Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dursar

volto yu bitirdim.tesekkurler 1001 roman.
mandrake 2 kalın tamamladım.tesekkurler demirbas.
buyulu ruzgar da kaldıgım yerden 33.sayıdan devam ediyorum.

darkwood

1001 roman Martin M. Never ortak ciltlerinin 2. de bitirdim.
2 kitapta müthişti.
Darkwood Sakinleri..

mutarad

99 adli bir cizgi roman yayinlanmis megerse 2009-2010 yillarinda. 7sayisi elime gecmisti. Onlardan ikinciyi okuyorum. Bu seriyi bilen var mi? Kac sayi surmus?
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

drfuhrer

zagor almanak bitti...bazı yorumların aksine 4 macera da müthişti...

Mister NO

Dragonero'yu bitirdim.

Çizimler güzel,hikaye hoş,hasta olduğum bir dönemde masal tadında okudum. ;)

Çok tarzım olmasa da sıkılmadan okudum. :)

kalidor

Alıntı yapılan: mutarad - 05 Şubat, 2012, 22:59:30
99 adli bir cizgi roman yayinlanmis megerse 2009-2010 yillarinda. 7sayisi elime gecmisti. Onlardan ikinciyi okuyorum. Bu seriyi bilen var mi? Kac sayi surmus?

99 müslüman süper kahramanları anlatan bir çizgiroman diye biliyorum. Çizgiromanını görmedim ama cumartesi sabah kablolu TV'de bir çocuk kanalında çizgi filmini gördüm.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Dün Hipnoz'un 8. sayısını okudum. Kenan the Berber bitti, Altemur Han'ın Üç Oğlu önümüzdeki sayı tamamlanacak. Yener Çakmak'ın "Adana'ya Teksas&Tommiks gelmiş "Samim Utkun temalı makalesi çok güzel. Bunun dışında Devrim Kunter'in kahramanı Kahraman Korkusuz'la da ilk bu sayıda tanışıyoruz. Büyücünün Gözleri isimli ilginç seri ise devam ediyor.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Şu anda birden fazla kitap okuyorum.Gümüş Sörfçü,Bredon devam ettiklerim.Ara verdiğim ama devam edeceğim bir Teks külliyatım var.Yalnız bu aralar okuduğum en güzel kitaplardan biri çizgi roman olmasa da çizgi romanla ilgili olan Plan B yayınlarından çıkan Mangayı okuyorum.Manga tarihine ve Mangaya bakış açınızı değiştirmek açısından oldukça iyi bir eser.

Eser bol açıklamalı,zengin görselliği ve kaliteli baskısıyla gerçekten göz dolduruyor.

kalidor

Judas 4. cildi okuyorum. İlk 2 macerayı okudum ve ikisi de fevkaledenin fevki. İlk macerayı önceden Demirbaş Judas'ların birinde de okumuştuk. Judas'ta finale 4 macera kaldı.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

julia ilk sayıları okumaya başladım ilk maceralar baya güzelmiş özellikle ilk 3 sayı devam eden seri katil hikayesi (orjinal sayı 1-2-3)...... 8) ;)

pizagor

Lobo - Superman karşılaşmasını okuyorum... Lobo'yla ilk tanışmam ve yalan yok tarzını sevdim :)

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Caravan 3. cildi okuyup akabinde 4. cilde başladım. 3. ve 4. cilt 2.ciltten daha akıcı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

ErenKoyunoglu

Yahu bir tek ben mi beğendim 2. Caravan cildini :) Ben çok özdeşleyim kurabilmişim karakterlerle demekki. Yavaş ilerlese de roman gibi olmuş.

rumar80

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 07 Şubat, 2012, 11:22:45
Yahu bir tek ben mi beğendim 2. Caravan cildini :) Ben çok özdeşleyim kurabilmişim karakterlerle demekki. Yavaş ilerlese de roman gibi olmuş.

Hikayeler bence de kötü değil Eren, ama limited seri olarak planlanan bir çizgi roman dizisinin 3 sayısını karakter tanıtımına ayırmak işlerin apar topar sonuçlanacağı hissini yaratıyor (ki bence öyle de oldu)

Sinan Başak

İlk 2 cildi okudum, son 2 cildi de almış olmama rağmen okumaya başlamak hiç mi hiç içimden gelmiyor.