Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Abysmal

Bu kadar çok bekledikten sonra Julia' nın yeni sayısını ben de almayacağım hatta elimdekileri de elden çıkaracağım. Mylos kitap büyük hayal kırıklığına uğrattı. İnşallah teksi basmazlar.

gargaris

Julia da Ken Parker gibi... Maceralar tek kitapta başlayıp bitiyor. Her kitabı kendi başına birer albüm varsayabiliriz. Bu ekonomik ortamda arayı fazla açmamak şartıyla arada bir albüm de hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum. Fakat Tex için durum biraz farklı. Maceralar bazen 3, bazen 4 kitap sürüyor. Bu yüzden aylık periyotta yayınlanması önemli. Kimse devamını ne zaman okuyabileceğini bilmediği bir seriye başlamaz. Ülkemizde hatırı sayılı bir Tex okuru olduğunu düşünüyorum. Yeter ki Fumettinin amiral gemisi, onu yayınlayacak "doğru" adresi bulsun. Aslında Julia'daki edisyon kalitesi nedeniyle Tex için Mylos'a şans vermek gerektiğini düşünenlerdendim ama ufaktan bende de hayal kırıklığı yaratmaya başladı.
Yine de her sabah taze bir başlangıçtır. Yeter ki enseyi karartmayalım...

Zeljko

Ilık bir pazar sabahı kahve eşliğinde Julia okumak bünyeme çok iyi geldi.Hikayeyi de beğendim okumanizi kesinlikle tavsiye ederim tam sn. Pizagor'un yorumlayacağı türde bir hikaye olmuş(ahanda ilk taşı attım  :)) Son olarak;Julia "pire için yorgan yakilacak" bir seri değil rica ederim böyle güzel eserlerin değerini bilelim
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 13 Kasım, 2022, 10:43:35
Ilık bir pazar sabahı kahve eşliğinde Julia okumak bünyeme çok iyi geldi.Hikayeyi de beğendim okumanizi kesinlikle tavsiye ederim tam sn. Pizagor'un yorumlayacağı türde bir hikaye olmuş(ahanda ilk taşı attım  :)) Son olarak;Julia "pire için yorgan yakilacak" bir seri değil rica ederim böyle güzel eserlerin değerini bilelim

Gelen taşı ısı ışınımla toza çevirdim...

Merak etmedim de değil ama maalesef hiç bir zaman yorumlayamayacağım bu sayıyı, takip etmiyorum :(
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Zeljko

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Kasım, 2022, 14:03:18
Gelen taşı ısı ışınımla toza çevirdim...

Merak etmedim de değil ama maalesef hiç bir zaman yorumlayamayacağım bu sayıyı, takip etmiyorum :(

Yilbaşı çekilişinde gönderilecek Julialar loading...    ;)
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

gargaris

Julia, "Delmer Barrows'un Farklı Hayatları" isimli 82. sayı çıkmış...

Rossi

Julia bu macerada biraz  Komiser Columbo luk yapıyor :)

gargaris

Mylos'un bu ekonomik şartlarda bile Julia'yı (bir miktar aksamayla da olsa) bırakmadan devam ettirebilmesi, Tex için umudumu arttırıyor. Tex ve Mylos olacak gibi...

Agamotto

Alıntı yapılan: Rossi - 06 Ocak, 2023, 22:39:05
Julia bu macerada biraz  Komiser Columbo luk yapıyor :)

Julia her sayıyı alan birisi değilim arada alıyorum. Bu yorumu görünce hemen aldım :)

karlıova

Dostlar Mylos iki ayda bir yeni albüm Julia yayın ortalamasıyla devam ederse mevcut şartlarda gayet başarılı bir iş sayılabilir çizgi romana yeni girişen bir yayınevi için. Desteklerimizin devamı Tex serileri için de önemli. Kimbilir, belki de ülkede Fumetti yayınları ikinci baharını yakalar veya en azından Lal'in yanında ikinci sağlam alternatif olur.

YzbVolkan

Juliada iki ayda bire razìyiz. Ama  Tex ayda bir cikmali.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Kinowa59

Mylos kitap'in Tex ve Julia severleri düzenli yayınlarıyla mutlu edeceğine inanıyorum. 

aa

Julia da yayın çok düzenli olmadı, umuyorum Tex de düzelecektir.
Esse Gesse Hayranı...

Rossi

Yeni sayı Öldüren Oyun Mart ayında raflarda olacak dostlar.

YzbVolkan

Bu da guzel haber.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.