Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Tarkan: Dehşet Kulesi'ni okudum.

Şimdi de Judas Cilt 1'e başladım.

mgsar

Toksik dozda teks okudum.
Biraz redkit falan hoş gelir diyerek redkite başlıyorum.

tommikser

Engin abi derinkitap'ın sahibiyle görüştüm.Kitabın tercüme aşaması bitmiş.Grafik işlemlerine geçtik dedi.Çok dikkatli çalışıyoruz dedi.Bizim siteye üye olun reklamınızı yapın dedim.Baya bir telefonda konuştum.Satması olayına gelince.İlk baskısı tükenmiş.D&R'da satılanlar 2.baskı.Üzerine baktım.Baskı adedi de 3000 imiş.Yani nereden bakarsanız.3-4 bin arası satmış adamlar.

yalcinerol345

Dampyr cilt 19'u okudum.Eleştrilerin aksine ben beğendim.Hele bir ve üçüncü maceralar çok güzeldi.Çizgiler de mükemmele yakındı.Korku sahneleri daha çoktu,Belki de Daylan Dog'da böyle öyküler istiyorum.

pearl jam

Güneş tebrik ederim, araştırmacı gazetecilik budur işte :) Benim de ikinci kitap için pek bir umudum kalmamıştı.

İyi işlerin eninde sonunda farkedilmesi de güzel şey, bu kitap da yalınayak gen gibi zamanla kendi kendisinin reklamını yaptı. Satışlarının iyi olmasına sevindim.

tommikser

Sağol abi sanırım bende gizli bir Clark Kent olayı var,Peter Parker da olabilir tabii (çulsuzluk kısmıyla özellikle) ;D ;D

haysat

Bu gün bende sevgili kardeşim Güneş'in itkisi ile D&R'den Derin Kitap'dan çıkan Evrenin Çizgi Tarihi isimli kitabı aldım. Saol güneş uzun zamandır almayı düşündüğüm fakat her zaman ikinci plana atılan bir yayındı sayende edinmiş oldum.

Evrenin oluşumunu ve dünya tarihini eğlenceli bir dille anlatan güzel bir eser herkese tavsiye ederim...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

yalcinerol345

Zagor 113'ü okuyorum.Ne yalan söyliyeyim,Ferri her zaman Ferri.Karanlık ve hareketli sahnelerde benim gözümde bir numara.Umarım Zagor çizmeyi bırakmaz.

hennessy

Thorgal  özer sahaf'ın ikinci cildine başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

mgsar

Zagor Efsanevi maceralar 6. cilde başlıyorum.

pearl jam

Asteriks' in 6. kitabı "Asteriks Britanya'da" yı okuyorum ama tam bir sinir harbiyle  >:( Bundan önce okuduğum 5. kitap elimde kaldı,bundan da pek iyi sinyaller almıyorum. Remzi Kitapevi çok kötü basmış Asteriksleri. Bir Red Kit'in cildine bakıyorum bir de Asteriks'in, arada dağlar kadar fark var. Üstelik Asteriksler 12.5, Red Kit 10 TL. 

hanac

Alıntı yapılan: pearljam - 10 Ocak, 2012, 10:46:45
Asteriks' in 6. kitabı "Asteriks Britanya'da" yı okuyorum ama tam bir sinir harbiyle  >:( Bundan önce okuduğum 5. kitap elimde kaldı,bundan da pek iyi sinyaller almıyorum. Remzi Kitapevi çok kötü basmış Asteriksleri. Bir Red Kit'in cildine bakıyorum bir de Asteriks'in, arada dağlar kadar fark var. Üstelik Asteriksler 12.5, Red Kit 10 TL.

Ben Asterikslerimi 3er 4er defa okudum ama böyle bir şey olmadı.

Seninkiler 1. baskı mı ?

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 10 Ocak, 2012, 10:50:39

Seninkiler 1. baskı mı ?

Valla bilmiyorum Hasan Abi, ama olabilir. Eve gidince bakarım. Geçenlerde bir kısmı ikinci el bir kısmı da sıfır olarak tüm seriyi satın aldım. Ama ikinci el aldıklarım da çok temizdi. 1. baskılarda mı problem var acaba??

V

Alıntı yapılan: pearljam - 10 Ocak, 2012, 11:00:22
Alıntı yapılan: hanac - 10 Ocak, 2012, 10:50:39

Seninkiler 1. baskı mı ?

Valla bilmiyorum Hasan Abi, ama olabilir. Eve gidince bakarım. Geçenlerde bir kısmı ikinci el bir kısmı da sıfır olarak tüm seriyi satın aldım. Ama ikinci el aldıklarım da çok temizdi. 1. baskılarda mı problem var acaba??
Bendekiler 1.baskı pırıl pırıl.
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam