Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Kit Taylor okuyorum.Tommiks'ten daha çok seviyorum bu çocuğu..
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Death Note'u okumaya başladım. Bakalım İlyas(büyülü rüzgar) ve Murat(hennesy) abilerimin dediği gibi miymiş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Zagor Km 64'ü okuyorum... Çavuş Cannon isimli bir zibidi Zagrosky deyip duruyor Baltalı İlahıma :) Haddini bil Cannon!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

evet bugün yorgan döşek yatınca Kick ass tex süper cilt 18 bitti :) Geçen Batman Sövalyenin dönüşünü okumuştum hafızamı tazelemek için şimdide Batman şövalyenin düşüşüne başlayacağım.

BATMAN İSTİYORUZ..............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

"İstemem,eksik olsun.."

ziqo

bu gece kick-ass okudum çok güzel kitapmış alamakta çok geç kalmışım.

hennessy

Mister No KS 25 e başlayacağım yani renkli seriye ama kitabı elime alınca biraz duygulandım neden mi Gaston Leroux'un o muhteşem ismi geçiyordu operadaki hayalet elim titredi desem inanırmısınız yani sarı odanın esrarının yazarı o muhteşem adamın hikayesi Mister No nun sayfalarında olacaktı gene. Zaten geçen tanıtımını yaptığım Fantoma Martin hikayesinden sonra bu hikayeye başlamak beni tuhaf etti. Dünyanın en ilginç gazetecisilerinden biri olan Gaston un birgün mezarına gidebilirsim şimdiden diyorum baş ucuna bu kitabı bırakacağım çünkü o adam yüz yılın en iyi polisiye romanını yazdı.................

rumar80

Flashpoint'e başlıyorum.
   DC'nin yeni 52 serisine bağlayan limited seri. Merakla bekliyorum.

Gambit

dun gece green lantern - blackest night serisinden green lantern corps kitabina basladim, simdi cikip internetten devam edecegim bugunku kismi okumaya

darkwood

Bir süredir ara verdiğim Tex in yarım kalan bir kitabını tamamlamaya karar verdim.
Tex efsanevi maceraları 8 de bulunan 2 adet maceradan ikincisi olan Kobra Zehiri adlı macerasını okuyorum. İlk macerasını sanırım 1 ay kadar önce okumuştum.  ::)
Bir Çin tarikatıyla Teks'in başı yine belada, dün gece okumaya başladığım yaklaşık 350 sayfalık macerayı yarıladım, 1-2 gün içinde tamamını bitirmeyi umut ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Üç beş kitabım kaldı okunmadık.Onları da okumayı bıraktım.Altan Bey'den 20 civarı,İdefix'ten de 52 tane çizgiroman siparişi verdim.Önce Altan Bey'in kargosunun geleceğini tahmin ediyorum.Altan Bey'den gelecekler arasında Kızılmaske Klasik 2,X Men Klasik2,Süperman vs Spiderman,Greystorm4,Weapon X,Tolga Şeyhin Kızı var.Şimdiden düşünüyorum,önce hangisinden başlayayım diye.Doğrusu çocuklar gibi heyecanlıyım.

drfuhrer

bugün acil hastalıklarda tanı ve tedavi kitabına başladım :D

hennessy

Alıntı yapılan: ArAmAS - 30 Kasım, 2011, 00:46:25
bugün acil hastalıklarda tanı ve tedavi kitabına başladım :D

Nasıl çizimleri beğendin mi? :) bende Mister No KS 26'ya başladım 3.bölümdeyim

drfuhrer

eee naparsın sevgili hennessy :)meslek işte...
ama çizimleri 10 numara demek isterdim doğrusu.maalesef hiç resim yok ;D

hennessy

Mister No KS 26 bitirdim en beğenmediğim kitap dersem yalan olmaz son hikayeyi sayfaları çevirerek bitirdim malasef Bruno Marraffa nın bu hikayedeki çizimleri gördüğüm en kötü mister no çizimleri idi şimdi örümcek adam yepyeni gün 3.kitaba başlayacağım hikaye tamamlanıyor.