rumar ve  çizgiroman dostlarına yürekten bir merhaba,
1999 yılında ResimliRoman'ı keşfettigimde 19 yaşındaydım. Geriye dönüp baktıgımda ise ne güzel anılar var aklımda. Sadece güzel olanlar ama:) Rahmetli Ali Recan'ın bana cevap yazması beni ne çok mutlu etmişti anlatamam:) İlyas (erkul) abimle ilk tanışmam, Zeynep (Akkuş) hocamla Kadıköy'deki ilk sohbetim, İzmir çetesi'nin Sevgi Yolu'ndaki toplantısına katılmam, İzmit'te İlhan abi ve Lami abiyi ziyaret...

Özel Alfa Ajanı

İlhan Yılmaz

Sevgili Nemo geri dönmene sevindim. Aramıza hoşgeldin diyemiyorum, çünkü sen zaten bizden biriydin. Eh.. böyle bir durumda hoşdöndün demek daha isabetli olur sanıyorum :)

Nemo

çok teşekürler İlhan abicim :) hoşdöndüm  ;)
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Sevgili fan'ım hoşgeldin.
  Keyifli zamanlar geçirmen dileğiyle

Tarkan Kurt

Aramıza katılan tüm çizgi roman dostları hoşgeldiniz.  :)

rumar80

Bu arada Green Lantern yazılarımı da okumanı öneririm.
  Avengers bir gün bittiğinde sırada Hulk, Thor ve Defenders yazıları da olacak diye umut ediyorum.

hennessy

Umar abi defenders hakkında ufak bir bilgi verebilirmisin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

ravengelus

Selamlar, ben Oğuzhan. İstanbul'da yaşıyorum aslen Kütahyalıyım. 43 Yaşında ve evliyim. İlkokul çağlarında başlayan çizgi roman sevdam hala sürüyor. Çocukluktan kalan kitaplarım hala raflarımda. Eksiklerimi de olabildiğince gidermeye çalışıyorum. Avrupa yakasında oturduğum için Kadıköy'de sahaflara gitme şansım hiç olmadı. Oraları da ziyaret etmek istiyorum ama biraz da gözümün döneceğinden endişe ediyorum :)
Herkese bolca selamlar.

hanac

Hoşgeldiniz Oğuzhan Bey,

Umarım forumumuzda keyifli vakit geçirirsiniz.

pearl jam

Hoşgeldiniz Oğuzhan bey. Yalnız dikkat edin burada da gözünüzü döndürebilirler :)

caretta

Hoşgeldiniz Oğuzhan Bey,
   Kadıköy'gelip hele bir de İlyas'a uğradınız mı yandınız.Adam tam bir gaz uzmanı.Size neler satar neler!

hennessy

Hoşgeldiniz Oğuzhan Bey,
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları