Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Mister No Klasik seri 14'e başladım ve çok iyi hikayelerle karşılaştım. Hakketten Mister No okumak keyif
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Tex büyük entrika yı okuyorum 100 sayfa bitti hakketten çok baba bir macera

HacıGeraltEmmi

Batman Şövalyenin Düşüşü serisini tekrar okudum. İlk okuduğumda gözden kaçan detayları farketmem, çizimleri doyasıya inceleyerek okumam ayrı bir keyifti. Yarasanın perişan halleri hüzünlendirse de (özellikle Bane tarafından yenilgiye uğratılıp belinin kırıldığı sahnede feci duygulandığımı hissettim) nöbetçi yarasa Azrail ve Robin arasında yaşananlar ilgi çekiciydi.

rumar80

Bu seri sırasında Norm Breyfogle'ın çizimleri gerçekten Bruce'taki yorgunluk ve tükenmişliği inanılmaz güzel göstermektedir.

hennessy

1602 ye başladım çizimler renklendirmeler hoşuma gitti konu da ilginç gibi görünüyor .

Eski zamanlarda İngilterede geçen hikayeleri çok severim, konunun onun içinde olması daha da ilgimi çekti.

alan ford

Deli gibi Dampyr okuyorum. 13. ciltteyim. O kadar hızlı gittim ki kimdi neydi ne zamandı çorba oldu. Neden bu kadar acele ediyorum onu da bilmiyorum. Bu gidişle 19 cilt 2013'te belki yayınlanır. Usanmadan tekrarlayalım. Nathan ve Dampyr istiyoruz. Bu iki seriye gerçekten yazık oluyor >:(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Güya yılda üç cilt basacaklarmış. İnsan enayi yerine konmuş hissediyor kendini.  >:(

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Eylül, 2011, 19:26:21
   Güya yılda üç cilt basacaklarmış. İnsan enayi yerine konmuş hissediyor kendini.  >:(

Belki bastı ama dağıtıma vermedi.  :)

kalidor

"Conan: Island of No Return" kısa serisinin ilk fasikülünü okudum. Zaten 2 fasikül düşünülen bu serinin çizimleri gerçekten harika. Son yıllarda en çok 2007'de çıkan "Conan and the Midnight God"un çizimlerini çok beğenmiştim. Ama Island of No Return bambaşkaymış. İşte Conan böyle olmalı. İri yarı, kaslı ve vahşi... ;)

Crom! Ölüleri Say...

Berkdinho

Uzun süren Klasik Maceralar seferinden dönerek tek ciltlik çizgi romanlara döndüm.Gerekli Şeyler'den çıkan Gizli Savaş'ı ve çok önceden aldığım Hipnoz 3'lü paketten çıkan Robin Mırnav'ı okudum.
   Gizli Savaş'ta Nick Fury'nin gücünün sınırlarını gördüm ve bu beni ürkütmedi desem yalan olur.Hep fumetti okuduktan sonra Comic okumak farklı ve güzel bir tat verdi.Spidey,Cap,Daredevil ve diğerlerini görmek gerçekten çok güzeldi benim için.Çizimler çok kaliteliydi de renklendirme çok farklı göründü bana.Daha pasteldi sanki.Renklendirme bazı karelerde çizimlerin kalitesini artırırken bazı karelerde rahatsız edici geldi bana.Son olarak Gerekli Şeyler'in kendini toparlayıp Essentials serisine geçmesini ve Essential Örümcek'i bir an önce raflarda görmeyi diliyorum.
   Robin Mırnav ise ne okumakta kararsız kalarak geçirdiğim geceme eğlenceli bir hava kattı.Tabii ince ve tam macera oması da okumamda etken oldu.Robin Hood'un öyküsünü Mırnav'la yeniden yaşıyoruz.Maceranın başındaki Red Kit göndermesi ise okuyanların dikkatinden kaçmamıştır umarım.Fazla uzatmadan eğlenceli bir şekilde başlıyor ve bitiyor, bana ilaç gibi geldi.   
The Right Man When Things Go Wrong

Gambit

Greystorm 3. cilti bitirip 4. cuyu yariladim. Bu haftasonu biter sanirim, bekledigimden iyi bir cizgiroman cikti greystorm. Tebrikler 1001 yayincilik a

bu arada YKY den cikan Samuray i da okudum ve yine YKY yi tebrik etmek gerektigini dusunuyorum olaganustu cilt ve baskidan oturu.

ErenKoyunoglu

İşler yoğun, akşamları da breaking bad seyretmekten 4. gündür The Saga of the Swamp Thing Vol. 1 ve 100 Bullets Vol. 4 ü okuyamıyorum. O yüzden acaba şu an hangi çizgiromanı okuyamıyorum başlığı mı açsam?

s.b

Hasan'la birlikte aldığımız alternatif yeşil kapaklı Şovalye Rodo'yu okuyorum. Ama hem beşiktaşı izlemek hem de çr okumak zor oluyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 15 Eylül, 2011, 20:18:28
Hasan'la birlikte aldığımız alternatif yeşil kapaklı Şovalye Rodo'yu okuyorum.

Sami Abi, bende Rodo'yu okuyorum.

Bitirince yorumunu bekliyorum.

yalcinerol345

Dampyr'in son cildini çıktığı zaman almıştım.Sıra ancak şimdi geldi.İlk macerası her zamanki gibi süperdi.Dampyr okumak büyük zevk.