Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Tenten : Kastafiore'nin Mücevherleri ve Red Kit : Şerif Okulu en son okuduklarım, Tenten'e devam edecektim Mavi Lotus kitabını almışım ama önceki kitap Firavunun Puroları elimde olmadığından okumadım daha. Önümüzdeki ay fuarda Tenten toplama planları yapıyorum zaten, bakalım nasıl olacak :)

antiochia

Mister no KM 42 ile  teks süper albüm 44

Ralph

Stria'ya başlıyorum bu akşam, beklentim büyük. Bakalım.

s.b

Bugün çok hızlıyım. Önce Cassidy 1 ve 2. sayıyı, ardından Renkli Zagor'u okudum. Şimdi de Renkli  Teks'i okuyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 11 Mayıs, 2014, 22:45:27
Bugün çok hızlıyım. Önce Cassidy 1 ve 2. sayıyı, ardından Renkli Zagor'u okudum. Şimdi de Renkli  Teks'i okuyorum.

Sami Ağabey, senden tam tersi bir sıralama beklerdim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Cassidy yeni olduğu için meraktan dolayı önceliği ona verdim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

bu basligin adini en son hangi cizgiromani okudunuz a mi cevirsek

ben baslayinca bitiriyorum cunku ve devam etmekte olan fiili durum (okuyorsunuz) gecerli soru olmuyor benim icin mesela  ;D

Ahmet Oktay

Agatha Christie : Briç Masasında Cinayet - Ölüm Çığlığı'nı az önce bitirdim.

Şahsi düşüncem ; çizimler önceki albümlere göre daha güzeldi ancak hikayeler ortalamaydı.

dean

Çok çizgi roman okuyorum, Gambit'in de dediği gibi başlayan bitiyor ama bunların içinde iki tanesi farklı benim için. Bunlar Preacher ve Sandman. İkisini uzun zamana yayarak, keyif ala ala okuyorum. Preacher'ı daha önce okumuştum ama çok şey kalmamıştı aklımda. Sandman'i ilk kez okuyorum ve Sandman ayrı bir keyif.

hennessy

Son zamanlarda çizimleri ile konusu ile (bunu söylediğime inanmıyorum) X-Men Mesih Komplexi 2.kitaba başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 20 Mayıs, 2014, 20:54:34
Agatha Christie : Briç Masasında Cinayet - Ölüm Çığlığı'nı az önce bitirdim.

Şahsi düşüncem ; çizimler önceki albümlere göre daha güzeldi ancak hikayeler ortalamaydı.

Maalesef bu seriyi almıyorum. Holmes'leri alıyorum size tavsiyem kitabını okumadıysanız kesinlikle okuyunuz benim için şaheserlerden biri olan briç masasındaki cinayet büyük usta David Suchet tarafından dizi olarak da çok iyi uyarlanmıştır.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hennessy - 20 Mayıs, 2014, 21:16:57
Maalesef bu seriyi almıyorum. Holmes'leri alıyorum size tavsiyem kitabını okumadıysanız kesinlikle okuyunuz benim için şaheserlerden biri olan briç masasındaki cinayet büyük usta David Suchet tarafından dizi olarak da çok iyi uyarlanmıştır.

Holmes'un kitaplarini okudum, çizgi romanlarini da alacaktim ancak Asterix planlarimi değiştirdi :)
Agatha Christie'nin kitaplarini da yavaş yavaş toplayacagim. Çok kitabi olduğu için bu fuarda almadim hic, önce elimde eksik kitabi olan serileri tamamlayayim diye.

Ahmet Oktay

Bu sefer bitirmeden yazayım. Az sonra Superman Action Comics cilt 1'e başlıyorum. İlk kez Superman okuyacağım.

Ahmet Oktay

American Vampire ilk cilde başlıyorum, hem LYS-5'e de hazırlık olacak :)

rumar80

American vampire Second cycle fasikül 1'e başlıyorum. Bu sefer cilt beklemek yok iki ayda bir 13 gezegenden fasikül fasikül alıp okumaca